Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem Leicester zbroi się na Champions League. Proponują 30 milionów funtów za je'banego Troya Deeneya z Watfordu, który odliczając rzuty karne strzelił w tym sezonie 8 bramek, a także 10 milionów za Michaela Keana, który razem z Burnley awansował właśnie do Premier League.

 

30 milionów. Troy Deeney. 10 milionów. Michael Keane.

 

:yao:

Odnośnik do komentarza

1. miejsce. Tabela Premier League. :reggie:

 

Troy Deeney jest bardzo dobry a wytykanie mu że zdobył mało bramek jest bez sensu. Kto inny w tej ekipie jest od strzelania bramek. Kluby w Anglii są teraz wszystkie bogate (poziom powyżej np. Valencii czy Napoli) więc żeby przekonać do wzięcia od któregoś z nich jego najlepszego piłkarza pewnie trzeba rzucić sporo mamony. Ale Leicester też biedy nie klepie więc whatever, jak im pasuje to nic dziwnego.

 

Niektóre z tych ploteczek są raczej dość podrasowane. Nawet Krychowiak rozmawia z różnymi klubami chociaż koleś, który się o ugadaniu z PSG zarzeka, jest ogólnie dość dobrze poinformowany (szef działu "Przeglądu Sportowego").

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Troy Deeney nie jest bardzo dobry  :whistling:  Jakbym go regularnie nie oglądał to bym tak nie pisał. Może mu się całkiem układała współpraca z Ighalo ale tylko tyle, nie wiadomo jak będzie grał w innym klubie. Leicester za taką kwotę mogło mieć w chu'j lepszych piłkarzy z całej Europy, a nie angielskiego przeciętniaka.

 

Morata oficjalnie wraca do Realu. Perez się chyba naoglądał Lewandowskiego na tym EURO :D

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie jest bardzo dobry. Na skalę jaką gra. Na pewno mało takich piłkarzy w Anglii. A Leicester, no nie wiem, myślałem że zdobyciem cholernego mistrzostwa zasłużyli na domniemanie niewinności.

 

Mam często wrażenie, że niektórzy nie myślą, że koleś z kontraktem 10 milionów kupiony za 5 milionów jest tak samo drogi jak koleś z kontraktem 5 milionów kupiony za 30 milionów, a nie "6 razy droższy".

 

Dziś podpisali Luisa Hernandeza (tego z Gijon). Masz kolesia z Europy, wolny transfer. Super wydajność.

 

 

Co do Moraty to było wiadomo cały sezon że wróci do Realu, bo po prostu jest wart więcej niż klauzula. Pytanie co teraz, większość Europy się nim interesuje więc pewnie gdzieś zagości. Jest parę typów które mogą mieć na to kasę, Anglia, może Juventus.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie jest bardzo dobry. Na skalę jaką gra. Na pewno mało takich piłkarzy w Anglii. A Leicester, no nie wiem, myślałem że zdobyciem cholernego mistrzostwa zasłużyli na domniemanie niewinności.

 

Dla mnie Deeney to taki typowy angielski kloc, dość powolny, trochę nabije z karnych, trochę strzeli w sezonie, ale na pewno nie jest to piłkarz dla klubu z ambicjami większymi niż TOP8. I na pewno nie za 30 milionów. A wydawało mi się że Leicester będzie celować w pozostanie w TOP4 raczej jak już są na fali.

 

 

 

Dziś podpisali Luisa Hernandeza (tego z Gijon). Masz kolesia z Europy, wolny transfer. Super wydajność.

 

No nie wiem czy to taki super transfer. Teraz będą ściągać takich europejskich randomów licząc że na poważnie wypalą jak Kante czy Mahrez? Super polityka transferowa. Na dobrą sprawę ściągnęli jednego poważnego na rynku europejskim - Zielera, który i tak ma marne szanse wygryźć Schmeichela. To już West Ham robi ciekawsze transfery na czele z Feghoulim.

 

Nie twierdzę że Leicester powinno jakoś wysoko celować, ale nie kurde Deeney który naprawdę jest sporą niewiadomą, bo sprinterem to on nie jest, a że Leicester głównie preferuje grę z kontry to może sobie nie poradzić w przeciwieństwie do Vardy'ego. A takimi odpowiednikami Deeneya są już Ulloa czy Okazaki, więc kompletnie nie widzę sensu w tym transferze. Jak już chcą się fajnie zaprezentować w Europie to jeden poważny transfer mogliby przeprowadzić, jak na mistrza przystało. A nie Deeneye, Keany, Hernandezy z Gijon, by znów popaść w przeciętność. Bo drugiego takiego sezonu bez wzmocnień nie powtórzą, to mało prawdopodobne.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Transfer wewnątrz redbullowy: do Lipska trafia Naby Keita, moim zdaniem chyba wręcz najciekawszy talent z ligi austriackiej. Lipsk to taki trochę niemiecki Manchester City, mają wielkie ambicje choć na razie trudno im skusić gwiazdy, więc stawiają na ciekawą młodzież. Cały świat się zastanawia, czy to wystarczy na dojście do niemieckiej czołówki w miarę czasu - tego najbardziej znienawidzonego klubu na świecie. Wielka scena ich sprawdzi.

 

Przyzwoite źródła donoszą mi, że Breel Embolo zdecydował się na transfer do Schalke. Trochę mi wręcz żal, bo Schalke ostatnio tak naprawdę średnio coś sobie radzi w rozwijaniu tych swoich niezliczonych talentów. Nikt tam o klasę światową ostatnio nie zahacza, a w takim Gladbach czy Woflsburgu, choć mieli teraz gorszy sezon - częściej.

Odnośnik do komentarza

Nolito bardzo blisko Manchesteru City. Dziwi mnie ten transfer, bo myślałem, że wraz z przyjściem Guardioli City postawi na odmłodzenie kadry (najmłodszy Sterling ma 21 lat, drugi najmłodszy jest chyba Delph który ma 26), a Nolito przecież niedługo będzie miał już 30. Obawiam się też że przyjdzie i podzieli los Negredo czy Jesusa Navasa, którzy w City wyraźnie przygaśli. No ale zobaczymy co Guardiola z niego wyciśnie.

Odnośnik do komentarza

Dobry gracz. Nie wiem w sumie, jak Tottenham go zmieści, gdy cały świat kocha Erica Diera. Ale to specjalista od odbioru piłki, tani Krychowiak. Czy Tottenham jest faworytem do mistrzostwa w przyszłym sezonie? W sumie cholera wie.

 

Ciekawe wieści z Dortmundu, gdzie podobno dantejskie sceny dzieją się już podczas spotkań Mino Raioli z prezesurą, która nie chce sprzedawać Henrika Mychitarjana. Wygląda na to, że Ormianin może zacząć wymuszać transfer kompletną niesubordynacją, jak to robił niegdyś w Doniecku.

 

No cóż, jeśli miałby odejść to szkoda. Najlepszy piłkarz sezonu. Kluczowy gracz drużyny, obok, hmmmm, Hummelsa i Guendogana. W Anglii zapewne były jednym z wielu, trudno będzie do końca przełożyć grę, jaką prezentował w ekipie Tuchela.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to już prawie dobę temu Krychowiak załatwił transfer do Paris Saint-Germain. W sumie jeden z większych transferów z udziałem Polaka w historii, ale że mecz niedługo to trochę mało się o tym mówi.

 

Na pewno dobry ruch dla PSG, z wiekiem Motty coraz bardziej przyda się czyściciel pola. Ale czy może ich wnieść na poziom, którego oczekują? Cóż, to wszystko okaże się dopiero na wiosnę podczas meczów pucharowych Ligi Mistrzów... Nic innego w oczach świata nie obchodzi w sprawie PSG.

 

Zaiste polscy gracze mogą pojawić się i regularnie grać na podium Ligue 1, bo i są na rzeczy gadki o możliwości przejścia Kamila Glika do Monaco.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Parę nowinek - Lorą Blą wyje'bany z PSG, pewnie Emery przyjdzie za niego. Sadio Mane za ponad 30 milionów w Liverpoolu (chyba przy zakupie Lamberta LFC podpisało jakąś umowę z Soton na ściąganie ich piłkarzy bo to przechodzi ludzkie pojęcie), a Mkhitaryan za ok. 27 milionów funtów prawdopodobnie w United.

 

Sadio Mane to nie jest zły piłkarz jak na warunki Premie League, ale bardzo nierówny - może zaliczyć niesamowity miesiąc by potem zniknąć na kolejny. Ale statystyki go bronią. Ogólnie trochę można się śmiać z Liverpoolu, bo przyszedł Klopp, miały być wielkie europejskie transfery, a tu znowu przepłacone gwiazdki Premier League, jeszcze brakuje Ryana Bertranda za 20 baniek albo Ashleya Williamsa za 30 i będzie można przypuszczać, że ich trenerem jest Brendan w masce Kloppa :D Szkoda że Jerome ma bana, ciekawe co by powiedział na temat tego transferu.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj poinformowani dziennikarze donoszą, że to już ustalone, że Glik przechodzi do Monaco. Jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli całą jedenastkę piłkarzy, którzy zmienili klub, tylko że ten klub o tym nie wie, bo ani PSG jakoś faktycznie na razie nie zatrudniło Krychowiaka, ani Liverpool Zielińskiego. Ja nie wiem co ci polscy dziennikarze mają że jak piłkarz powie że dostał ofertę to już mówią tym tonem że transfer sfinalizowany.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś jeszcze wątpił, że nie istnieją mniej ambitni i bardziej chciwi na kasę piłkarze niż Brazylijczycy to Hulk was wyprowadzi z błędu - właśnie znudziły mu się petrodolary i idzie do Szanghaj Żenua za 55 milionów EURO. Szkoda że już nigdy nie zagra w poważnym klubie, talent spory, ale tak naprawdę zawsze pozostanie zagadką czy mógł być kimś więcej niż tylko wesołą maskotką ligi rosyjskiej i kozakiem w Porto.

 

Z kolei Nani zagra w Valencii.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...