Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o 14/15? Ja zawsze sceptycznie podchodziłem do jego występów w tym sezonie, fakt że strzelił sporo goli, ale w obronie, gdyby nie harówa Williana mogłoby być krucho, szczególnie w drugiej połowie sezonu. Pamiętam mecz z Hull (3-2 dla Chelsea), w cholerę błędów wtedy popełnił.

 

Nie no, wiadomo że legendą jest i będzie, szkoda że jego spadek formy defensywnej był tak gwałtowny. Ale wiek rzadko kiedy oszukasz na pozycji bocznego obrońcy.

Odnośnik do komentarza

I słusznie wybrał, bardziej naturalne środowisko dla niego, w Boro mógłby nie wygrać rywalizacji z Bamfordem. I nawet nie mówię tego ironicznie, bo już nie raz takie gwiazdki nie poradziły sobie w slabeuszach EPL, jak choćby Iturbe w Bournemouth.

 

Lord Ranocchia bliski przejścia do Hull na wypożyczenie, a Biabiany odmówił wypożyczenia do Chelsea.

 

Co do Gabbiadiniego to szału nie robił pod nieobecność Milika, Sarri wolał nawet wystawiać Mertensa na ataku zamiast niego. Z kolei Shane Long i Jay Rodriguez ostatnio strzelają, więc dziwny ten transfer mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza

No ja czytałem, że Ake ma podobno... znowu odejść z Chelsea. Ja pyerdole ten klub to niezłe cyrki transferowe potrafi odwalić z tymi młodzikami.

 

Jak wspominacie o Jese w Las Palmas to jeszcze warto wspomnieć, że wybrał się tam na pół roku Alen Halilović, kolejna perełka z Dynama Zagrzeb, która próbowała swoich sił w Barcelonie, Sportingu Gijon a ostatnio w Hamburgu, ale coś tak średnio wychodziło. Może tym razem?

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Hull podobno daje 9 milionów za Grosickiego. Wydawałoby się że pogodzili się ze spadkiem i zbierają fundusze/czyszczą listę płac przed championship bo sprzedali już Livermore'a, Snodgrassa, a mają jeszcze puścić Robertsona do Burnley za 10 milionów, a tu chcą poszastać kasą.

 

Nie wydaje mi się że Grosicki, piłkarz który po 60 minutach meczu oddycha rękawami i który zazwyczaj gdy wychodzi w pierwszym składzie Rennes gra przeciętnie, będzie wystarczającym impulsem do utrzymania. Nie wydaje mi się też, że sam Grosicki spełni swoje marzenie o grze w Premier League przechodząc do klubu z tak bliską perspektywą spadku. Chyba że usatysfakcjonuje go pół roku gry w EPL.

Odnośnik do komentarza

Chelsea’s technical director Michael Emenalo has travelled to Italy to complete a deal for Torino striker Andrea Belotti, according to reports.

 

Sky Italia claim that the Premier League leaders are pushing to secure a deal for the 23-year-old, who has a €100 million (£86m) release clause.

 

To by byla chyba bomba transferowa? :obama:

 

Odnośnik do komentarza

Grubo byłoby z tym Bellottim, ale ja wyczuwam drugiego Immobile :wujaszek::klapek:

 

Liverpool chce za tę pokrakę Sakho 20 baniek XD. A gość chyba nie gra w piłkę nożną od 2015. Z kolei Leicester odrzuciło trzecią ofertę Sunderlandu za Ulloę. Nie wiem po ch.uj oni go trzymają, sam chce odejść, a mają w ataku takie tuzy jak Okazaki, Dżejmi Wardi krul strzelcuw czy wielki Slimani kupiony za gruby hajs ze Sportingu.

Odnośnik do komentarza

A Odion "Nie odejdę do Chin, tu nie chodzi o pieniądze, tu chodzi o spełnianie marzeń [cytat sprzed roku]" Ighalo odszedł z Watfordu do Chin za 20 milionów funtów. Piękne jak tylko skończy się forma to można spier'dalać :D. Ale fakt, nigdy nie kumałem fenomenu Ighalo, zbyt dużo goli na farcie strzelał żeby go traktować poważnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...