Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Fabio "kocham Benficę" Coentrao w Sportingu. No cóż, taki kierunek zakładano. To przykład transferu-cudo Jorge Mendesa: dobry lewy obrońca, ale nikt nie uważał, że warto było, by aż Real tak się o niego starał. Portugalska magia jednak swoje zrobiła. No i kontuzje go dobiły.

 

Pepe - podpisał oficjalnie kontrakt z Besiktasem. Tu akurat też pamiętam hejty na transfer, Florentino debil, ale dziś żaden z tych "ekspertów" chyba nie powie, że Real nie wydał pieniędzy bardzo mądrze. 10 lat w Realu, zawsze wręcz grał (gdy nie był kontuzjowany, jak w 2009-10 czy w tym sezonie), przez wielu zaliczany do najlepszych. No i wymiatał na TRZECH Euro! Mało kto może to o sobie powiedzieć.

 

Podobno kluby europejskie nie chciały mu dać kontraktu na więcej niż rok. Szkoda. Myślałem, że mógłby wiele z nich wzbogacić, no ale kasę trzeba oszczędzać na starych.

 

 

 

 

 

Obczajcie komentarze do tego tweeta mdr. Jest jakiś plus przesadzonego interesowania się.

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

Ta, Ornstein wyrósł na prawdziwego guru transferowego dla fanów Arsenalu. Każdy jego news to nowa fala przeróbek, ten facet jest niesamowity.

 

 

Są obrazki z Dark Souls?

 

 

Nie widziałem, to jest na razie mój faworyt.

 

DD5_khBV0AALgtS.jpg

 

Swoją drogą to właśnie pokazuje skąd to "przesadzone interesowanie się" i popularność tej sagi. Fani Arsenalu to chyba największy, najbardziej spragniony sukcesu fanbase. Widać u nich tę pasję choćby w mediach społecznościowych. Przed chwilą na twitterze mignął mi jakiś RT z konta gościa, który w lipcu 2015 napisał: "Last tweet until we sign Lacazette" i minutę po ogłoszeniu transferu odżył, zbierając przy tym setki favów i retweetów xD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...