Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

W obu przypadkach jest oficjalnie opcja wykupu. Można najwyżej gdybać, czy Bayern tego nie rozkłada na przyszłość i nie ukrywa z jakiegoś powodu, ale no nie wiem jaki by był w tym sens. Kluby zazwyczaj o tym mówią (np. jak Juve taki właśnie deal dziś zrobi na Douglasa Costę, to raczej tradycyjnie będzie to podane, że zobowiązanie wykupu, nie opcja).  

 

Gdyby tak było, to oczywiście zupełnie inny deal. Według wielu źródeł z Niemczech, Real ma dostać nawet 10 milionów euro za całe to wypożyczenie. I wraca do nich gracz mający 27 lat, ostatni rok kontraktu... Wbrew oficjalnemu chojrakowaniu, że panie James super, nigdzie tanio go nie damy, brzmi to jak ewidentne ograniczanie strat.

Odnośnik do komentarza

Są fotki z Marquinhosem z ośrodka PSG, jasne info, zwołana konferencja prasowa PSG. Ach, wiecznie nieprzewidywalny Dani Alves. Nie wiadomo do końca, o co mu chodzi i, jak stwierdził niedawno Bartomeu, nie jest to kasa ale coś prywatnego. A z zewnątrz wygląda jak kasa...

 

 

Równie wesoły i spontaniczny, aczkolwiek zburykany ekscesami i dostaniem w ryja od policji Serge Aurier jest handlowany, a może nawet zastąpi Alvesa w Juve. Być może oddalenie od gangsta domu i zmiana otoczenia na bardziej profesjonalne pozwoliłaby mu być znowu najlepszym prawym obrońcą świata. Szkoda patrzeć na to, jak pod formą był ten niesamowity talent w tym sezonie.

 

 

Douglas Costa - potwierdzony przez Juventus. To może być ogromny upgrade względem Cuadrado. Ludzie trochę zapomnieli, jak dobry jest Costa, zwłaszcza że Ancelotti nie słynie z zamiłowania do szerokości w ataku. W każdym razie powinna być okazja zobaczyć częściej jego talenty.

 

Donnarumma oficjalnie przedłużył kontrakt, choć do końca mieliśmy we Włoszech po 500 ploteczek dziennie, co tam niby Raiola wyczynia. 

 

 

Zieler i Mandanda - dwaj bramkarze świetni u siebie, po sezonach-niewypałach w Anglii wrócili dziś odpowiednio do Stuttgartu i Marsylii. Marzenia crushed.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Donnaruma oficjalnie podpisał nowy kontrakt, do 2021, czyli na cztery lata. Cóż, nie wiem jak tam włoscy kibice, może poważniej do tego podchodzą, ale Stevenowi Gerrardowi fani nie wypominają już transfer requestu do Chelsea w 2005 roku, więc może ta sytuacja mocno się na "szanowaniu" Donnarummy wśród własnych kibiców nie odbije.

 

Kurt Zouma, ech, jaki to był kur.wa kozak przed kontuzją. Wciąż tylko 22 lata i wciąż duża nadzieja Chelsea, dlatego zostanie wypożyczony do Stoke (które wykupi też Martinsa Indiego) albo WBA, czyli defensywnie dość solidnych ekip w które może się wpasować. Ech te kontuzje, jesteś podstawowym graczem w mocnej drużynie, grasz naprawdę dobrze, kontuzja i znów musisz zaczynać od nowa. Mam nadzieję że jeszcze się podniesie i wróci na dawny poziom.

 

Jeśli chodzi o Mandandę to duuuuuże rozczarowanie, bo gość uchodził naprawdę za bardzo dobrego bramkarza przez lata, wyrobił sobie renomę. Z kolei zupełnie nie jestem zdziwiony że Zieler to niewypał, nie wiem czego on się spodziewał przychodząc do Leicester które miało Schmeichela po sezonie życia, grania?


A Martko Arnautovic złożył transfer request. Nawet mi go nie żal, mógł rok temu dołączyć do Evertonu to sobie nowy kontrakt podpisał, jak będąc aspirującym do czegokolwiek piłkarzem można wybrać Stoke z Crouchem i Hughesem, zamiast nowe czasy w rozwijającym się Evertonie z Koemanem u steru xD.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No Zoumy strasznie szkoda. Niestety każdą szansę, którą dostawał w tym sezonie mocno marnował. Zawsze odstawał.

 

Ptaszki ćwierkają mocno o Danilo do Chelsea.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Lukaku w MU :), ktoś jeszcze wzmocnił czerwone diabły?

 

No Lindelof jeszcze. Mourinho ponoć szykuje grubą kasę za Diera z Tottenhamu którego raczej nie jestem fanem, pewnie chce go jako długoterminowego następcę 36-letniego Carricka, który został kapitanem po odejściu Rooneya i to chyba będzie jego ostatni sezon. Perisica chyba też wciąż nie odpuścił.

Odnośnik do komentarza

O jezu, ale śmiechłem. Nowy Cristiano Ronaldo, czyli Adnan Januzaj (tak wtedy błyszczał ;__; ), przejdzie do Realu Sociedad za 10 milionów. Wydaje się to dobrym ruchem dla tak zagubionego piłkarza, ale z tylu klubów Sociedad, czyli wciąż podąża drogą Moyesa xD. 13/14 z Moyesem gdzie wymiatał, chyba jako jedyny wtedy piłkarz z całego składu United robił naprawdę dobre wrażenie. Później przygasł i został wypożyczony do Sunderlandu (wcześniej do Borussi ale to było najgłupsze wypożyczenie w historii chyba), który prowadził Moyes i miał mu przywrócić blask sprzed paru sezonów. Z marnym skutkiem. I teraz trzeci przystanek, Sociedad, czyli były klub Moyesa w którym zasłynął tylko tym że jadł chipsy z kibicem gdy został odesłany na widownię xD.

 

Januzaj, był taki piłkarz (*)

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...