Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

A niech tam sobie idzie odpad z Barcy. Bild podaje, że United złożyło ofertę w wysokości 85mln euro za Muellera. Pozostaje pytanie, czy Bayern się zgodzi? Pieniądze ogromne, ale mimo wszystko pasowałby do filozofii Van Gaala.

 

Rooney jest tak żałosny, że nawet kudłaty go wczoraj ośmieszył.  10 minut na boisku, gol przed końcowym gwizdkiem i karny, którego sędzia nie odgwizdał.

Odnośnik do komentarza

ja znowu widzialbym pedro w united, na wspolczesne realia tez jakiejs turbo kwoty nie kosztuje, niezmiernie mnie jednak wkurzaja tacy pilkarze-najemnicy co to chca zmienic klub bo im zle w swoim ukochanym (a nie dlatego bo chca sie sprawdzic gdzie indziej) i bedzie taki smutny chodzil po manchestrze bo pogoda gorsza niz w hiszpanii, bo rozgrywki inne, bo dalej w serduszku katalonia, bo myslal ze bedzie grac co mecz a tu go van gaal daje na lawe itp

Odnośnik do komentarza

Akurat Pedro w Chelsea to dobra wiadomość dla United, tak mi się wydaje. To jest kompletny jeździec bez głowy, a poza tym Van Gaal zamiast szukać skrzydłowego powinien skupić się na ściągnięciu napastnika. Depay i Young myślę wystarczą spokojnie Holendrowi.  Granie jednym typowym skrzydłowym i jednym fałszywym to nie byłby zły pomysł, Real tak kiedyś grał, mając na tych pozycjach Ronaldo i Ozila i wychodziło to całkiem całkiem. No chyba, że się uprze teraz na tego drewniaka Muellera, który w sumie i za napastnika może robić.

Odnośnik do komentarza

Pedro jak dla mnie pasuje do United. Waleczny i wszechstronny na prawe skrzydło. Wtedy Mata mógłby grać na 10. Boję tylko się że może marudzić jak ADM.

 

W sumie mógłbym się pogodzić z brakiem transferu gdybym kupili jakiegoś napastnika bo to co Roo wyprawia woła o pomstę do nieba. Już Fella byłby bardziej przydatny na szpic niż ta święta krowa. Najgorsze jest to że on nie ważne jak ale będzie grał. Niestety.

Odnośnik do komentarza

Podobno skupili się na Mane z Southampton. Niby młodszy i ograny w lidze, ale czy sprawdzi się w United? Wątpię. 

 

Ja już niczego nie rozumiem. Finansowo mogą mieć każdego piłkarza. Kadra biedna więc prawie pewne występy w pierwszym składzie. Czy tak trudno kupić odpowiednich piłkarzy? To nie jest już śmieszne lecz tragiczne. Skończymy pewnie z Blindem w obronie i beznadziejnym Rooneyem w ataku :/ 

Odnośnik do komentarza

jesli faktycznie potwierdzi sie ze pedro wybral chelsea i ed wybral sie na wycieczke po barcelonie to raczej wg mnie przesadzil fakt, ze pedro chce miec gwarancje czestej gry, a u van gaala nie dosc, ze takiej nigdy nie dostanie przy jego rotacjach to jeszcze jak nie daj boze powie o jedno zdanie za duzo to wyladuje na dlubaniu slonecznika ze swoimi rodakami

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...