Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Luiz jest dobry. Umie grać piłką. Dziwi mnie tylko, że PSG go oddaje. Czyżby klub porzucił ambicje zbierania globalnych gwiazd? Bo już tak jakby żadnej nie ma. Sportowo, może sobie dadzą radę, Thiago Silva czasami jest niekontuzjowany, jest Kimpembe, Marquinhos, na środku w Tuluzie często grał też Aurier.

 

Marcos Alonso oficjalnie potwierdzony przez Fiorentinę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Przecież pisałem o nim kilka stron temu. Bardzo dobry piłkarz, no ale Baba też był. Alonso raczej jest bardziej wyszkolony taktycznie, trenował w Realu Madryt, grał w Anglii, we Fiorentinie najlepiej się sprawdził. Grywa na środku obrony, pomocy, na lewej obronie, także w 3-5-2. Dość silny (chyba znaczące w kontekście tekstu Mourinho, że musi wystawiać Ivanovicia, bo mu dramatycznie brakuje wzrostu przy stałych fragmentach) i z dość dobrą techniką, ale za szybki nie jest. Z tej racji myślę, że Conte raczej planuje grać nim w tzw. 3-5-2 jako środkowolewy obrońca albo na flance. Ale zobaczymy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Przecież pisałem o nim kilka stron temu. Bardzo dobry piłkarz, no ale Baba też był. Alonso raczej jest bardziej wyszkolony taktycznie, trenował w Realu Madryt, grał w Anglii, we Fiorentinie najlepiej się sprawdził. Grywa na środku obrony, pomocy, na lewej obronie, także w 3-5-2. Dość silny (chyba znaczące w kontekście tekstu Mourinho, że musi wystawiać Ivanovicia, bo mu dramatycznie brakuje wzrostu przy stałych fragmentach) i z dość dobrą techniką, ale za szybki nie jest. Z tej racji myślę, że Conte raczej planuje grać nim w tzw. 3-5-2 jako środkowolewy obrońca albo na flance. Ale zobaczymy.

 

Albo będzie siedział na ławce :reggie:

Odnośnik do komentarza

Wzruszające doniesienia z Turynu. Axel Witsel spędził cały dzień w siedzibie Juve, już po porannych testach medycznych, czekając, aż Juve dogada się z Zenitem. Ale Zenit się ociągał, do finalizacji nie doszło.

 

A mógł pójść do Evertonu i robić prawdziwą karierę :(.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...