Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, gtfan napisał(a):

 

co do zasady nie jestem przeciwnikiem leasingów, sam miałem i na auto i na moto, jakby nie to że przeszedłem na ryczałt to pewnie kolejne auto też bym brał w leasing. może to być najłatwiejsza (i jak ktoś to dobrze rozlicza to jeszcze najrozsądniejsza) droga do spełniania marzeń (chociaż ciężko było nazwać to co kupowałem spełnianiem marzeń). tylko właśnie wszystko powinno być na swoim miejscu i po kolei, nie spełnia się marzeń jak postanowiło się założyć rodzinę i nie jest ona chociaż w podstawowym zakresie zabezpieczona. 

 

Ja też nie jestem, leasing to jest w pytkę dobra opcja finansowania (sam wcześniej korzystałem) - jeżeli potrzebujesz furę do życia/pracy. Mi też się marzą inne furki i leasing bym pociągnął, ale brać leasing dla trzeciej fury żeby sobie czasem polatać, no bez sensu trochę. Dopóki nie będę mógł wyłożyć całości, to nawet tego nie biorę pod uwagę.

Dokładnie, rodzina i zabezpieczenie to powinien być priorytet jeśli ktoś rozsądnie do życia podchodzi, zawsze rodzina > zabawki.

38 minut temu, gtfan napisał(a):

 

heh, tutaj też mamy podobnie, mnie też to nie interesuje  ale jednak lżej mi się na sercu zrobiło jak jakiś czas temu trochę przypadkowo zobaczyłem że żona nie rozwala kasy ale ma na koncie odłożoną poduszkę finansową na przynajmniej dwa-trzy lata wydatków  

 

No i to jest super, bo to daje już bardzo duże poczucie bezpieczeństwa gdyby się coś wysypało :) 

Odnośnik do komentarza

Haha taki mały update do moich rodzinnych marzeń samochodowych ;)

Otóż dzisaj kobita zrobiła pierwszą jazdę Lexusem LS którego dotąd nie tykała bo miała swojego małego SUV-a.Okazało się,że jeżdzi się jej zaskakująco dobrze i według niej jest bardziej zwrotny od......... zastępczego Kadjara, mającego prawie metr mniej długości.A wogóle to wszystko tak miękko działa i cicho i wogóle...

I już zaczęło się przebąkiwanie,że na internecie widziała nowego LS-a i jest bardzo ładny, także czuję że już mały suvik to jednak nie jest szczyt marzeń  ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...