Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Juz bylo pisane,kazda postac moze wszystko nosic i kazda postac moze wszystkiego sie nauczyc jesli tylko ma wymagane statystyki.

Czarow uczysz sie od kolesia w Nexus a potem od Sage Freke ktorego mozna uwolnic w swiecie 3-1. Wymagane jest 10 inteligencji zeby sie cokolwiek nauczyc

Odnośnik do komentarza

Klucz od ostravy. Albo mozesz go zabic sobie teraz i podniesc klucz rezygnujac z kilku przedmiotow przy ratowaniu go,albo poczekac az

w swiecie 1-4 bedzie jako black phantom i upusci klucz "chyba upusci

".

 

mozna tez jesli go uratowales w 1-1,1-2 i 1-3 to w 1-4 zanim sie zamieni w bp odda ci klucz. czy jako black phantom tez go zostawia nie jestem pewny ale chyba tak

 

Odnośnik do komentarza

Klucz od ostravy. Albo mozesz go zabic sobie teraz i podniesc klucz rezygnujac z kilku przedmiotow przy ratowaniu go,albo poczekac az

w swiecie 1-4 bedzie jako black phantom i upusci klucz "chyba upusci

".

 

mozna tez jesli go uratowales w 1-1,1-2 i 1-3 to w 1-4 zanim sie zamieni w bp odda ci klucz. czy jako black phantom tez go zostawia nie jestem pewny ale chyba tak

 

W azjatyckiej wersji z Ostravą było trochę kłopotów, gdyż potrafił on pomiędzy poszczególnymi etapami (1.2-1.4) najzwyczajniej w świecie zginąć, a jako że klucz otrzymamy tylko od "żywej" postaci (bp pozostawia tylko runiczny miecz oraz tarczę) najlepszym rozwiązaniem było własnoręczne zaszlachtowanie biedaka po tym jak uratowaliśmy jego skórę w 1.3 (otrzymujący tym samym Pure Clearstone'a).

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że ratowałem go wszędzie a w 1-4 i tak mi się jako Black Phantom pojawił.

 

mi po uratowaniu go 3 razy pojawil sie w 1-4, siedzial zdolowany na schodach i dal mi klucz z prosba bym pokonal jego ojca po czym sie zabil i pojawil pare metrow dalej jako black phantom

 

 

 

a stronka super i tez z niej korzystam by sie dowiedziec co mozna dostac za jakie dusze, gdzie co dropi itp. strategie na bossow tez sa niezle ale to tylko jesli sie nie udalo po raz nty

 

 

Odnośnik do komentarza

W azjatyckiej wersji z Ostravą było trochę kłopotów, gdyż potrafił on pomiędzy poszczególnymi etapami (1.2-1.4) najzwyczajniej w świecie zginąć, a jako że klucz otrzymamy tylko od "żywej" postaci (bp pozostawia tylko runiczny miecz oraz tarczę) najlepszym rozwiązaniem było własnoręczne zaszlachtowanie biedaka po tym jak uratowaliśmy jego skórę w 1.3 (otrzymujący tym samym Pure Clearstone'a).

 

U mnie to go zabili w 1.2 i przy jego zwłokach był klucz :) Także nie tylko od żywej postaci można dostać klucz..A przynajmniej u mnie tak było :)

Odnośnik do komentarza

W azjatyckiej wersji z Ostravą było trochę kłopotów, gdyż potrafił on pomiędzy poszczególnymi etapami (1.2-1.4) najzwyczajniej w świecie zginąć, a jako że klucz otrzymamy tylko od "żywej" postaci (bp pozostawia tylko runiczny miecz oraz tarczę) najlepszym rozwiązaniem było własnoręczne zaszlachtowanie biedaka po tym jak uratowaliśmy jego skórę w 1.3 (otrzymujący tym samym Pure Clearstone'a).

 

U mnie to go zabili w 1.2 i przy jego zwłokach był klucz :) Także nie tylko od żywej postaci można dostać klucz..A przynajmniej u mnie tak było :)

Inaczej - klucz dzierży tylko "normalny" Ostrava, możemy go otrzymać od właściciela pod koniec 1.4 (jeśli po drodze nie zginie z dala od nas) albo asekuracyjnie zabić go i podnieść pozostały po nim klucz.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

W końcu znalazłem czas, aby zagłębić się w ultra mrocznym świecie Demon's Souls :)

 

Gra wy-bi-tna, jeden z lepszych RPGów w jakie grałem w ostatniej dekadzie (a jesli chodzi o rpgi w klimatach "zachodnich" to ostatni jaki mnie tak wciągnął to seria Eye of the Beholder na Amidze, co świadczy o wielkości tej gry w moim rankingu :tongue: )

 

Mam pytanko odnośnie Ostravy. Grając w 1-1, w miejscu za pierwsza mgłą, niechcący od razu spadłem na dół i nieświadomie uratowałem Ostravę. Po gadce zostawił mi lunetę po czym zwiał. Czy to możliwe, że podczas jego "zwiewania" ktoś go zaciukał bo kilka lokacji dalej (tam gdzie są kukły do trenowania na dziedzińcu i zgraja umarlaków poniżej) znalazłem leżący na ziemi klucz do Mauzoleum, a ponoć właśnie on (ostrava) jest jego właścicielem (w 1-2 nie mogłem go nigdzie znaleźć)?

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Włącz myślenie. Schemat read -> think -> post powinien być znany gronu forumowiczów. Czy zdanie jestem na koncie w PSN nic Ci nie mówi? Dla wyjaśnienia - nie da się być na koncie (online) bez internetu, przynajmniej bez metod wygórowanych. Kapi? A teraz nabijaczy postów proszę o przeniesienie się w miejsce dla nich przeznaczonych.

Odnośnik do komentarza

W dziale RPG posty sie nie nabijaja,wiec pudlo.

 

Laskawie teraz TY POMYSL i powiedz nam jakies sczegoly,np czy laczy Ci sie z serverem Demons Souls czy wywala error,jak wywala to jaki.Czy mozesz swobodnie pisac z innymi i czy w innych grach nie ma takiego problemu,garstka podstawowych informacji i moze Ci ktos bedzie mogl pomoc.

No i wersja DS,chinska czy amerykanska.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...