Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ciekawe czy na tym forumku znajdzie sie ktos kto mial platyne w wersji azjatyckiej przede mna.

 

Pablo wbił kilka miesięcy przed tobą. Mnie podobnie do Yapa Bladestone zajął trochę czasu... :whistling:

 

 

To niezle, pamietam jak jeszcze gralem wiki dopiero raczkowalo to co dopiero kilka miechow wczesniej o.o ...

 

Ale Bladestone ... po nocach mi sie snila ta droga do szkieleta ...

Odnośnik do komentarza

Tak, kagannpwnz, rzucilem platyny i zmienilem konto zeby mnie powrot do nich nie kusil :P. Pomyslalem o kupnie Hany Montany dla latwej platyny i zdalem sobie sprawe ze sprawy zaszly za daleko :)

 

My siedzielismy na tym pisanym czacie na PS3, ehh naprawde, swietnie sie gralo, DS to bylo unikalne doswiadczenie wtedy.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Nie nie, gralem wtedy z 3 ludzmi z Ps3site forum, na extreme mnie jeszcze nawet nie bylo ;)

 

No ja przekroczylem bariere Terminator i skazilem swoj wizerunek tym syfem, na szczescie moj instynkt samozachowawczy gracza bil mocno na alarm kiedy tylko pomyslalem o montatnie i zmienilem konto xD

 

NZQhi.gif

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Najlepszą klasą startową dla kogoś zupełnie nowego jest Royalty - zaczyna z wyposażeniem do walki melee oraz czarem do cheesowania z dystansu, dodatkowo ma na wyposażeniu Fragnant Ring, więc mając wystarczająco dużo cierpliwości (czekanie na regenerację many) można sobie zdejmować bez problemów kolejnych wrogów z bezpiecznej odległości.

Odnośnik do komentarza

Dzisiejszej nocy pokonałem w końcu drugiego bossa i po odblokowaniu kilku nowych "światów" zagłębiłem w Tower Of Latria.

Zielony filitr, mackowate twarze strażników z latarniami, używającymi paraliżującej magii, pozamykani nieszczęśnicy, przypominający zdeformowanych ludzi, na których prowadzone były tortury i eksperymenty.

 Pierwsze skojarzenie mogło być tylko jedno - toż to hołd dla prozy Lovecrofta.  :wub: 

 

demons-souls-tower-of-latria.jpg

 

Genialnie wypadła też jaskinia ze zdeformowanymi humanoidami rodem z Silent Hill 3, we wnętrzu której czekał pijawkowaty Leechmonger niczym z Resident Evil 0 (świetnie dobrana muzyka).

 

giant-depraved-one-club-2.jpg

 

slurper2.JPG

 

1326721145ffko.jpg

 

cudo

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...