Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

No ja tez farmilem na pierwszym riperze (na dwoch kolejnych juz sie nie dalo)

 

Da się na ostatnim (wracasz z archstone'a przy old hero), ale dłużej schodzi niż na pierwszym.

 

 

A magii w pierwszym przejściu używałem tylko na na te meduzowate strażniczki w 3-2, tak to w ogóle.

Odnośnik do komentarza

@Nemesis

pewnie dostanę zyeby że pisze to samo co było na ostatnich dwóch stronach (nie chciało mi się czytać), ale przechodząc pierwszy raz warto znaleźć i wyekwipować się w ring, który dodaje ci 25% hp po śmierci, tarczę anty ogniową (jest pod legowiskiem smoków), oraz pierścień redukujący obrażenia ogniem. Warto też przede wszystkim inwestować w staminę. Wszystkie te rzeczy znajdziesz w Boletarii 1.1 i 1.2, jeśli mnie pamięć nie myli.  

 

E: A no i warto regularnie odwiedzać Thomasa w Nexusie (kolo siedzący przy stosie gratów) i zostawiać u niego najlepsze herby, kamienie i żelastwo do produkcji lepszych broni, bo te swoje ważą, a raczej nie opłaca się ich wyrzucać w razie przeciążenia ekwipunku postaci. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wszystko fajnie tylko do tych smoków jest trochę ciężko podejść bo jedno zionięcie ogniem i wracam na początek wyprawy. Tak samo jak wczoraj prawie dobiegłem do kolejnej bramy a tam łucznicy zaczęli we mnie ciskać i mnie zwyczajnie zayebali.

 

Ktoś wie jak w miarę obejść tego smoka w drugim poziomie? Nie tam gdzie jest wejście na dól z wieżyczki tylko na tej drodze do bramy głównej zamku. Może zdjąć łuczników z dystansu kuszą, potem zdjąć zbroję i szybciej pobiec dzięki temu?

Odnośnik do komentarza

Czekasz tuż przed miejscem gdzie zaczyna lecieć wzdłuż mostu i biegniesz za nim aż do wieżyczki, gdzie jesteś bezpieczny. Poszukaj anty flame ring w 1.2 oraz anty flame shield (tą znajdziesz przy legowisku smoków w 1.1). Btw odkryłem prosty myk jak ograniczyć część spadków framerate. W momencie gdy podnosisz jakiś przedmiot i gra się automatycznie zapisuje, zwyczajnie nie ruszaj się przez parę sekund.

 

Żeby było zabawniej, w świecie 2.2, wybiegając za szybko z korytarza na otwartą przestrzeń na lewo od miejsca pokonia bossa w 1.1 gra spowalnia do ładnych 15 klatek i chodzi tak do czasu opuszczenia otwartej przestrzeni. Jeśli jednak wyjdziemy na otwarty teren powoli, framerate spadnie nieznacznie. Jest to jedyne takie miejsce gdzie gra dostaje takiej zauważalnej zadyszki.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Czekasz tuż przed miejscem gdzie zaczyna lecieć wzdłuż mostu i biegniesz za nim aż do wieżyczki, gdzie jesteś bezpieczny. Poszukaj anty flame ring w 1.2 oraz anty flame shield (tą znajdziesz przy legowisku smoków w 1.1). Btw odkryłem prosty myk jak ograniczyć część spadków framerate. W momencie gdy podnosisz jakiś przedmiot i gra się automatycznie zapisuje, zwyczajnie nie ruszaj się przez parę sekund.

 

Żeby było zabawniej, w świecie 2.2, wybiegając za szybko z korytarza na otwartą przestrzeń na lewo od miejsca pokonia bossa w 1.1 gra spowalnia do ładnych 15 klatek i chodzi tak do czasu opuszczenia otwartej przestrzeni. Jeśli jednak wyjdziemy na otwarty teren powoli, framerate spadnie nieznacznie. Jest to jedyne takie miejsce gdzie gra dostaje takiej zauważalnej zadyszki.

 

To nie ten fragment poziomu tylko już dalej. Po tym jak przechodzisz przez mgłę, kojarzysz?

Odnośnik do komentarza

Napisałeś o smoku na drugim poziomie, więc założyłem że chodzi ci o Boletaria 1.2 w drodze prowadzącej do drugiego bossa. Chodzi ci o Blue Dragona? W takim razie mowa o 1.4. Olej go póki nie zdobędziesz white bow i dobrych strzał, oraz magii ofensywnej (soul arrow) w innych światach. Moim zdaniem najłatwiej najpierw zaliczyć Tower Of Latria.

Odnośnik do komentarza

Zrozumialem jak kolega wyzej. Nastepny jest w 1-4 - a tam od prawej strony czekasz na schodach i leca 2 rodzaje ognia po jednym z miejsc. Czekasz, az zieje tylko na prawa strone i gdy konczy starujesz do gory po prostej. Zabilem tam setki graczy jak nie tysiace jako b.phantom na 60lvl pod ta mape i te obiegniecia mam obcykane, bo jako b.p tez moglem zginac od ognia i do tego traci sie level.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...