Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

obrazki albo sie nie wydarzyło. Nie no, gratki. Jak ci się podobał "ostatni" boss (mam na myśli false kinga)?

 

 

Byłem na 99% pewien, że to będzie właśnie taki Sephiroth jeżeli chodzi o poziom trudności. Przez całą grę wymagający bossowie z wyjątkiem kilku, a ostatni mocno przewidywalny (chodzi o poziom). Ogólnie najwięcej napociłem się przy pierwszym bossie, bo to były takie początki z DS, Flamerurkerem i Old King Allant, no i jeszcze może przy tych dwóch latających bestiach chyba w Latrii. Może gdybym nie zabił tego npc dla zbroi, to by było z nimi łatwiej (wyczytałem, że miał mi pomagać), ale jakoś dałem rade sam.

 

Ogólnie po pojawieniu się w Nexusie typka, który sprzedaję ziółka mocno odetchnąłem z ulgą, bo wcześniej było krucho z leczeniem i musiałem dużo farmic w pierwszym świecie.

 

PS. Kamienie do upgradu mieczu, to chyba mój największy problem. Gre skończyłem jakimś zwykłym mieczem na 5 poziomie, bo do 6 brakowało mi jakiś tam kamieni. Wyczytałem, że można je zdobyć od przeciwników w drugim świecie, na 2h farmie nie wpadł żaden. Przy walce z Old Kingiem Allantem za pomocą R2 zadawałem 100 punktów obrażeń. Domyślam się, że jest to raczej mało.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no i jeszcze może przy tych dwóch latających bestiach chyba w Latrii. Może gdybym nie zabił tego npc dla zbroi, to by było z nimi łatwiej (wyczytałem, że miał mi pomagać), ale jakoś dałem rade sam.

 

 

xD

 

Nieźle cie ktoś strollował, jest taka mechanika, ale z inną postacią (nie będę mówił która, żeby nie spoilować), a Yurt the Silent Chief, którego zabiłeś jest dość podstępnym typkiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...