Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czegos takiego jak dobra zbroja - jedna, bo kazda jest dobra, zalezy jakie funkcje ma spelniac. Miecze to samo, ale dodam, ze z tych rzeczy co szukasz to w trzecim swiecie bedzie trudno, bo to mapa dla magow i skrytobujcow bardziej.

 

EDIT: Mejm jaki spojler z Yurtem :o :o :o

Bylo w trailerach.

 

 

 

Szukam zbroi lżejszej od podstawowej knighta. Chcę wrócić do bossa w 1-3 bez rolla ciężko z nim walczyć.

Wejdz na strone wiki demonsow i poszperaj, tam jest wszystko. Tutaj masz zbroje: http://demonssouls.wikidot.com/armor-setsJa juz nie pamietam jak waga wplywala na rolowanie i jaki wspolczynnik ja neutralizowal (chyba str) ale przeszedlem demony w zbroi knighta i yurta i dalo sie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No głównie o PvE - tak, ale jeśli chodzi o PvP to też jakoś w pierwszym Dark Souls szło mi najlepiej z odpieraniem invader'ów (sam raczej nie zaczepiałem).

Co prawda to w DSII dużo więcej walczyłem z żywymi przeciwnikami (bo Belltower, bo Rat Covenant itp), ale wkurzały lagi i skopane hitboxy - pierwsze Dark Souls wydawało mi się o wiele bardziej responsywne w sterowaniu.

O Demon's Souls się nie wypowiem (a w sumie powinienem, bo to właśnie taki temat:P), bo praktycznie cały czas grałem offline :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Tak? A to może spróbuję go pokonać bo całe Demonsy grałem Bastardem ;/

 

 

ANYWAY

 

Tomasz Gop robi livestream Demons Soulsów. Bardzo fajnie gada. W ogóle w szoku jestem, nie wiedziałem, że jak pokonasz tego Vanguarda, to przechodzisz do tej lokacji dziwnej przed Nexusem.

 

Odnośnik do komentarza

Jak mozna bylo tego nie wiedziec. Figaro, boj sie The Old One.

 

Ja z kolei polecam gameplaye tego typa:

 

https://www.youtube.com/user/AGermanSpy/playlists

 

Ma trzy przejscia Demonsow kazde nastawione na troche co innego ale zawsze jest duzo opowiadania o lore, dialogiach i fabule.

 

 

@Rayos

czasem sie wlasnie pojawi, ten typ tak mial.

Odnośnik do komentarza

 

W ogóle w szoku jestem, nie wiedziałem, że jak pokonasz tego Vanguarda, to przechodzisz do tej lokacji dziwnej przed Nexusem.

 

Nie wiedziałeś? jak go wtedy zabijesz, to naturalnie się już nie pokaże w 4 worldzie ;)

 

 

Że można pokonać Vanguarda, to wiedziałem. Nie wiedziałem tylko, że dzięki temu pojawiasz się w tej drugiej lokacji, gdzie już zawsze zginiesz.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że temat dalej żyje mimo tego, że gra ma już parę lat. W sumie nic dziwnego bo sam sięgnąłem po Demon Souls po przejściu Dark Souls i tak samo się wciągnąłem w tą grę :) Miałbym w takim razie pytanie do bardziej doświadczonych w tym temacie :) jestem już w sumie na samym końcu został mi tylko do pokonania boss w 1-4 ale przed zakończeniem pierwszego przejścia chciałem uzbierać jak najwięcej kamieni do ulepszania broni. Z dwoma kamieniami mam problem Pure Bladestone i Pure Darkmoonstone. Z Darkmoonstone dałem trochę ciała bo rozwaliłem jaszczurki w lokacjach 4-2/3 przed uzyskaniem PBWT ale Bladestone próbowałem zdobyć przez kilka godzin przy PBWT a i tak z tych szkieletorów wypadały co najwyżej Chunk of Bladestone. Czy jest jakiś pewny sposób na zdobycie tych kamieni?

Odnośnik do komentarza

Tak - farmić dłużej. Ludzie potrafili dniami bezowocnie farmić ten kamień, więc parę godzin to pikuś.

 

Czy statystyka Luck ma tu jakieś znaczenie? Ogólnie gdzieś czytałem, że lepiej jej nie rozwijać bo zwiększa tylko to jak często przeciwnicy zostawiają coś do zebrania a nie to czy będzie to jakiś wartościowy przedmiot. 

Odnośnik do komentarza

Tak jak napisali. Mozesz od biedy (jesli wykules) zabrac ze soba long sword of searching (czy jakos tak, robi sie go chyba z duszy bossa w 4-3) ale to nic nie gwarantuje.

 

Ja pierwszego dnia farmilem moze z 6h a drugiego kamyk wpadl po trzeciej probie takze reguly nie ma, trzeba farmic :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...