Skocz do zawartości

.hack//LINK


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Yosh! Na to właśnie czekałem! Nowy .hack >DDD (aż chce się krzyknać "Yatta!" xD). Nie tracilem nadziei, że wkońcu nowy projekt .hack// ujrzy światło dzienne (zwłaszcza po ukazaniu się mangi .hack//LINK Twilight Knights). No ale do rzeczy. Party zostało zredukowane do dwóch osób (trochę szkoda, ale mam nadzieję, że jakoś to zrekompensują ;3). Będzie w czym wybierać bo ma być co najmniej 33 osób, które będziemy mogli zaprosić do naszej drużyny. Same walki mają obfitować w większej ilości akcji (marzy mi się system podobny do tego KH ale to chyba jednak pozostanie w sferze marzeń xD). Być może ukarze się się jakiś trailer 23 stycznia albo nawet szybciej (na stronie CC2 od jakiegoś czasu trwa tajemnicze odliczanie, w chwili gdy to pisze został tylko jeden dzień). Oby dali jak najszybciej jakiś pokaz gejmpleju @_@.

 

Od siebie dodam, że liczę na jakiś tryb multiplayer. Może wysunę się dalej z przypuszczeniami i nie zdziwiłbym się gdyby .hack//LINK na PSP byłby tylko przystawką, a daniem głównym byłby nowy .hack// dla PS3 i ostatecznie te dwie wersje mogłyby się łączyć >D. Oszalałbym chyba ze szczęścia.

Na koniec powiem, że do tej pory PSP miałem głęboko w odbycie i zarzekałem się, że nigdy tego nie kupię. Ale teraz zamierzam sobie je kupić najszybciej jak to możliwe. CC2 nowym .hackiem zmusiło mnie do zakupu tej konsoli v.v.

 

Tak, zdaje sobie sprawę, ze ten post jest dosyć entuzjastyczny ale nic na to nie poradzę. Jeśli chodzi o tą serię to jestem 100% maniakiem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
.hack jest genialny.

 

 

owszem, ale właściwie ze względu na tematyke i fabułe - G.U. mnie niszczyło (pomijam 3cią część, która imo wyjasnia wszystko zbyt prostacko i jakoś nie podobało mi się to, enigmatyczna 'jedynka' i wbijająca mindfucki 'dwójka' byly o niebo lepsze).

 

ALE powtarzalność akcji - i co za tym idzie - nuda niestety również są domeną tej serii. dlatego nie wszystkim ona podchodzi.

 

A jesli o mnie chodzi to z niecierpliwością czekam na premiere i mam nadzieje, ze wpakują tu fajny kawałek scenariusza :)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...