Skocz do zawartości

Featured Replies

Opublikowano

Ceny kosmiczne, nie dam za zegarek tyle pieniedzy.

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 274,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Most Popular Posts

  • Chodził za mną od jakiegoś czasu i wychodził, Lorus rm329fx9, bransoleta i dwa paski, miałem na ręku w salonie i wygląda kapitalnie. Na jutro powinien dotrzeć.

  • Dobrze, że w zeszłym roku nie kupiłem PRX'a, a było blisko, bo teraz wleciał taki sztos ice blue, że poleciało zamówienie od razu i mam nadzieje, że szybciej przyślą niż docelowe 4 tyg.

  • Na 40 urodziny sprawiłem sobie to cudeñko. Zakochałem się od 1szego spojrzenia na wystawie. Nie schodzi z łapy od 3 tyg. Butelkowa zieleń jest hipnotyzująca.  

Opublikowano

Też Montane.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ax2501_3.jpg

 

taki do garnituru sobie wziąłem

 

tak w ogóle to ile byście max dali za kwarca? zacząłem przeglądać zegarki za 800-1000zł, są fjane aztoriny, festiny, casio edifice ale wszystkie na kwarcu, jak sobie pomyślę że za rapem dwie stówki więcej mogę wziąć automata od Jacques Lemans np taki

 

21c6ab75745e290165a92b596eb409f4.jpg

 

to zaczynam wątpić czy warto inwestować w zegarek na bateryjkę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tlp18a3ye5qs_t.jpg

Jeden z nich e-koledzy.

Boże nieeee, żadnych zegarów od "modowych firm".

I to jeszcze w takiej cenie :O 

 

Wejdź sobie na dutyfreeisland lub mywatcheshub i wybierz coś sensownego z orienta/seiko/citizena. 

Edytowane przez Starh

Opublikowano

A co niby w zegarkach modowych firm jest złego, jak się podobają wizualnie?

 

Choćby to, że wyprodukowanie takiego zegarka kosztuje trochę więcej niż wyprodukowanie zegarka-rekalmówki, jaki Twoja kobieta dostanie kupując kosmetyki z Avon. I ten zegarek z Avonu wcale nie będzie gorszy...

Edytowane przez Kris77

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

efr-512l-8av_1_1.jpg

 

CASIO Edifice EFR-512L-8AV

 

Mam okazję tanio kupić. Fajny?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie lepiej za takie pieniądze zakupić coś od firm stricte skupiających się na zegarkach? Przecież za 700-800 zł dorwie się już całkiem niezłe sztuki. Jak Starh wcześniej pisał, lepiej wystrzegać się firm modowych (chociaż akurat Diesel robi na mechanizmach Citizena - tylko w tym wypadku dopłaca się jeszcze za markę), Sprawdzałeś oferty Orient, Seiko czy Citizena?

Ostatecznie jednak to przecież tobie ma się podobać - można gorzej trafić niż produkty tej firmy.

Opublikowano

Przecież te zegarki to kutas jak (pipi) , nie dość słabo wykonane , wielkie jak busola to i słabo wyglądają .

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.