Skocz do zawartości

Szukam szmaty,


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

Podkoszulki dobrej jakości, w stonowanej kolorystyce i z fajnymi artami na froncie kupię w jakich sklepach internetowych?

Mniej więcej taki styl koszulek jak doktor House nosił, czyli nie jakieś kiczowate wprasowanki w kształcie emotek czy innego homera simsona, tylko jakieś oryginalne grafiki, najlepiej na cały front.

 Threadless , splitreason

Odnośnik do komentarza

Gdzie w stacjonarnych sklepach w jakis galeriach jest w miare dobry wybor New Balanceow? Na necie to bieda straszna, insteresuje mnie model 1500 i na necie moze w 3 colorwayach znalazlem ;(

 

no wlasnie jest lipa teraz, hd usunęło sciany z NB i jest teraz kapa. Całe trójmiasto objechałem i tylko jeden sklep znalazłem w którym wybór NB był spoko (w gdyni jak coś). Wydaje mi się, że bedą chcieli wprowadzić jakiś swój sklep firmowy.

Odnośnik do komentarza

 

Po pierwsze to szczyt bezguścia. Po drugie to najgorsze chińskie (pipi), z którego robi się szmata po jednym praniu. 

Jak raz chce kupic coś w innym stylu niż większosc swoich ciuchów, to się okazuje że paździerz i gejowizna :(.

 

nieprawda. ja widzę inny problem - taka koszula może fajnie leżeć na fajnej sylwetce i obawiam się, że takie koszule trzeba mierzyć. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Po pierwsze to szczyt bezguścia. Po drugie to najgorsze chińskie (pipi), z którego robi się szmata po jednym praniu. 

Jak raz chce kupic coś w innym stylu niż większosc swoich ciuchów, to się okazuje że paździerz i gejowizna :(.

 

nieprawda. ja widzę inny problem - taka koszula może fajnie leżeć na fajnej sylwetce i obawiam się, że takie koszule trzeba mierzyć. 

Wiem, co mówię. Miałem kontakt z ciuchami tych producentów. Nawet z przymierzeniem jest problem, bo robione są w azjatyckiej rozmiarówce. M to nasze XS mniej więcej. I kolejna sprawa, że prawdziwy produkt ma niewiele wspólnego z tym co jest na focie. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Po pierwsze to szczyt bezguścia. Po drugie to najgorsze chińskie (pipi), z którego robi się szmata po jednym praniu. 

Jak raz chce kupic coś w innym stylu niż większosc swoich ciuchów, to się okazuje że paździerz i gejowizna :(.

 

nieprawda. ja widzę inny problem - taka koszula może fajnie leżeć na fajnej sylwetce i obawiam się, że takie koszule trzeba mierzyć. 

Wiem, co mówię. Miałem kontakt z ciuchami tych producentów. Nawet z przymierzeniem jest problem, bo robione są w azjatyckiej rozmiarówce. M to nasze XS mniej więcej. I kolejna sprawa, że prawdziwy produkt ma niewiele wspólnego z tym co jest na focie. 

 

no to maciucha nie pozostaje Ci nic innego jak słuchać bardziej doświadczonego kolegi i olać TE PEDALSKIE UBRANIA DLA SKOŚNYCH PEDERASTÓW. :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

szukam butow do biegania. zeby byly wygodne na moje pletwy i zeby sie nie zniszczyly po tygodniu.

 

 

Kalenji

 

a jak już będziesz w Decathlonie to kuknij na Nike - płetwy są różne tak jak i ich właściciele więc może podejdzie Ci inny rodzaj podeszwy.

generalnie hajs max 180-200zł więcej warto wydać jak biegasz te 400-500km na sezon

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...