Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Na PS3 jest to zoptymalizowany poziom GTA, czyli 575p, brak AA, natomiast w przypadku 360 720p + AA.

Dobrze rozumiem, że policzyłeś poligony na podstawie filmiku z YT?

 

Niech jakiś mod ukróci tego trola.

Oczywiscie, nie ma oficjalnej informacji odnosnie poligonow, ale jest duze prawdopodobienstwo takiego stanu rzeczy. Jesli nie poprawili tego w episodach to w RDR raczej rowniez tego nie uczynili. Przeciez to jest ten sam silnik, wiec w cuda zbytnio nie wierze :)

 

PS. Jesli ktos poczul sie urazony moja opinia z gory przepraszam :)

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Tyle że Epizody do GTA to są dodatki i przynajmniej mi się wydaję że zbyt wiele czasu nie mieli na podrasowanie silnika a red dead redemption chyba inna grupa ludzi już zaczynała robić(ale mogę się mylić) więc mieli czas na podrasowanie silnika.

No to się rozpoczęło wrzucanie filmików z gry jak w przypadku GTA IV więc w końcu obejrzę w co wrzucam moje 200 zł

Odnośnik do komentarza

Tyle że Epizody do GTA to są dodatki i przynajmniej mi się wydaję że zbyt wiele czasu nie mieli na podrasowanie silnika a red dead redemption chyba inna grupa ludzi już zaczynała robić(ale mogę się mylić) więc mieli czas na podrasowanie silnika.

No to się rozpoczęło wrzucanie filmików z gry jak w przypadku GTA IV więc w końcu obejrzę w co wrzucam moje 200 zł

Pozyjemy, zobaczymy :) Najwazniejsze, ze w jakakolwiek wersje bys nie zainwestowal to dobrze, na tym wyjdziesz. Nic bardziej nie psuje zabawy, niz ciagle spadki animacji, czy screen-tearing. Na szczescie obie wersje sa pozbawione tych przypadlosci :)

Odnośnik do komentarza

Cholera, panowie, dajcie mu spokoj. Wyraził swoją opinię po prostu. Zgodną z prawdą, czy nie ale ma do tego prawo. Nikogo nie obraża a wy po nim jedziecie.

 

Swoją drogą nie moge się doczekać akcji jak będę galopował do miasteczka i zobacze grupkę ludzi idących wykonać wyrok na jakimś kolesiu. Jestem ciekaw jak będzie zachowywał się typ jak go ocale ;)

Odnośnik do komentarza

Cholera, panowie, dajcie mu spokoj. Wyraził swoją opinię po prostu. Zgodną z prawdą, czy nie ale ma do tego prawo. Nikogo nie obraża a wy po nim jedziecie.

 

Swoją drogą nie moge się doczekać akcji jak będę galopował do miasteczka i zobacze grupkę ludzi idących wykonać wyrok na jakimś kolesiu. Jestem ciekaw jak będzie zachowywał się typ jak go ocale ;)

 

 

Zrobi ci laske.

 

Nie wiem co to za opinia i na podstawie czego "Spokojnie. Oczywiscie RDR wyglada lepiej, niz GTA, jednak w przypadku poziomu technicznego bardziej chodzilo mi o wyswietlanie grafy. Na PS3 jest to zoptymalizowany poziom GTA, czyli 575p, brak AA, natomiast w przypadku 360 720p + AA. Mialem nadzieje, ze w przypadku DRD uda sie dogonic konkurencje, ale widocznie Rockstar srednio idzie optymalizacja kodu."

 

To jest zwykłe piep.rzenie a nie opinia. Skąd takie info i na podstawie czego. LINKI

 

Btw tak raptem znikąd i gameplay i informacje, wyciek. Tego się nie spodziewałem z samego rana hehe.

 

http://img40.imageshack.us/img40/1068/mapig.jpg widzieliście mapkę :O:O:O

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnych informacji o wyświetlaniu grafy na poszczególnych konsolach w RDR, więc o czym ty pierdzielisz?

GTA IV nie chodzi na Xboxie w 720p.

 

To w jakiej rozdzielczości chodzi na Xie jak nie 720p? Przeciez powszechnie wiadomo, że to wersja PS3 kulała z rozdzielczością.

Odnośnik do komentarza

;D Nigdy w życiu bym nie obraził za wyrażenie własnego zdania po prostu wydaję mi się że już wcześniej nad nią pracowano więc trochę lepiej będzie niż z epizodami :) Ale i możliwe że rockstar wiele nie zrobił ponieważ wiedzą że i tak się to sprzeda a pieniądze w tej branży to podstawa.Wie ktoś może jak będzie z pływaniem gdzieś słyszałem że jak się wejdzie za głęboko to bohater umiera.

Edytowane przez Rekin123
Odnośnik do komentarza

VoytecCFC oraz estel, dzieki ze w obliczu przedpremierowego cisnienia, nadal zachowujecie trzezwosc i otwartosc umyslu :) Powtorze to jeszcze raz, nie mialem zamiaru wywolywac tutaj zadnej wojenki 360 vs PS3. Jestem poprostu ciekaw, czy te 720p widniejace na opakowaniu o ktorym wspomina estel jest prawdziwe, czy nie. Jednak wedlug mnie brak AA, wskazuje na to, ze jest to jednak sub HD, gdyz przy 720p, AA to juz raczej formalnosc. Mimo wszystko, jakakolwiek bylaby prawda, najwazniejsze, ze w obie wersje mozna grac bez zadnych problemow, wiec posiadacze obu platform moga otwierac szampany, gdyz wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze wielbiciele sandboxow w koncu otrzymaja swojego swietego grala ;)

 

PS. SłupekPL miedzy to oraz zoptymalizowany wstaw wyraz raczej. Bedziemy kwita :thumbsup:

 

PS2. Oczywiscie no offense chlopaki. Rozumiem, ze cisnienie przed premiera, wiosna, hormony itp ;)

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnych informacji o wyświetlaniu grafy na poszczególnych konsolach w RDR, więc o czym ty pierdzielisz?

GTA IV nie chodzi na Xboxie w 720p.

 

To w jakiej rozdzielczości chodzi na Xie jak nie 720p? Przeciez powszechnie wiadomo, że to wersja PS3 kulała z rozdzielczością.

http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241

 

Wersja na X360 śmiga w 720p i z 2xAA

Wersja na PS3 w 640p (1152x640) i z QAA, czyli nie 575p jak twierdzi bebbop

 

Mnie się bardziej ze strony graficznej podobała wersja na X360, ale są też dość liczne głosy ludzi, którym bardziej przypadła do gustu wersja na PS3. Może i tak.

 

 

@bebbop: tak te 720p jest prawdziwe, bo gra chodzi w tej rozdzielczości i tyle. To czy jest to natywna rozdzielczość już producent nie umieszcza na pudełku, bo niby po co. Gracze sami sobie policzą piksele w domu.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Strzelanie jest pod R2 i podobno nie można tego zmienić. Szkoda R2/L2 pięta achillesowa DS3.

 

Podobno PS3 ma czy ma mieć jakiś exksluzywny content. Mapkę w multi i strój.

Nie wygląda to jak ściema bo wszędzie o tym piszą.

 

@bebbop ale mi to szczerze mówiąc lata. W jakiej roździałce śmiga wersja na Ps3. Nie zrezygnuje przez to preordra ale głosisz herezje beż żadnych dowodów, linków. Na dodatek z failem, że poziom graficzny dodatków............. Ja bym nie nazwał tego trzeźwością umysłu tylko banialukami.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnych informacji o wyświetlaniu grafy na poszczególnych konsolach w RDR, więc o czym ty pierdzielisz?

GTA IV nie chodzi na Xboxie w 720p.

 

To w jakiej rozdzielczości chodzi na Xie jak nie 720p? Przeciez powszechnie wiadomo, że to wersja PS3 kulała z rozdzielczością.

http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241

 

Wersja na X360 śmiga w 720p i z 2xAA

Wersja na PS3 w 640p (1152x640) i z QAA, czyli nie 575p jak twierdzi bebbop

 

Mnie się bardziej ze strony graficznej podobała wersja na X360, ale są też dość liczne głosy ludzi, którym bardziej przypadła do gustu wersja na PS3. Może i tak.

 

 

@bebbop: tak te 720p jest prawdziwe, bo gra chodzi w tej rozdzielczości i tyle. To czy jest to natywna rozdzielczość już producent nie umieszcza na pudełku, bo niby po co. Gracze sami sobie policzą piksele w domu.

Dzieki za linka, oczywiscie przepraszam za wprowadzanie w blad z rozdzialka 575p. Osobiscie pikseli liczyc nie bede, gdyz wazniejszy jest dla mnie gameplay, ale zawsze znajda sie zajoby, ktorym bedzie sie nudzic ;)

 

@SłupekPL namawialbym, jednak do zakonczenia juz tej dyskusji. Dla jednych herezje, dla innych wlasne zdanie ;) Ilu ludzi, tyle roznych opinii, wiec nie ma sensu sie przekomarzac i psuc sobie humoru przed premiera tego swietnego tytulu :)

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Odwaliłem z tą rozdzielczością, pewnie mi mózg pomylił Halo z GTA. Tak czy srak, w RDR została zastosowana najnowsza wersja silnika RAGE i porównywanie go w jakikolwiek sposób do GTA IV jest śmieszne. Tak jak rekin zauważył jest to zupełnie inna gra, która zapowiada się jak na razie na najładniejszą multiplatformę.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Kurczę...ale jestem napolony na tę grę. Najlepsze jest to, że niemal nic o niej nie wiem. Zawsze tak robię- jesli czekam na jakąś grę z wywieszonym jęzorem, nie czytam newsów o niej niemal wogóle. Wiecie, potem gra lepiej smakuje....Np gdybym się nie dowiedział wcześniej o scenie na lotnisku w MW 2 - ta wbiła by mnie w ziemie.

 

Idę o zakład, że w MM będzie we wtorek

Odnośnik do komentarza

Orson chętnie bym się z Tobą założył i chciałbym przegrać hehe. A już tak na poważnie to wątpię żeby we wtorek był już w MM ale chciałbym się mylić.


 

Jeszcze odnośnie grafiki, nie przeszkadza mi niższa rozdzielczość, nie przeszkadza mi pop-up i spadki fremerate (małe). Bo to norma w sandboxach i nie liczę na cuda w tym aspekcie. Ale najgorzej nie cierpię, nie znoszę problemów z v-sync to mnie dobija i w(pipi)ia. I mam nadzieję, że nie będzie z tym problemów w RDR.


 

Odnośnie tego co pisałem prędzej; extra content na Ps3. To chyba nie fake.

 

http://img69.imageshack.us/img69/5713/20100513140721.jpg pytanie czy u nas (w Europie) też to dostaniemy.

 

Edit: Na tym gameplayu 7 minutowym. Koleś biega obok domków ale za cholerę nie można wywnioskować czy wszędzie da radę wejść. Co za pajac, mógł sprawdzić :turned:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Podsumowanie wywodów gościa, który zdawał relacje z grania w wersję na PS3:

- Pretty stable framerate, but dips when really hectic (nothing too bad apparently)

- Amazing draw distance

- Great visuals (looks significantly better than GTA IV)

- Jaggies (probably no AA)

- Shooting with R2/L2, can not be changed (-> buy Gioteck RealTriggers for PS3)

- Running in SP works the same as in GTA IV (X to jog, repeatedly tap X to sprint)

- No clue of resolution yet

- Eupohoria engine has been tweaked (shoot guys in their legs and they crawl using both arms)

- Wanted system is similar, though expanded from GTA IV

- Horses control really well

- Slow start

- Feels like GTA IV in the west

Obiecująco to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Kurczę...ale jestem napolony na tę grę. Najlepsze jest to, że niemal nic o niej nie wiem. Zawsze tak robię- jesli czekam na jakąś grę z wywieszonym jęzorem, nie czytam newsów o niej niemal wogóle. Wiecie, potem gra lepiej smakuje....Np gdybym się nie dowiedział wcześniej o scenie na lotnisku w MW 2 - ta wbiła by mnie w ziemie.

 

Ja to samo. Oraz nie zazdroszcze Slupkowi, ktory juz przeszedl gre na YouTube :teehee: . Dobry termin wydania gry zacheca jeszcze bardziej (brak hitow). Multi nie tykam, poki singiel nie wpadnie w 100%.

Odnośnik do komentarza

6 minut gameplayu który wypłynął dzisiaj to jest cała gra ? :blink: Na dodatek z biegania w kółko.

 

O mnie się nie bój ;] Nie popsułem sobie GTA4 oglądając mnóstwo filmików, tym bardziej nie popsuje sobie RDR.

 

Ja nikogo do niczego nie namawiam (co mnie to). Ale ludzie bez przesady to jest SANDBOX, obszerny jak majtki Kalisza. To nie liniowe GoW3 czy Uncharted 2. Tylko sandbox ;p, nie straszne mi spoilery, nawet fabularne w wypadku RDR. Wręcz odwrotnie hype wzrasta do niebezpiecznej skali = zawał, przez filmiki, ciągłe nowe informacje, artykuły.

 

PS. Na youtube pojawiają się kolejne gameplaye ale OKO R* czuwa ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...