Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

i co się stało jak go wąż ukąsił? tj. spadło życie czy jakiś "efekt uboczny"

 

spadło życie. kilka ukąszeń i ZGON. Ale węże można ładnie traktować z shotguna

 

ps. multiplayer leży, próbował łączyć się dwa razy i narazie cały czas error

ps2. pierwsza zwieszka gry - trzeba było wyjść do XMB

ps3. na dłuższą metę to konne bujanie się to może być nudne. ale mapa kozacka

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

. zabijanie niedźwiedzia rządzi! zaciupał jednego niżem, ale przyszedł drugi i (pipi)!

. multiplayer jest fajny - dużo biegania i strzelania i fajnych możliwości (wspólne polowania rządzą)

. wielkość terenu daj do myślenia. bardzo fajnie wygląda zmiana zieleni, drzew, miejsca gdzie zaczyna się śnieg. wszystko bardzo płynnie. kozacko!

 

. o multiplayer ciąg dalszy. koleś przeszedł dwa tryby:

grab the bag - czyli w sumie taki CTF

shootout - czyli deathmatch. jak narazie shootout lepszy - fajny klimat ogólnej sieczki ale na duzym terenie

 

. fajnie się gra snajperką, choć B:BC2 to nie jest hehe - luneta ma charakterystyczne soczewkowe zniekształcenia. ale w multi przydaje się

 

. gang shootout , czyli tdm w miasteczku daje radę. mapa w nocy, chodzenie parami, osłanianie pleców, krycie w budynkach, zasłony, itp. wygląda fajnie, ale jak to jest zagrać to nie wiem

 

. bugów nie widać, narazie był jeden zwis gry na 4 godziny, reszta chodzi ładnie

 

. fajny wydaje się być gold-rush. taki free roam, ale ograniczony czasowo i trzeba zebrać jak najwięcej sakiewek ze złotem

 

. rzuca się w oczy świetna animacja oraz udźwiękowienie - wystrzały, dźwięki zwierząt i przyrody

 

. fajny jest slow motion, coś a'la Call of Juarez

 

. oprócz takiej luźnej zabawy mam wrażenie, że podobnie jak przy GTA multi jest taki se... taki arcade pełną gebą

 

. fajny wydaje się tryb gold rush. taki free roam tylko trzeba zbierać woreczki złota. fajne jest to,że postać przewiesza sobie woreczki złota przez ramię i od razu widać kto ma najwięcej i ten ktoś staje się celem dla reszty :thumbsup:

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Warto odnotować że na Metacritic.com RDR na PS3 ma o jeden punkt więcej niż na 360, czyli 95, więc z grafiką na PS3 w RDR nic dziwnego się nie dzieje i jest pewnie podobnie jak na 360. Bo jakby było to raczej recenzenci by to zauważyli i pewnie odnotowali, więc nie ma czym się przejmować.

 

http://www.metacriti...ddeadredemption

 

Edit: W sumie już nie, ale oba mają po 95, więc i tak jest dobrze(z wersją na PS3).

 

W sumie warto też podkreślić że RDR z miejsca wskoczyło (według Metacritic) na 3 miejsce najlepszych gier na PS3, ex aequo z LBP, przed nimi tylko U2 i, lider, GTAIV.

 

http://www.metacriti...mes/ps3/scores/

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

czy w multi jesli tworzymy gang to jest ograniczona liczba osób? bo zapialem sie w stosownym dziale dziale ale gre kupię i odpalę dopiero za 1,5 tyg bo wczesniej i tak nie bede mial czasu grać, a zapisałem sie razem z samym szeryfem wszystkich szeryfów czyli Słupkiem i nie chce stracić takiej prestiżowej posady :teehee: no wiecie ze jak ne ebde grał to nie bdezie juz dla mnie miejsca. hehe.

Odnośnik do komentarza

Dobre porównanie dwóch wersji. PS3 fail, a raczej R* fail.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=395669&page=15

 

PS. Koleś gra w wersje na PS3.

http://www.justin.tv/sonos#r=5Bn3XM4~

Czy tylko ja w ogole nie przejmuje się takimi porównaniami? Różnica w ostrości - ustawienia TV to the rescue jak w przypadku GTA IV.

Odnośnik do komentarza

Jaki Fail, dla mnie powinniscie dawno sprzedac konsole i przesiasc sie na PC, to ten rynek slynie z "psycholi", ktorzy licza trojkaciki, piksele i inne nie majace kompletnie nic wspolnego z przyjemnoscia jaka jest granie! Wersja na x-a jest dla mnie nienaturalnie ostra, widac wrecz niedorobki w grafice przez to wyostrzenie, wersja na PS3 moze dla niektorych okazac sie znow zbyt mdła.

 

Dokladnie VoytecCFC to samo zrobilem w GTA IV, obraz byl super.

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza

czy w multi jesli tworzymy gang to jest ograniczona liczba osób? bo zapialem sie w stosownym dziale dziale ale gre kupię i odpalę dopiero za 1,5 tyg bo wczesniej i tak nie bede mial czasu grać, a zapisałem sie razem z samym szeryfem wszystkich szeryfów czyli Słupkiem i nie chce stracić takiej prestiżowej posady :teehee: no wiecie ze jak ne ebde grał to nie bdezie juz dla mnie miejsca. hehe.

 

Luzuj zwieracze chłopie. Zawsze na początku wszyscy chcą grac ze wszystkimi a potem zapał opadnie. Wiem bo było juz tak przy dzisiątkach gier, na poczatku full w lobby a po miesiącu 3-4 osoby...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...