Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzę na ten filmik z co-opa i myślę, że może być ciężko zdobyć trophy z dlc. Szczególnie jeżeli chodzi o te zaliczenie wszystkich misji na złoto, przejście bez zginięcia.

Jestem ciekaw z czym się będzie wiązało zaliczenie misji na złoto. No i przede wszystkim ile expa będzie za co-op.

 

Muszę jak najszybciej zrobić ten 50 level żeby pograć w co-opa na którego mam małe ciśnienie ;].

Odnośnik do komentarza

Wsiąkłem w multi po uszy :teehee::good2: Nabijanie levelu wcale nie jest takie czasochłonne, po niedzielnych i wczorajszych wojażach mam juz 20. Przy takim BC2 to istne farrari.

 

Ciekawi mnie nie odblokowany jeszcze tryb veteran.Czym się różni od Hardcore?

Nie mówicie że będzie brak radaru? :banana:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

@Bushisan

 

Z tym nabijaniem leveli to spokojnie ;] 50 level to 330 000 tysięcy expa a 35 level to 150 000 czyli policz sobie przez 15 leveli musisz wbić tyle ile wbiłeś przez 35 początkowych ;] Nie będzie już tak szybko ale to i tak nie zmienia faktu, że leveluje się szybko.

 

A veteran podobno niczym się za bardzo nie różni od hc. Radar jest, podobno mało kto tam gra oczywiście tylko expert targeting mode.

 

Edit: Dodatek już jest, waży 15 mb.

 

Mam prośbę do tych co będą dzisiaj grali. Dajcie znać ile dostaje się mniej więcej expa za misje.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

pogralem chwile i jest fajnie :D lepsze to niż gangi :D

tylko dziwne bo w czasie misji exp leci szybciej (np 15-30expa za kill a nie 10 jak w gangach) ale na koncu misji dostalem tylko 900, mimo ze byla zrobiona na złoto i nie zdechlem itp itp

wiec chyba jednak nie bedzie to szybszy sposob na expa, ale napewno ciekawszy :D

 

 

niestety teraz nie mam czasu sie wkręcac w multi, ale wieczorem chetnie pogram

Odnośnik do komentarza

sorrki, ale ja jeszcze tam nie doszedłem :/

a swoja droga przeżyłem własnie świetny smaczek...

z wysokości 1-pietra skoczyłem na ziemie przez przypadek, zupełnie niechcący

i tu ku mojemu zdziwieniu John wskoczył/dosiadł swoja "Szkapę" która, jakby celowo

stała pod owa płaszczyzna, na której sie znajdowałem.

dobry sposób na ucieczkę przed czymkolwiek.

Odnośnik do komentarza

Mam misję u członka rodziny: "A" i nie wiem o co chodzi, mam coś zrobić z zbożem, jest pasek, który z czasem maleje, ale nie ma na mapie zaznaczonego celu, ktoś pomoże ?

1 naucz sie angielskiego :P

2 musisz strzelać do ptaków bo wyżerają zboże (zwłaszcza do tych ktore wlatują to silosa)

Odnośnik do komentarza

No, pograłem w DLC. Fajne, tylko krótkie. Zabawa na 2 dni. No i niesamowicie zabugowane. Naprawdę, tego już nie sposób przemilczeć - od premiery R* miało miesiąc, żeby doszlifować mały dodatek. Grałem może z 2-3 godziny, za ten czas udało mi się: 4 razy utknąć na loadingu, złapać freeze, 2 razy nie ukończyć Walton's Gold, bo gra zrzuciła 10 wózków w kopalni zamiast jednego. Kosmos. O ile w single bugi w ogóle mi nie dokuczały, o tyle multi rujnują.

Odnośnik do komentarza

no niestety to prawda :/ wlasnie z orsonem probowaliśmy pograć i COOP naprawde jest zabugowany, nie to co single gdzie jakieś drobiazgi albo śmieszne bugi są

tutaj serio prawie sie nie da grać.. musialem mieć fuksa że dzis rano gdy zassalem dlc udalo mi sie bez problemu rozegrac misje (wtedy co napisalem posta)

 

bo teraz podczas godizny prób bylo tak

- jedna misja "zaczeła sie" od końca (ostatnia faza) i w dodatku bez zadnych przeciwnikow

- inna misja też włączyla sie bez przeciwnikow i w kopalni było nasrane wagonikami tak że nie dalo ich sie użyć (bo leżała sterta jeden na drugim) , przez co nie dalo sie wcale grac

- inna misja wcale sie nie ładowała, ekran loadingu trwal do usranej śmierci

- gracze dołączaja sie "połowicznie" - widac ich na liscie ale na szaro, i nie da sie nic zrobic, nie da sie zaczac misji bo trzeba czekac, ale oni są "w polowie"

 

przyslowie mowi ze dostajesz to za co zapłacisz, a skoro dlc jest za darmo.. to dostajemy kupe bugów:p

 

 

ogolnie mam andzieje ze R* naprawią to szybko bo te misje serio są super i takie cos odrazu winduje multi o kilka oczek w góre (a gdyby misji bylo wiecej to by w ogole byl kosmos) - bo to super gra do kooperacji, deatchmetche są spoko ale jednak nie są tutaj czymś wybitnym, freeroam fajny ale w sumie malo do roboty po jakims czasie, a misje są tym czego multi rdr potrzebowało, wiec oby szybko naprawili

 

 

 

ALE musze cos pozytywnego powiedzieć

mialem kilka dni przerwy od rdr, i gralem w rozne gry , i po powrocie dziś jeszcze bardziej uderzyła mnie za(pipi)istość tej gry! naprawde MEGA! od grafiki przez klimat po fizyke ludzi i ogolnie no za(pipi)istość w najlepszej formie! ta gra zachwyca!

 

i jestem skłonny powiedzieć ze ma grafike lepszą niż uncharted2 - oczywiscie gdyby porownać 2 krzaki z obu gier pewnie by U2 wygrało, ale patrząc ogolnie gdzie jedna gra to piękne ale zamkniete małe (zwykle) lokacje, a druga gra to ogromny a mimo to piękny świat! to naprawde kopara opada, bo wiekszosz gier nawet majac małe lokacje wyglada o wiele brzydziej

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Odnośnie Uncharted 2 to moim zdaniem Yano PROWO, prowo i tyle ;p. Normalnie bym się spytał czy grałeś w U2 ale wiem, że grałeś więc odpada. Umówmy się RDR jak na sandboxa wygląda świetnie a i nie tylko jako sandbox co napisałeś. No ale jak dobrze by nie wyglądał nie jest to poziom Uncharted i nie mówię tu tylko o krzakach ale choćby o postaciach, o detalach i szczegółach z jakimi wykonany jest U. Oczywiście tu wynika jedna sprzeczność w tym porównywaniu sandbox/ "korytarz" ale skoro napisałeś że, RDR>U2 graficznie. To jakoś musiałeś to porównać a moim zdaniem to jest nieprawda.

 

Jeżeli chodzi o konsolę to chyba tylko GoW3 można stawiać obok U2 jeżeli chodzi o grafikę. Nie liczę K2 bo to fps to już w ogóle ciężko porównać.


 

Odnośnie dlc ehh to lipa, że tak zabugowane. A jak z trofeami znaczy z ich poziomem? Ciężkie do zrobienia?

O co chodzi w tym zaliczeniu misji na złoto? Co jest wymagane na złoto?

Odnośnik do komentarza

Na bank, ciężko było nawet się wbić na free roam, najczęściej zawieszałem sie na ładującej planszy a jak już mnie puścił to nie było nikogo totalna istna pustka, radar tylko wyświetlał graczy dla mnie niewidzialnych. Nawet opuścił mnie mój koń :confused: żadne wzywania nie pomagały, miałem nadzieje że spędza miło czas w saloon, ale niestety tam też jego nie było :)

Podobne przypadki mieli kumple, dotyczy również wersji Xboxa tak samo w Social Club był jeden wielki Error i nie wyświetlał żadnych statystyk , także nie ma co narzekać i trzeba swoje odczekać :pinch:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

 

Odnośnie dlc ehh to lipa, że tak zabugowane. A jak z trofeami znaczy z ich poziomem? Ciężkie do zrobienia?

O co chodzi w tym zaliczeniu misji na złoto? Co jest wymagane na złoto?

 

Nie , banalne raczej. Może byc problem z jednym, prozaicznym by się zdawało. Bo nie da sie (chyba) ustawić tak, że wbijasz z kumplem i w dwójkę robice misje (a jest takie trofeum). Konsola dolosowuje kogoś, no i jak ktoś ma pecha to zawsze wam dolosuje trzeciego. Tak pozatym- banał. Chociaż sameme misje sa trudniejsze niż rozbijanie gangów (i dobrze...wg mnie powinno być dużo trudniej, to i tak za mało) bo jeśli zginiesz a nikt z drużyny ie nie ożywi na czas- nie spawnujesz się. Zgina wszyscy= nara, misja nieudana. A misje na złoto- taka sama zasada jak w singlu. Szybko i celnie musisz grac no i nie ginąć

 

 

 

Był był boom, o dziwnej jak na granie online godzinie ściągnąłem dodatek, a mimo to żabojady swoją nawijką umilały mi zabawę. Na bugi nie trafiłem. Może to wina obciążenia serwerów?

dobrze rozumie? Godzine sćiągałes 15 mb? :blink:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

dobrze rozumie? Godzine sćiągałes 15 mb? :blink:

Nie :lol: O dziwnej godzinie grałem. Nie godzinę ściągałem. Choć szło jak krew z nosa.

 

aha, no już czaję :P

 

kurde, ale tak patrze na te misję (jak i na całą grę) to moim zdaniem najwiękasza wada RDR to brak hardcoru : /

 

wczoraj- gdy co op jeszcze nie padł (a macie racje, to serwery był na maxa przeciążone- bo grąłem od 14 -15 z Khadgarem i jakimis dwoma typami- było ok) pogrąłem w cztery osoby. I zero wyzwania praktycznie, nawet momentami była bitka o to, kto najszybciej ustrzeli wroga XD (np na tratwie). Właśnie padło multi, nawet free roam nie działa

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...