Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może wie/orientuje się gdzie można kupić jakieś plakaty RDR. Oczywiście najlepiej w Polsce lub w Anglii byle nie ze sklepu R* (mieliśmy coś pomyśleć o zakupach) no i ważne chodzi o duże plakaty.

 

Allegro odpada - patrzałem nie ma ;/ (to znaczy ktoś sprzedaje jakieś małe tapety w formie plakatu), no nie wiem może ktoś/coś/gdzieś widział.

Odnośnik do komentarza

polecam znalesc jak najwiekszej rozdzielczosci obrazki i samemu wydrukowac w firmie ktora robi takie rzeczy

ja sobie tak drukuje koszulki ;p

 

 

 

troche nie na temat ale znalazlem dzis trailer porabanego westernu ;>

 

 

 

EDIT

ogladalem dziś ten film do ktorego dalem trailer, i jest mniejwiecej taki jak widac na trailerze, czyli strzelanka z dziwnymi broniami i troche dziwnych mocy, niezbyt ambitny ale poogladac mozna

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

jestem prze - chó-jem :rolleyes:

 

dopiero dzis "odkryłem" tryb multi z zombiakami :teehee: ale był niexle ukryty :potter:

 

mam pytanie: jest jeden tryb , w którym odpieramy fale zombi czy jest ich wiecej i ja jestem slepy...

 

druga sprawa: gralismy w 4, do 9 fali było banalnie , potem 2 z nas zgineło, zostałem ja i jakis typ...zombi stały sie strasznie wytrzymałe i...czy one sie "konczą: kiedys? Bo zabijalismy ich z 10 minut az mi sie skonczyła amunicja i wskoczyłem w tłum z pochodnia, co było moim koncem

 

 

i trzecia sprawa: czy przejscie tego dodatku na 100 % wiąze sie z multi?

 

I ostatnie: gdzie sa :konie apokalipsy"?

 

mam tego

płonacego ..tj miałem bo dali mi po przejsciu innego- gdzie mozna spotkac dwa pozostałe? i ten , który mi dali za przejscie gry (wojna? ) zalicza sie do tych 4 wymaganych?

 

Odnośnik do komentarza

1. Jest tylko jeden tryb z zombie, czyli ten w który grałeś - Undead Overrun.

2. Najprawdopodobniej nie zdążyliście wyczyścić wszystkich zombie przed upływem wyznaczonego czasu i odpalił się tryb nagłej śmierci - nie da się ożywiać kompanów, zombie się nie kończą i nie da się przejść do następnej fali; trzeba po prostu jak najdłużej przetrwać.

3. Przejście dodatku na 100% nie wiąże się z multi.

4. Pozostałe Konie Apokalipsy złapiesz:

 

Femine podczas misji u zakonnicy w Meksyku, a Death przed misją u Reyesa (najlepiej go szukać niedaleko Torquemady).

 

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

HELP! ;]

 

Chcę w końcu zdobyć 4 ostatnie trofea z RDR/dodatku. Ale za cholerę nie ogarniam (dam w spoiler)

ostatni challenge żeby koniem "śmierci" zabić pozostałe kucyki. Niby jak dotykam je, przejeżdżam obok nich, wjeżdżam na nie i nic. Jak je ubić koniem śmierci?

 

 

I druga rzecz, co dokładnie trzeba zrobić na 100%?

 

Mam 70 więc jeszcze trochę rzeczy brakuje. Nie mam wszystkich challengy i nie znalazłem

chupacabry i jednorożca

, aha i brakuje mi dwóch stroi.

Te "sprawy" dadzą mi brakujące 30%?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

HELP! ;]

 

Chcę w końcu zdobyć 4 ostatnie trofea z RDR/dodatku. Ale za cholerę nie ogarniam (dam w spoiler)

ostatni challenge żeby koniem "śmierci" zabić pozostałe kucyki. Niby jak dotykam je, przejeżdżam obok nich, wjeżdżam na nie i nic. Jak je ubić koniem śmierci?

 

 

I druga rzecz, co dokładnie trzeba zrobić na 100%?

 

Mam 70 więc jeszcze trochę rzeczy brakuje. Nie mam wszystkich challengy i nie znalazłem

chupacabry i jednorożca

, aha i brakuje mi dwóch stroi.

Te "sprawy" dadzą mi brakujące 30%?

co do pierwszego  to musisz 

 

 

zabic musisz wyszystkie 4 rodzaje zombie chyba

 

 

a co do drugiego to 

 

 

to do 100 trzeba wszystkie challenge wszystki stroje i wszystkie missed souls

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeju ale kichy ;p.

 

Naprawdę opyla się kupić tą płatną, droga nie jest a bije na łeb te ;].

 

Edit:

 

Dodatek skończony, 100 % trophy a przejście na 100 % Undead Nightmare zajęło mi 11 godzin. I to wszystko za 36 zł, CUDO nie dlc, normalna nowa pełnoprawna gra !!!

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Grałem w RDR'a u brata z godzine w wakacje. Nie powiem ,spoczek super grafa i ten klimat dzikiego zachodu ,no ale tak naprawde ganiałem tylko zakonnice i szukalem ze 2 skarbów wiec nie wiem ,jak tam fabuła? Na długo starcza ? Ciekawa ? Słyszałem ze początek jest nudny ,a Ja jestem osobą która bardzo łatwo zanudzic i czy jest aż tak źle w Red'zie? No i ne wiem w sumie co chciałbym wiedziec :potter: Miło by było gdyby ktos napalony (np. Słupek ,który potrafi człowieka napalic na jedzenie plastiku mimo posiadana wspaniałego żarełka w lodówce) na tą grę napisał mi w paru zdaniach co tworzy tą grę taką genialną ,ze może ona spokojnie kandydowac do miana gry 2010r bo kurcze nie powiem ,mam ochote sprawdzic tą grę i wsiąknąc w ten klimat.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Grałem w RDR'a u brata z godzine w wakacje. Nie powiem ,spoczek super grafa i ten klimat dzikiego zachodu ,no ale tak naprawde ganiałem tylko zakonnice i szukalem ze 2 skarbów wiec nie wiem ,jak tam fabuła? Na długo starcza ? Ciekawa ? Słyszałem ze początek jest nudny ,a Ja jestem osobą która bardzo łatwo zanudzic i czy jest aż tak źle w Red'zie? No i ne wiem w sumie co chciałbym wiedziec :potter: Miło by było gdyby ktos napalony (np. Słupek ,który potrafi człowieka napalic na jedzenie plastiku mimo posiadana wspaniałego żarełka w lodówce) na tą grę napisał mi w paru zdaniach co tworzy tą grę taką genialną ,ze może ona spokojnie kandydowac do miana gry 2010r bo kurcze nie powiem ,mam ochote sprawdzic tą grę i wsiąknąc w ten klimat.

 

jak masz ochotę wsiąknąć to nie masz co pytać sie o specjalnie napalające opinie bo jest to PEWNE ze powinieneś kupić ją czym prędzej.

 

Ja tez niedawno skonczylem dodatek, oczywiscie nie na 100%, ale zajelo mi to 12,5h wiec Słupek musiałeś mieć konia z Nitro chyba ;) Nie ulega wątpliwości ze stosunek ceny do jakości w tym wypadku to wzór do naśladowania.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

w pierwszej chwili sie nabrałem :D

 

potem pomyslałem o ps4 :yes:]

 

 

....bo to zdjecie jakiegos cospleyowca a nie pierwszwe screeny z PS4....bo to fotorealizm 1:1 :blink:; prawda?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

kto wie...jestesmy juz bardzo blisko fotorealizmu...popatrz na gry z PS2 a na te z Ps3- zobacz jaki ogromny przeskok sie dokonał (wbrew pozorom)..,moze ps4 przyniesie cos zblizonego do 100 % fotorealizmu? popatrz na twarze w PES 201- a to current -geny

Odnośnik do komentarza

kto wie...jestesmy juz bardzo blisko fotorealizmu...popatrz na gry z PS2 a na te z Ps3- zobacz jaki ogromny przeskok sie dokonał (wbrew pozorom)..,moze ps4 przyniesie cos zblizonego do 100 % fotorealizmu? popatrz na twarze w PES 201- a to current -geny

 

Tak naprawdę ten przeskok dokonał się głównie w wyższej rozdzielczości. Fizyka, czy animacja dalej w większości przypadków tkwi w poprzedniej generacji. Popatrz sobie na takiego God Of War 2 w HD, przecież on zjada połowę crapów z obecnej generacji. :]

 

Tylko nieliczni jak Naughty Dog wycisnęli więcej mocy, gdzie już w tym wypadku różnica jest znaczna.

Odnośnik do komentarza

Takiej oprawy to i na PS4 nie będzie.

tak na prawde to moc nie jest az takim probleme, gry mają już na tyle zaawanowane modele 3D że gdyby dopchać kilka GB ramu więcej i zrobić ultra realistyczne i ostre texury, dodac troche efektów świetlnych i innych to spokojnie mozna by zrobic gre ktorą naprawde ciezko odroznic od filmu

 

problemy sa jednak takie że im bardziej skomplikowana gra tym dluzej sie ją robi, dlatego ostatnie lata dają nam coraz krótsze gry, bo gdy jedel level ma wiecej detali i roboty niż keidys kilka gier razem wziętych to porpostu zrobienie gry trwalo by tak dlugo ze by sie zestarzała i zbrzydła zanim by zdążyła wyjść (np diablo3, chociaż tam powodem opoznienia jest ślamazarność blizza a nie jakość)

 

w necie jest masa krotkich filmikow zrobionych w 3D ktorych nie da sie odroznic od rzeczywistosci, ale jak nad 2 minutowym filmikiem pracuje sie poł roku to wyobraz sobie stworzenie gry na wiele godizn

 

inna sprawa to że nie kazdy jest mega zdolny i nie kazde studio potrafi zrobić coś ładnego, juz teraz to widac - moc ps3 pozwala na cuda takie jak u2 i gow3, a mimo to niektóre studia wypuszczają gry ktore wyglądają brzydziej niż na ps2

 

dobrym przykladem jest GT5 - samochody premium są tak ladne ze ciezko je odroaznic od realnych, ale kosztowalo to kupe czasu i zaniedbanie calej reszty

 

wyjsciem jest zatrudnianie ogormnych ekip do tworzenia gier ale to drastycznie zwieksza koszty , a tez nie jest łatwo znaleść kilkuset utalentownych ludzi i ich zebrac razem zeby sie dogadali i zrobili to co trzeba

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...