Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

(pipi) 4x exp akurat w najgorszy weekend sesji, ale moze znajde chwile zeby poexpic, ejdnac 4x to nie w kij dmuchał, moze troszke sobie odswieze rdr przed DLC

 

a co do dlc to niestety nie spodziewam sie kosmosu, pewnie jakis drobiazg ale fajnie że nadal cos robią, nadal licze na dodatek w stylu epizodów do gta (może po tym małym teraz, a moze to coś teraz nie ebdzie takie male jak sie wydaje?)

Odnośnik do komentarza

znowu sobie pogdybam :P

 

czy dlc bedzie spore czy tylko popierdułka w stylu strojów do multi?

 

wczesniejszy news o tym że dlc bedzie darmowe sugeruje cos małego

 

ale z drugiej strony ostatnie info że mamy wypatrywać wieści o dlc w nastepnych tygodniach sugeruje że to jednak nie bedzie taki mały drobiazg, bo chyba by nie robili szumu na załóżmy 1.5 miesiaca przed premierą gdyby chodzilo o dodatkowe ubranie ;p

zwłaszcza że przesadny szum i napalenie wcale nie bedzie im na ręke jesli wypuszczą jakiś drobiazg, bo wtedy te rzesze napalonych ludzi doznają srogiego zawodu i skurzą sie na R* zamiast sie cieszyc z dlc

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem ;p właśnie jest tak jak piszesz. Przypomnij sobie budowanie hypu odnośnie poprzednich dlc, Rockstar je reklamował lepiej niż niektórzy pełne gry. Trailery, screeny, informacje, newsy itd. a w niektórych wypadkach były to właśnie tylko małe dlc do multi.

 

Zresztą podobnie jest teraz z L.A. Noire. No ale dajmy na to, że "boskim cudem" nadchodzi konkretny dodatek singlowy, co byście chcieli?

Co mogliby dać?

 

Mi pierwsze co na myśl przychodzi to prequel (Marston w gangu) z drugiej strony, chyba bym wolał żeby to zostawili na RDR2.

Byleby nie dali (uwaga spoiler z zakończenia RDR)

jakiś przygód Jacka, o matko nieeeeeeeee...

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ja tez chetnie bym zobaczyl cos z ricketem, niekoniecznie w roli głownej ale tez moze byc

 

najbardziej oczywista wydaje sie wlasnie cofniecie w czasie i pokazanie okresu gdy marston był w gangu, to by dalo mozliwosc wrzucenia wszystkich tych rzeczy ktorych ludziom brakowalo (dziwki, napad na pociąg, wiecej złych uczynków)

w koncu moglismy w grze np uratowac sejf z banku albo okraść tak mimochodem, teraz mogla by byc misja wlasnie napadu na bank gdzie trzeba sie wedrzec, i otworzyc sejf i uciec ze złotem (jak w multi) , albo uciec z całym sejfem, model sejfu na powozie juz maja gotowy ;p) itp pomysłow na "złą droge zycia" jest na dzikim zachodzie masa dlatego takie DLC mialo by duze pole do popisu

 

jednak cofniecie sie o te 5-10 lat wstecz powinno nieco osłabić technologie ktora w RDR wkrada sie na dziki zachód, musieli by pokasowac wieże wiertnicze, jakies telegrafy, kino, moze część pociągów i mostów itp, nie wiadomo czy chciało by im sie takie zmiany na mapie wprowadzać

 

mogli by tez dac jakas poprostu nowa postac, nawet nie znana albo minimalnie znana, pokazana by byla jej historia dziejaca sie swoim torem w czasie gdy marston robił swoje (w koncu w GTA postacie z dodatków przewijały sie chwilami w podstawce, a niko przewijał sie w dodatkach)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Historia Ricketa i jest miód :)

 

IMO to byłaby zaje,bista opcja jak dla mnie strzał w 10. Już z tego co o nim dowiadujemy się w podstawce aż prosi się o rozwinięcie, pokazanie właśnie w dlc.

"Marston prequel" jako dlc wydaje mi się, że nie wystarczyłoby. To znaczy uważam, że po prostu "Marston Gang" zasługuje na pełnoprawny tytuł, kolejną część.

 

To cały czas marzy mi się jako RDR2... kurde no co ja bym dał żeby wiedzieć czy RDR2 powstaje, kiedy wyjdzie albo czy w ogóle kiedyś wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

kontynuacja to musi być, to pewne bo nie zabija sie kury ze złotymi jajami ;p

ale nie jest już takie pewne czy bedzie ona jeszcze na obecnej generacji, R* napewno ma lepsze informacje niż my na temat tego kiedy sony i ms zamierza wydać nowe konsole, mozliwe że zaczeli/zaczną tworzyć odrazy na next geny

Odnośnik do komentarza

pokatowalem troche w weekend rdr, ten exp x4 to naprawde mocna rzecz, zrobilem nowa legende, ale dopiero teraz w nocy, i na nowej nabilem tylko 20lvli, niby mam jeszcze 4 godizny promocji ale nie chce mi sie już męczyc, zostawie sobie troche poziomow do nabicia na nowym DLC

Odnośnik do komentarza

Kupiłem niedawno RDR'a z DLC (Deadly Assassin Outfit, Golden Guns, War Horse) i mam pewien problem. Otóż wpisałem klucz na dodatki w menu głównym gry (R* code, czy coś takiego ;)) i dlc niby dodały mi się do konta, ale ja nigdzie ich nie mam. Nie mogę np. wybrać War Horse jako mojego mounta. Dodam, że nic nie ściągało mi się z PSS. Da się coś zrobić?

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...