Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

KUrde aż wstyd sie przyznać ale teraz dopiero skończyłem jedyneczkę i po samej już becie widac poprawę oprawy w dwójeczce. Co mnie zaskoczyło to długość kampanii. Spodzieawłem się gry na 12-15 godzin a wszystko pękło w około 7-8. Na tak dużych terenach można było pokusić się o jakieś dodatkowe, opcjonalne zadanka, a tak idziemy z jednego miejsca na drugie kompletnie olewając (poza zbieranie złota) zwiedzanie terenu. Fajnie by było jakby w dwójeczce poza zbieraniem złota można by było pozjadywać/porobić coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza

No niestety to nie sandbox, myśląc logicznie, jestes żołnierzem wysyłanym na misje wpadasz robisz co swoje i wyjazd a nie chodzisz i zwiedzasz i szukasz znajdek. Ale wiem o co chodzi bo sam sie wkurzam jak akcja pcha z buta do przodu a ja nie sprawdziłem co tam jest w środku w tym fajnym budynku co to stał tam z boku... Fajnie by bylo zagrac w takiego sandbox-tactical shootera podchodzącego pod symulacje, ale to raczej sprzeczność i niedoczekanie moje [Mercenaries nie biore pod uwage]

Odnośnik do komentarza

Masakryczna różnica i poprawa w stosunku do jedynki. Przeciwnicy upadają i obrywają bardzo naturalnie, w koncu mamy krew, jakość wybuchów poprawiona a liczba elementów na mapkach została chyba potrojona. Do tego niezłe skryptowane akcje i mamy konkurenta dla Modern Warfare w kwestii kampanii. Naprawdę wygląda to i rusza się o wiele lepiej niż jedyneczka. Widać że panowie z DICE nie (pipi)li się przez ten szmat czasu jak konkurencja.

Odnośnik do komentarza

Co do długości singla jeśli to będzie 8 godz to jest to akceptowalne :).

 

Co do tej mapki to racja brak miejsca do chowania się może być masakra ale przecież nie na marne to się nazywa Squad Rush i nie ma co panikować bo to będą składy 4vs4 więc Dice wiedziało co robić o tłok nie musimy się martwić:).

Ja nie widzę problemu

 

"humanno" pytałeś czy przypadkiem nie będzie wojny między USA a Rosją:

 

Otóż w singlu będzie wojna między nimi ale miasto to raczej będzie nie amerykańskie ale któregoś z krajów ameryki południowej bo tam konflikt ma się przenieść.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...