Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Single player jest utrzymany w całkowicie innym klimacie, można powiedzieć, że z jajcem. Jesteśmy często wrzucani na za(pipi)e świata co ma swój klimacik, nie ma 100 wrogów na metr niczym w MW2, a wszystko jest ładnie zbalansowane. Raz snajperujemy, innym razem walimy z vulcana w helikopterze albo popylamy na quadzie. Bardzo spodobała mi się też muzyka podczas gry, a w szczególności bardzo klimatyczny kawałek na końcowych scenkach z gry podczas pobytu w Texasie. Kampania i wszelkie związane z nią trofea mam już na 100%, a teraz tylko i wyłącznie ile wlezie MULTIPLAYER woo. : D

 

PS. Liczę że patch, który pojawi się na dniach naprawi coś więcej niż sklepik. Swoją drogą ja tam swoje kody mogę sobie wsadzić, bo mam te bronie odblokowane. Strasznie się ta gra lubi wieszać podczas gry w multi i nie pozostaje nic innego jak reset konsoli...no kurde !

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Oto rozkład sprzedaży BC2

Teraz już wiemy czym jest spowodowana dwukrotna ilość graczy na PC w stosunku do konsol :(

X360 53%

PS3 31%

PC 16%

Na razie nie podali konkretnych liczb

 

Co do wieszania się gry to racja miałem tak parę razy widać beta testerzy nie zauważyli tego w BECIE, DEMIE może wyślemy im wskazówkę ;)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Ja dopiero 2h gry multi mam za soba, Musze nadrobic do moich znajomych z listy bo kilku to ma cos okolo 340 000+ :D

 

Musze przyznac ,ze nieznajomosc mapy sporo mi daje w kosc. A jak na przeciwko kumaci ludzie z lvlami 25+ to pojazd jest straszliwy.

 

ale daje rade, 2 razy gralem na mapie z dema i ratio ;P szybko podskoczylo do gory.

 

musze sie wbic w jakies party bo idiotow jest strasznie duzo jak sie dolaczasz do bylekogo

Odnośnik do komentarza

Po częściowym ograniu kampanii (bardzo przyjemnie się gra, szybka akcja, dużo różnych elementów walki, dzięki którym można potrenować przed grą w multi) przyszła wczoraj pora na pierwszą potyczkę w multi z pełną wersją gry (dziękuję ekipie, z którą grałem za grę i za wyrozumiałość) :) Po becie byłem oczywiście mocno nakręcony, a teraz jestem chyba jeszcze bardziej ;) Mapy są zróżnicowane, każda wymaga innego podejścia i warto często zmieniać klasy w zależności od sytuacji. Najmniej póki co spodobała mi się plansza nocna, najbardziej ta otoczona wodą z masą łódek. Nieznajomość map przeszkadza w dobrej grze, bo nie za bardzo wiadomo gdzie spodziewać się przeciwników, ale już nawet dwukrotne ogranie pozwala szybko zapoznać się z rozmieszczeniem newralgicznych punktów. Co mnie trochę odrzuciło na początku to zalew snajperów, którzy w ilościach hurtowych pochowani są na odległych krańcach mapy i z 12-krotnym zoomem trzepią przeciwników. I tak jak w becie niemal nigdy nie grałem snajperem tak tutaj trzeba było odpowiedzieć pięknym za nadobne i pohasałem sobie ze snajperką zdejmując zbyt pewnych siebie przeciwników jednocześnie szybko nabijając punkty i odblokowując kolejne elementy uzbrojenia :) Czekam z niecierpliwością na kolejne potyczki w multi, więc do zobaczenia :>

 

PS. Ani w becie ani w pełnej wersji nie uświadczyłem zwisów konsoli. Mam slima, więc może to rzeczywiście zależy od wersji.

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Odnośnik do komentarza

Co do czołgu, że nie można też tak miałem jak wybrałem którąś specjalizację dla niego na przykład lepszy pancerz (coś za coś ?) sam nie wiem .

Wczoraj nie miałem lagów jedynie wywalało z serwera o dziwo nie uświadczyłem problemów jak zacząłem grać SKŁAD Deatmach

A co do ilości sprzedanych kopi to jedynie podali że na PC gra sprzedała się lepiej niż na PS3 i XBOX razem wzięte.

 

Chyba masz złe dane.

 

"Bad Company 2" bestsellerem w Wielkiej Brytanii

(08-03-2010)

Wyskoczył ponad największe przeboje ostatnich tygodni - "Heavy Rain" czy "Aliens vs Predator".

Poniżej najnowsze wydanie listy najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii:

 

1) "Battlefield: Bad Company 2"

2) "Just Dance"

3) "Aliens vs Predator"

4) "Heavy Rain"

5) "Sonic & SEGA All-Stars Racing"

6) "Wii Fit Plus"

7) "Modern Warfare 2"

8) "Wii Sports Resort"

9) "FIFA 10"

10) "New Super Mario Bros. Wii"

 

51% spośród sprzedanych egzemplarzy "Bad Company 2" to wersje na X360, 31% to wydania PS3, a zaledwie 13% - edycje pecetowe.

 

Źródło Onet.Gry.pl

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Kampania skończona, zaczyna się wolno, ale im dalej tym bardziej wkręca, by pod koniec nieźle pędzić. Bardzo dobry humor w przerywnikach ("Special Fuckin' Ops" :] ). Lokalizacje i widoczki przednie. Ja nie gonię przez gry jak oszalały królik, potrafię też się gdzieś zaciąć, dlatego zajęła mi około 12 godzin. Można również ją potraktować jak rozbudowane wprowadzenie do Multiplayera. Samo multi wciąga jak ruchome piaski, mam za sobą 6 godzin i wciąż uczę się map. Da się nawet pograć bez headseta jak się trafi na kumatych ludzi, choć ze słuchawką i Polakami w składzie jest bosko, przy okazji pozdrawiam. Mi gry nie zrywa i się nie zacina, ale mój brat w Holandii ma z tym problem, wywala go cały czas. Wkurza mnie niedziałający sklepik, część dodatków zawartych w edycji kolekcjonerskiej zdążyłem już sobie odblokować, powinni za to dać pierwszy dodatek za darmo.

 

Na szczęście, choć przez pomyłkę, zamówiłem dwa egzemplarze BC2, Ultima spisała się na medal, ze Sklepu PSX nie dostałem jeszcze swojego egzemplarza, shame on you guys.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Co do wieszania się gry to mam SLIM 250 GB. Zastanawia mnie tylko czy tracę osiągnięcia po zawieszeniu się gry.

 

Boro wczoraj mówił że na XBOX360 w sklepiku już są rzeczy do kupienia ale na razie są zablokowanie. Więc podejrzewam że takie same dodatki będziemy mieć.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Mam PS3 60-tke, kupiona pare dni po premierze. Nie uświadczyłem jak dotąd żadnej zwiechy.

Sklep nie działa ale na pasku informacyjnym na ekranie startowym piszą że nad tym pracują. "We are aware of the issues with the in-game store and are actively working on resolving the issue, hang in there!"

 

Co do multi narazie mam jakieś 8 godzin ale dziś nabije więcej.

Singla jeszcze nie ruszałem i jest to moja pierwsza gra, w której singiel "leży i się kurzy".

Odnośnik do komentarza

- SPECACT Upgrade Bundle

- SPECACT Assault Upgrade

- SPECACT Engineer

Upgrade

- SPECACT Medic Upgrade

- SPECACT Recon Upgrade

April 1

Map Pack 2

- Arica Harbor Conquest Mode

- Laguna Presa Rush mode

 

macie screny z dlc

http://badcompanytwo.com/dlc/

ja łykam podobają mi się szare stroje

"Maps are free but camouflaged spec is pay to play"

Edytowane przez BoroBoro
Odnośnik do komentarza

- SPECACT Upgrade Bundle

- SPECACT Assault Upgrade

- SPECACT Engineer

Upgrade

- SPECACT Medic Upgrade

- SPECACT Recon Upgrade

April 1

Map Pack 2

- Arica Harbor Conquest Mode

- Laguna Presa Rush mode

 

macie screny z dlc

http://badcompanytwo.com/dlc/

ja łykam podobają mi się szare stroje

"Maps are free but camouflaged spec is pay to play"

Pff płatny kamuflaż? A co on daje? Mapki dobrze,że za darmoche :D

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Pff płatny kamuflaż? A co on daje? Mapki dobrze,że za darmoche :D

 

no wiesz , pimp maj slodżer, na pewno ludzie kupią bo przypuszczam ze to drogie nie bedzie, ale fajnie by bylo zeby zmienialo sie cos oprócz koloru, swoją drogą troche glupkowato ze kazda klasa ma po 1 skinie, przez to czasami widać takie grupki "klonów".

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...