Skocz do zawartości

Dragon Age: Origins


Gooral

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z misją od Lorda Harrowmonta w Orzamarze, polegającej na znalezieniu bodajże jakiejś Patronki, która wyruszyła ze swym rodem do podziemi. Za wstępnymi informacjami ruszyłem na Rozstaje i tu rodzi się moje pytanie - ta babka znajduje się gdzieś na nich, czy jest w tej twierdzy po prawej stronie mapy?

Odnośnik do komentarza

Chyba w czwartek stanę się posiadaczem tego szpila ;) doradźcie jaką postać najlepiej wziąć i jak grać ? W ogóle nie mam doświadczenia w grach typu Dragon Age

Orion, doradzanie komuś jak ma grać nie jest najlepszym pomysłem. Albo lubisz takie zabawy jakie DA proponuje albo lepiej nie tykać tego typu gier. DA ma na tyle wyważone klasy woja, maga i łotrzyka, że bez trudu można przejśc grę każdym z nich. A to kim zagrasz zależeć powinno od ciebie nie od nas. Pzdr

 

następną grę przejdę jako mag elf

No to Miłoszu zrozumiesz o czym mówiłem jak już elfem zagrasz.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

czy to tak brzydko musi wyglądać

Musi. Ta gra jest ohydna graficznie i gadanie Kielicha tego nie zmieni. :)

 

czy scenariusz pokryje jakoś ta graficzną dziurę w grze ?

Pokryje po części. Jak się spodoba tobie główny wątek to masz szczęście. A jak nie to zostają znakomite historie towarzyszy oraz kilka znakomitych wątków pobocznych.

 

PS: Koniecznie kup dodatek Stone Prisoner lub wpisz kod z pudełka. Shale to świetny golem z masą jeszcze lepszych tekstów. Najlepszy tank w grze.

 

Powiedzcie mi, czy jest coś co powinienem wiedzieć zanim zacznę grać ?

Nie zakładaj okularów do grania w DA. Mam to sprawdzone i gra wtedy wygląda ciut lepiej. Aha i mróż oczy przy oglądaniu rozmów. Zoom jest wtedy tak duży, że pikseloza tekstur pancerzy i skóry twarzy wyżera mi oczy. Tyle rad ode mnie. Czas na Kielicha "a mi się i tak podoba".

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo
Nie zakładaj okularów do grania w DA. Mam to sprawdzone i gra wtedy wygląda ciut lepiej. Aha i mróż oczy przy oglądaniu rozmów. Zoom jest wtedy tak duży, że pikseloza tekstur pancerzy i skóry twarzy wyżera mi oczy. Tyle rad ode mnie. Czas na Kielicha "a mi się i tak podoba".

 

Wiedziałem, że będę mógł na Ciebie liczyć :thumbsup: W takim razie do gry będę dodatkowo zakraplał oczy sokiem z cytryny, wtedy na 100% nic nie zobaczę :rolleyes:

 

PS. Dałbym sobie łapę uciąć, że jeszcze niedawno można było kupić nówkę na Allegro po 120zł, a teraz poniżej 160zł nie ma, cholerny świat :teehee:

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest brzydsza niż kilkuletni Oblivion czy inne gry stworzone na początku obecności X360 na rynku, gdybym był zwykłym zjadaczem RPG i zobaczył tą grę po Mass Efekcie czy Falloucie 3 to rzuciłbym płytą przez pokój i nie zastanawiałbym się co gra ma do pokazania w kwestii scenariusza itd.

 

Ale jestem masochistą Bioware więc pójdę dalej. Ale jak wyjdzie Mass Effect 2 to rzucę ją w cholerę...

Odnośnik do komentarza

Uczepiliscie sie tej grafiki jak rzep psiego ogona - tak nie jest ona najwyzszych lotow ale w RPG przeciez nigdy o to nie chodzilo (co niektorzy z nas do dzis graja w starocie graficznie odstajace od dzisiejszych tytulow o lata swietlne) - Mysle ze porownywac nie ma co do ME jednak imo to gry na tym samym poziomie z przewaga DA:O

W ME na plus idzie filmowosc rozgrywki ale niszcza ja jednak torche monotonne questy poboczne - za pierwszym razem ok ale za drugim przechodzilem bez zadnych emocji bo poza roznymi dialogami i wiazacymi sie od czasu do czasu konsekwencjami (czyt. rozwiazanie silowe zamiast gadki) przejscie renegatem badz idealista nie roznilo sie niczym co stwierdzam jest cholerna wada tej jakze pieknej gry.

W DO:A zlapalem sie nad tym ze przechodzilem poczatek juz kilka raz i wylapywalem jakies smaczki. Mam wrazenie juz teraz ze ta gra jednak jest duzo bardziej rozbudowana (przynajmniej pierwsze wrazenia) niz ME ale to juz powinny sie wypowiedziec osoby ktore znaja oba tytull

Odnośnik do komentarza

Nagraliście się w Uncharted 2 czy innego Bioshocka i marudzicie. To prawda, że gra nie należy do szczytów możliwości graficznych obecnych konsol, ale nie ten aspekt jest w przypadku takich gier najważniejszy. Spędziłem z DA przeszło 50 godzin i ani razu nie przeszkadzała mi nie wyróżniająca się niczym szczególnym oprawa graficzna. Bardzo mile wspominam czas poświęcony na tą grę. W pamięć szczególnie zapadła świetna fabuła, historie najważniejszych postaci oraz możliwości wpływu na przebieg wydarzeń, a nie kilka brzydkich tekstur... DA wciąga jak diabli i chyba właśnie to najbardziej się liczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...