Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ci się dobrze gra w 4 to nie zmianiaj bo niektóre udoskonalenia mogą tobą wstrząsnać.

 

zgadzam sie, jesli w 4 gralo ci sie super to 6 kupujesz na wlasne ryzyko. Ale zdanie są podzielone. Ja np gralem zwsze na HC w malych team'ach i w 6 średnio sie odnajduje z tym całym latającym i spadającym co chwila żelastwem.

Odnośnik do komentarza

a ja się pożalę, że od ostatniego update-a nie mogę się praktycznie połączyć online, albo wyszukuje bardzo długo 10-15 min. i dołącza do meczów na strasznych lagach, albo przez 30 min. cisza

przed update-m wszystko grało, łącze 4MB dialog

na forum IW tez potwierdzają, że sa takie problemy

Odnośnik do komentarza

a ja się pożalę, że od ostatniego update-a nie mogę się praktycznie połączyć online, albo wyszukuje bardzo długo 10-15 min. i dołącza do meczów na strasznych lagach, albo przez 30 min. cisza

przed update-m wszystko grało, łącze 4MB dialog

na forum IW tez potwierdzają, że sa takie problemy

 

 

Może spróbuj porty po otwierać ja tak zrobiłem i pomogło mam neo 6mb

Odnośnik do komentarza

No to campania poszła uprawiać miłość, 1szy raz gralem ambitnie na veteranie. To chyba ,mimo momentów zniecierpliwienia, dobry wybór, bo zamusza choć troche do zachowania ostrożności przy i tak mocno odmóżdżonej rozgrywce. Ponadto zegar nabił ponad 10h gry, czyli na prawdę sporo razy poległem :] ale przynajmniej nie narzekam ze story padło w 6h hehe. A tak na serio to sporo możnaby zarzucić chociażby grafice, ale sobie odpuszcze. Kampania niby dynamicza... właśnie, chyba troche za bardzo, bo albo zaczynamy misje gdzie po przejsciu 3 m rusza na nas cała wieś/miasto, albo dzieje sie tak dopiero po przejsciu 1/3 danej misji. Wszystko sprowadza sie do posłania do piachu setek przeciwników w kazdej misji, wylatujących z kazdej strony w kazdej chwili. Wszedzie dym, wybuchy i deptanie po dywanie z łusek. Ok rozumiem, to przeciez widowiskowa strzelanka.. ale kurna kiedy zmieniają sie tylko scenerie i kazda jest blizniaczo podobna to jest to nuuuudneee! I taka byla dla mnie ta gra, chcialem skonczyc i tyle. Ironiczne, bo przecież tyyyyle sie dzieje. NIe problem tez dopatrzec sie absurdów i bez sensownych motywów. Ot, taka gra dla amerykanów, niech to mowi samo za siebie.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dość usilnie staram sie przekonać do nowego multi. Nawet przychodzi mi to coraz latwiej [czyt. coraz wiecej czasu na to marnuje]. Staram sie zachować ostrożność mając na uwadze lekkie uzaleznienie od mw1 na pc :tongue: Pelna radocha przychodzi po dobrym zapoznaniu sie z mapami, w tej kwestii musze jeszcze troche pozwiedzać, ale mam takie odczucie ze jak na 12 to jest troche tłoczno, respawny moze nie są beznadziejne ale bywa tak ze po przebiegnięciu kilku m zza pleców wybiega juz wróg. Chociaż co bardziej boli to ilość i skuteczność nalotów i helikopterów/harrierów. Heli potrafi u(pipi)ć kilka razy pod rząd zaraz po respawnie. Grając w mw1 wezwanie heli to było coś, szacun :] a tutaj pełno jakiegoś dziadostwa lata.

 

Musze nadmienić jeszcze 1 drzazge w oku MW2. Mianowicie konsolowi gracze, sorry, wiem ze są gracze i "gracze", sam jestem zwolennikiem konsoli nad pc, ale przy takiej grze online to chyba muszę westchnąć do czasu gry na blaszaku. Granatnik na porządku dziennym, czy to hc czy normal. Bez skrupułów biegają pajace z tą noobowską zabawką. Nie chce zaczynać tematu "jaka broń jest dla noobów a jaka dla za(pipi)istych pro graczy", bo czytając w mw1 czat podczas rozgrywki [pc] to usmiać sie mozna było - praktycznie wszystko bylo dla noobów :biggrin: . Ale 1 recz była oczywista, granatnik od początku do końca nie był tolerowany, przynajmniej na hc gdzie zawsze gralem. Kazdy kto wyskoczyl z czymś takim od razu wiedział ze źle zrobił po przeczytaniu opinii na swój temat. A jak tu pojechać kogoś przez headseta skoro min. 1/3 graczy z tym popier.la? Każdy gra jak lubi ale czasami należy dodać .."niestety"

Odnośnik do komentarza

Luz, mnie 3 razy sprzątnął Pave-Low z czego 2 razy zaraz po respie. Nawet 2 metrów nie przebiegłem i nawet nie zdażyłem go ze stingera ściągnąć.

 

heh, 2 m, ja nie zdążyłem mrugnąć okiem jak 3 raz z rzedu ginąłem w ulamku sec po resp, myślałem ze coś sie przycięło. Myśle ze 3-5 sec przed resp to optimum, bo czasami głupawka sie wkrada.

Odnośnik do komentarza

Znowu zaczeło mnie wkurzać ze moje kule nie dochodzą celu,gdy ten minimalnie szybciej mnei zabija.Dodatkowo ten głupi perk ze jak giniesz 4 razy z rzędu to możesz poczołgać sie a później normalnie wstajesz,ostatniosporo fragów przez to straciłem,udało mi się kolesia ściąć jak biegł,nie udało mi się go dobić a on po mojej śmierci wstał i grał dalej.

Odnośnik do komentarza

Znowu zaczeło mnie wkurzać ze moje kule nie dochodzą celu,gdy ten minimalnie szybciej mnei zabija.Dodatkowo ten głupi perk ze jak giniesz 4 razy z rzędu to możesz poczołgać sie a później normalnie wstajesz,ostatniosporo fragów przez to straciłem,udało mi się kolesia ściąć jak biegł,nie udało mi się go dobić a on po mojej śmierci wstał i grał dalej.

 

aaa, wiec to tak, ostatnio ogladalem jakiego gracza ktory wlasnie czołagal sie z "ostatnim bastionem" [tak to chyba bylo nazwane w wersji pl w mw1] po czym wstal i pobiegł :blink: co za głupota, mój Boże. Perków jest wiecej ale niektóre bez sensu, serie zgonów tez mi sie nie podobają. Jeszcze coś wczoraj do mnie dotarło, są jekieś "1dnostrzałowce"? Jak G3 albo m14 z mw1?? G3 to byla moja ulubiona broń!! No i jak widze kolesia dwoma z pistoletami maszynowymi to mnie krew zalewa... co to k.r.a Far Cry? Nowy MW poszedl tak w arcade że ja pier.le, czysty casual. Stawiam ze w MW3 będą i mechy i jetpacki.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Własnie dla mnie to ból że nie ma G3,w dodatku w wersji automatycznej jak w singlu a nie w pojedyńczej jak w multi.Ja gram tylko m4,jak odblikuje kałacha totylko nim,ma powera i poprawiać nie trzeba zbyt często.Ten perk jest bez sensu,myślałem że mozesz sie tylko ostrzeliwać i po jakimś czasie giniesz,a tutaj mija czas,wstajesz i grasz dalej.

Odnośnik do komentarza

to nie jest perk tylko death streak.

 

perk "ostatni bastion" dziala tak: koles pada, moze postrzelac z pistoletu (nawet jesli sie go nie ma), jesli ma pro to moze tez uzywac wyposazenia jak granaty c4 itp a po kilku sekundach ginie od wykrwawienia (mozna przyspieszyc)

 

seria zgonow "finalowy bastion" ktory sie odpala chyba po 4 zgonach z rzedu i znika jesli kogos zabijesz dziala tak: koles pada, moze sobie postrzelac ze wszystkiego co ma, jesli przetrwa okres wykrwawiania to moze wstac i biec dalej, jesli znowu zginie to chyba mu sie juz nie odpala bastion tylko odrazu gryzie piach.

 

wiec nie ma co plakac ze koles ktory i tak nic nie zabija (bo jak zabije to koniec serii zgonow) czasem ucieknie w ten sposob.

 

i zgadzam sie ze wkurza jesli ty wbijesz kolesia w bastion (czyli technicznie go zabiles) a ktos przybiega i go dobija to ty masz asyste a on fraga. powinno byc odwrotnie imo

 

a zamiast g3 (ktore tez uwielbialem na hardcore) i m14 (ktore uwielbialem wszedzie) jest taraz chyba tylko FAL (aka Fail).

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...