Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

TOMCIO PALUSZEK NIE PRZEJMUJ SIE MASZ NA POCIESZENIE

 

voJXThF.jpg

 

Ja od dwóch miechow biegam co dwa dni 4km . Wydolnosc fajnie poprawiona, pękło 12 interwalow w niedziele 30sek sprintu 1,30 truchtu. 

 

Jest spoks, teraz sobie bede wydłużał na 6km co dwa dni a potem na 8 i moze zaczne myslec o jakis startach :) wkrecilem sie


Ostatnio to nawet bardziej sie wkrecilem niz w siłke szczerze powiedziawszy. Marzy mi sie kiedys przebiec maraton. 

Odnośnik do komentarza

Jade dalej :). Dostałem od narzeczonej zabawke polar m400 co ten zegarek zrobił z moją głową :)

 

https://flow.polar.com/training/analysis/710371617

 

3 miesiace temu 79.8 dzisiaj rano 65.2 ostatni posiłek o 19 3 litry wody codziennie i efekt murowany bez żadnych diet głodzenia się itd

 

Ps: Kanabis taki będę w zime jak zacznie się siłownia :D

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

Jade dalej :). Dostałem od narzeczonej zabawke polar m400 co ten zegarek zrobił z moją głową :)

 

https://flow.polar.com/training/analysis/710371617

 

3 miesiace temu 79.8 dzisiaj rano 65.2 ostatni posiłek o 19 3 litry wody codziennie i efekt murowany bez żadnych diet głodzenia się itd

 

Ps: Kanabis taki będę w zime jak zacznie się siłownia :D

fajna sprawa, szkoda, ze juz budzet zaklepalem na Diesla1371 bo 2 zegarki za 7 stowek to lekka rozrzutnosc by byla..

nie ma czegos tanszego dzialajacego na podobnej zasadzie i godnego polevenia?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dzik sie wypuscil dalej, 12km. Wniosek taki ze jak sie biegnie ponad dyche to woda to koniecznosc w lato, jakas babka na 6km uratowala mnie buteleczka kranowy zaczepilem ja jak grzebala w rzodkiewkach. No ale (pipi)a, kilka lykow, polalem leb i czlowiek jak nowo narodzony.

 

Ale pod koniec wiadomo troche w nogi weszlo ale zaczynaly mnie bolec... plecy. Wtf?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Nie przyzwyczaiłeś się, że od wysiłku potrafią boleć przeróżne mięśnie? Bieganie to wysiłek dla całego ciała.

Ze plecy bola od biegania akurat mnie troszke dziwi, poza tym co ty mozesz wiedziec o tym xD

Daj już spokój, nie wejdę w twoje pyskówki bo mi to wisi jak brzuch po prostu.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj miałem trening z medalistą mistrzostw polski na krótkich dystansach oraz zwycięzcą wielu biegów ulicznych. Pokazał wiele ćwiczeń, których wcale nie brałem pod uwagę przy rozgrzewce oraz kilka ciekawych wskazówek. Ogólnie to około 5 km biegu, ćwiczenia i kilka sprintów. Okazało się, że według nich moje stopy i ręce i 90% osób w grupie pracują źle i trzeba się odzwyczaić od starego biegania, aby mieć lepsze rezultaty. Ogólnie chodzi o to by nie biegać na całej stopie, tylko bardziej na jej przodzie, aby zapewnić lepsze odbicie. Sylwetka prawie wyprostowana, jedynie delikatnie pochylona do przodu no i ręce tuż przy ciele. Ręce podobno bardzo ważne, "bo napędzają nogi". 

Odnośnik do komentarza

Kurde powoli sporty wytrzymalosciowe bardziej mnie kreca niz silka. 

 

Teraz biegam co dwa dni 6km i co dwa dni 12km rowerkiem przełaj. 

 

17 wrzesnia jade na duatlon , 5km bieg 20km rower i 3km bieg. Nawet jak bede ostatni to mam w (pipi)e liczy sie udzial dla mnie. Teraz tez na 6km 28 sierpnia bieg pod łomżą.

 

A moze jacys forumowicze biora udzial w imprezach , chodzi o północ mazowsza, południe podlasia


Wiem ze to pewnie chu.jowe czasy ale juz zeszlem ponizej 30 minut 5 km i ponizej 40minut przęłaj 12 km rowerkiem. Zaznaczajac ze jezdze gownianym goralem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...