Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

chyba jest tam taka opcja, w tych lepszych zegarkach to wiem, że na pewno jest. Zawsze możesz dodać trening ręcznie, wpiszesz dystans, czas i resztę ci wyliczy. 

 

2 godzinki wybiegania, 20.5 km. 15 stopni delikatna mżawka, można wcale się nie zatrzymywać :) Nawet woda zbędna przy takiej pogodzie i spokojnym tempie. 

 

W przyszłym miesiącu trzeba będzie się zacząć za butami rozglądać bo  obecne już ponad 900km na liczniku.  

Odnośnik do komentarza

Jutro business run. Rok temu wykręciłem jak na mnie niezły wynik, a w tym roku ostatnie dwa miesiące zamiast treningu to:

- zapalenie uszu & antybiotyki

- teraz przeziębienie i katar jak z kranu

- skręcenie kostki

 

Kalectwo xd Jak zmieszczę się w 21 min na 4km to będzie sukces

Ale prosze cie NO EXECUSELESS

Odnośnik do komentarza

No miałem w planach pojechać w sierpniu, ale doszedłem do wniosku, że nie prezentuję jeszcze takiego poziomu, żeby miało to sens, bo trening 'w domu' nadal będzie przynosił rezultat. Jak mi się przyblokuje forma i będę potrzebował nowego bodźca to wtedy na pewno. Przebiec się w na Kasprowy, czy nawet nad Morskie Oko to jeden z moich celów do zrealizowania.

Odnośnik do komentarza

https://1but.pl/asics/gel-pulse-8-t6e1n0790?nazwa=wyprz&typ=listing_banderola

 

Myślicie, że taki but jest w porządku do dłuższych wybiegań i treningów?

Zaje.bisty. a to nie jest jeden z najpopularniejszych modeli asicsa? Chyba ze twoje pytanie jest retoryczne bo jak dla mnie jeszcze w takim promo to brac je.bac nic sie nie bac

Odnośnik do komentarza

Nie no pytam, bo sam nie wiem. do sklepu biegowego nie pójdę, bo i tak takich pajd dla mnie nie mają, więc nie doradzą. Szukam w sklepach, gdzie po prostu rozmiar jest. Moje Pegasusy II są w bardzo dobrym stanie jest, ale one są bardziej do szybkiego biegania, a przydałby mi się taki but na dłuższe bieganka. No i dobrze jest mieć min. 2 pary do biegania.

Odnośnik do komentarza

Stary mi pokazal wyniki z 2002 roku 2 biegu niepodleglosci w bialymstoku. Niezla ciekawostka jak bardzo ludzie zaczeli biegac. Szok.

 

Liczba uczestnikow w 2002 : 43

Liczba uczestnikow w 2016 : 573

 

Ostatni zawodnik w 2002 roku mial czas 53 minuty w 2016 1godz:20 :reggie:

 

Roznica prawie jak gosci grajacych na konsolach w latach 90 i teraz :D

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...