Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Boze jaka pogoda dzis :banderas: cos pieknego, sloneczko, 12 stopni , zero wiatru. Ideal.

 

Uwielbiam te dni kiedy wychodzisz pobiegac i biegnac wydajac sie normalnym tempem zerkasz na zegarek i myslisz ze cos swiruje bo jest za szybko. Ehh piekna sprawa. Za 2 tyg bieg pamieci ulancow i mam nadzieje poprawiony rekordzik na 10km a za nast dwa tyg mam nadzieje ze w Elku uda sie pokonac polowke w mniej niz 2h. Zobaczymy.

 

Aha ta ksiazka Skarzynskiego o ktorej wspominalem fantastyczna. Zdecydowanie polecam kazdemu kto biega

Odnośnik do komentarza

Przełaj, bo nie po ulicach. Ścieżki leśne, pola, łąki. Nie będę cisnął, bo nie mam doświadczenia w takich biegach, dopiero 2 takie za mną. Nie jest łatwo skupiać się na trzymaniu tempa i na tym, żeby nie skręcić kostki na jakiejś kępie, albo nie wsadzić stopy w dół. No, ale za to przyjemnie się biegnie w takim naturalnym krajobrazie no i nie ukrywam, że biegnie mało ludzi, więc pewnie skończę w pierwszej 20-30.

Odnośnik do komentarza

Krupek w jaki czas celujesz na polmaraton?

 

Ja przygotowuję się do 10km. Miałem łamać 50min, ale jednak celuje w 48min.

Nic tak na mnie nie dziala jak interwały, gdzie faza odpoczynku jest w tempie planowego biegu, wczoraj jednak przegiąłem.

8x500m plus 2x500m na rozgrzewke i odpoczynek. 4x500 ile fabryka dala i4x500 <4:55 myslalem, ze sie osram po sam ch.uj.

Choc jeszcze dwa miecy temu 5km w takim tempie nie lecialem.

I gps w moim zegarku cos dlugo fixa zaczal lapac...

Odnośnik do komentarza

U nas przelaje sa czesto, tez zalezy jaka trasa czasami bywalo ze tak jak mowisz jakies sciezki lesne, pola itp ale tez czasami bywaly podbiegi, ale nie podbiegi jak na miescie ale centralnie gorki, taki cross na ostrej lace w ktorym bralem udzial kosztowal mnie wiecej niz runmageddon, serio. No i napewno latwiej o kontuzje, nierowny teren, korzenie, szyszki :/

No ja dzis tez przebiezki 400mx6 , tempem 4:25

 

Ale akurat spoko sie bieglo, takze forma jest chyba. Tym bardziej ze rok temu tempo 5:20 to byl sprint xD

Ja jeszcze na 10 50 raczej nie zlame ale celuje w 52

Odnośnik do komentarza

https://www.decathlon.pl/zegarek-gps-onmove-220-gps-id_8377371.html

 

Nie wiem, czy coś tańszego można teraz dostać, żeby jakoś tam śmigało. Widziałem kiedyś Timexy za mniej niż 300 zł, ale wyglądały jak zegarki z lat 80. Jak dla początkującej osoby polecam Polar M400, można wyrwać gdzieś za 4 stówki z groszami, ma dodatkową opcję do roweru, spacerów, miernik aktywności, do tego spoko wygląda, są białe i różowe to siostra coś wybierze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...