Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

ja właśnie ruszam na mocny trening, mam nadzieje, że kolano nie będzie dokuczać. 25 min truchtu, 8x500m w tempie 4:00 z przerwą 1:30 + 10 min schłodzenia. 

piękna pogoda wreszcie na krótko można się ubrać. 

 

a jak będą chęci to może jeszcze na basen skoczę

Edytowane przez D.B. Cooper
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

marzec się skończył, słabiutki u mnie był bo tylko 135km przez kontuzję. Najsłabszy miesiąc od września, zawsze było 200+. Patrząc na wcześniejszy okres kiedy nie biegałem z planem byłby to miesiąc rekordowy bo wtedy biegałem 80-100km. 

 

Dziś półtorej godzinki rozbiegania, a rano był basen, ale coś mi  nie szło dziś. 

Odnośnik do komentarza

a jak się czułeś po tych 10km? jak nie zdychałeś i był to dla ciebie luźny bieg to leć od samego początku 5:30/km zmieścisz się w 1:55, a jak zostanie trochę sił to przyśpieszysz ostatnie 5km i zrobisz jeszcze lepszy wynik, a z tego co pamiętam to chcesz się w 2 godz zamknąć. 

 

 

właśnie wróciłem z treningu, ależ teraz są za(pipi)i.ste warunki do biegania, jak słońce zaszło to była rewelacja :banderas:  można było w ogóle nie schodzić. 

 

Michu, dla porównania mój trening był dziś dużo wolniejszy od twojego bo 5:44/km i dłuższy tylko o 5 km ;)

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj i dziś basen, wczoraj 750 m a dziś 1 km, noga odpoczęła i już nie boli, jutro lekkie rozbieganie przed kolejnymi interwałami.

 

Michaelis, a nie za szybko dziś zacząłeś? Zaczynaj od tempa od 5:20-5:30, albo i wolniej i wtedy przyspieszaj.

 

Wiem, to zawsze mój błąd jest.

Za dużo energii, 

Odnośnik do komentarza

Ja dzis po crossie szalonego kurpsia , o pany. Bieg organizowany przez stowarzyszenie pomagajacym w trudnej sytuacji ludziom, mopr, monar i inna smietanka. Stezenie lysych obtatuowanych sebixow taka ze mecz legii w barze w zawierciu to pikus :obama:

 

Dobrze ze mam miesnie , oczywiscie zdejmowanie koszulek 60kg sebixow included. Tak samo stroje wykletych, i koszulki nie gadam z psami.

 

To chyba pierwsze moje zawody w ktorych widzialem jak zawodnicyzaraz po przebiegnieciu odpalali szlugi xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...