Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

@Cooper, mam te same dylematy teraz bo niby 1/4 IM spokojnie zrobię, a jeszcze wszyscy wrzucają foty z zawodów na pejsbuku i żal dupę ściska, no ale wynik będzie gorszy niż rok temu. Ale skoro masz już bieg zaplanowany, start opłacony to idź, nie wiem jak u Ciebie ale na śląsku warunki do biegania prawie idealne, upału nie ma, temperatura w sam raz więc jak się zepniesz to może to 40 min pójdzie.

Przekonałeś mnie.

 

ch.uja jednak mnie nie przekonałeś, już nawet nie chodzi o formę, a o kwestie zdrowotne bo kolana ciągle dokuczają. Mógłbym się nażreć ketonali i wystartować tylko po co? Tak to ja się będę leczyć do usranej śmierci. Lepiej zrezygnować z jednego biegu żeby wystartować w stu innych :)

 

a teraz możesz zabrać swojego plusika :( idę na basen 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Haha, no że masz biegać na ketonalu to nie mówiłem;p. Myślałem że tylko o formę się martwisz i słaby wyniki po przerwie w treningach ale jak masz pogłębić kontuzje to bez sensu. 

Trochę offtop, ja za to sobie chyba wystartuje za 3 tygodnie  w pucharze równicy, w indywidulanej jeździe na czas pod równicę, 5,5km i 400m przewyższenia.

Odnośnik do komentarza

Nie zaliczą, to takie latanie tylko było. Reklama nowych butów.

Wiecie jaka nagroda jest za złamanie 2 godzin w oficjalnych zawodach?

50 baniek euro :kaz:

 

Teraz w Berlinie mają próbować - ponoć jedna z lepszych tras.

 

http://www.runners-world.pl/biegi/Maraton-ponizej-2-godzin-Kto-i-gdzie-zlamie-te-granice,6933,1

tu fajny artykuł

Odnośnik do komentarza

Dokladnie, przeciez taki tom tom za 400zl ma podstawowe funkcje, quickgps pamiec kilki treningow itp. Wiec taki za 1200 ma wszystkiego po prostu wiecej i lepiej. Ten quickgps lubi zrec baterie wiec goscie ktorzy zalozmy biegaja te 40km potrzebuja czegos konkretnego, glupio by bylo gdyby zegarek sie rozladowal na 35 km xd

Odnośnik do komentarza

Mam do oddania pulsometr na klate z zegarkiem z Lidla. Za piwo i wysylke, bo lezy w szafie.

 

No panowie, co ten zegarek, dyszka pekla pierwsza. Customizacja odlot, wszystko mozna ustawic, jak się chce, powiadomienia etc. Po synchronizacji do apki masa rzeczy sie wyświetla, o czym nawet nie wiedzialem ze istnieje nawet xd tetno przelozone przez wszystkie przypadki, Musze ogarnąć to trochę, bo moze nie głupie to xd

Apka garmina odlot. W sekundę sie przestawilem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...