Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

No dlatego pisze ze rekawiczki musza byc odpowiednie. Wlasnie wypatrzylem kolarskie antyposlizgowe i powinny byc eleganckie. Bo takie zwykle jak beda wilgotne to faktycznie mocno stresujace jest czy sie nie slizgna a my razem z nimi :/ Ale bez to sobie niewyobrazam wspinania po linie np a i w malpim gaju z rekawiczkami jednak imo chwyt lepszy. Choc to zalezy od czlowieka, ja mam delikatne dlonie :wujaszek:

 

Dziewczyna tak sie podjarala samym patrzeniem ze juz pod koniec wrzesnia zapisani jestesmy na runmageddon intro w wawie. Bo ona sie cyka rekruta.

 

Takze jakby ktos bral udzial albo cos to niech da znac my zapisani na serie o 10

 

Wiktor starujesz u siebie w biegu "na ostrej łące"? widzę, że ruszyły zapisy. Kurdę chyba będę na wczasach wtedy :/ przeszkody naturalne, więc będzie więcej biegu.

Odnośnik do komentarza

Ale zjeżdżając na du.pie z takiej uwalonej błotem górki poczułem się znów jakbym miał 7 lat, byłem fest zmęczony po wszystkim, ale takiego zastrzyku endorfin dawno nie miałem, niesamowite :D

A jakie tam du.peczki startuja :banderas:

No zayebista sprawa , jest tak jak piszesz :D

 

Damian proste ze startuje.

Odnośnik do komentarza

Jak biegłem na Babich Dołach w Runmageddonie to co chwila karetka bo ludzie się łamali zbiegając po śliskich kamieniach do wody.W moim odczuciu Mud Max cięższy od runa,a bieg komandosa to ponoć prawdziwa katorga.Później w listopadzie czeka mnie jeszcze bieg płaski na 10 km w Gdyni,bo medal fajny.

Odnośnik do komentarza

Nadwyrężone rozcięgno podeszwowe. Chodziłem na zabiegi, 4 razy fala uderzeniowa, ale głównie trzeba rozciągać te ścięgna w stopie i cały tył nóg, achillon, łyda, dwugłowy. Generalnie, ta kontuzja wypacza błędy techniki biegu o brak rozciągania stopy. Odkąd biegam przez śródstopie, po kontuzji ani śladu, do tego nogi mogą więcej i mniej się spinają, nawet w lędźwiach czuję poprawę.

 

Więc rozciągaj nie tylko całe nogi, ale też stopy, polecam mały roller. Dodatkowo przyda się mała twarda piłka, żeby na niej stawać jedną nogą, szczególnie tym miejscem, które boli. Będzie skur.wysyńsko boleć, ale tak ma być.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak biegłem na Babich Dołach w Runmageddonie to co chwila karetka bo ludzie się łamali zbiegając po śliskich kamieniach do wody.W moim odczuciu Mud Max cięższy od runa,a bieg komandosa to ponoć prawdziwa katorga.Później w listopadzie czeka mnie jeszcze bieg płaski na 10 km w Gdyni,bo medal fajny.

No ale na runmageddonie masz przeciez poziomy. Mozesz sobie walnac hardcora czy ultra.

Odnośnik do komentarza

Te w Gdyni mnie nie jarają, za dużo ludzi, zatory już na pierwszym zakręcie.

Ale nikt ci grzać nie karze,na 3 km już luzy ;) Zawsze mam pompę z tych co grzeją na początku a na 2 km zdychają ;)

 

 

Jak biegłem na Babich Dołach w Runmageddonie to co chwila karetka bo ludzie się łamali zbiegając po śliskich kamieniach do wody.W moim odczuciu Mud Max cięższy od runa,a bieg komandosa to ponoć prawdziwa katorga.Później w listopadzie czeka mnie jeszcze bieg płaski na 10 km w Gdyni,bo medal fajny.

No ale na runmageddonie masz przeciez poziomy. Mozesz sobie walnac hardcora czy ultra.

 

Ale różnią się tylko dystansem,w biegu morskiego Formoziaki robią tor przeszkód,a nawet możesz się z nimi ścigać.

 

Teraz nowy bieg Gdyński jest 11 listopada.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

 

Te w Gdyni mnie nie jarają, za dużo ludzi, zatory już na pierwszym zakręcie.

Ale nikt ci grzać nie karze,na 3 km już luzy ;) Zawsze mam pompę z tych co grzeją na początku a na 2 km zdychają ;)

 

 

jak ktoś walczy o życiówki to taki bieg może odpuścić, lepiej przygotować się i wystartować gdzieś gdzie jest luźniej. Skoro tu na 3 km robi się luz to o wyniku można zapomnieć. Wiadomo, jak ktoś biega 55 min i chce zrobić 53min to mu o za bardzo nie przeszkodzi, ale pobiec w okolicach 40min to musi być pi.zda od początku do końca :) 

Odnośnik do komentarza

Są jakieś zawody gdzie liczy się czas netto, a nie brutto? Przecież to jakieś jajca. Jutro biegne dyszke i źle się ustawie to i godzine mi policzą. Co z tego, że na zegarku klikne

Ile musze sie nauczyc o zawodach widzę, to nie to co po podwórku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...