Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Jako ciekawostka, jakby kogoś interesowało to dzisiaj o 00:00 w nocy na Discovery. Leci program "Elitarne Służby Specjalne" akurat odcinek poświęcony BOPE, favelom, gangom etc. tyle, że w Rio a nie Sao Paulo. Można obejrzeć jako "lektura uzupełniająca" przed Maxem heh.

 

Opis odcinka

 

 

 

Sytuacja w fawelach - dzielnicach biedoty Rio de Janeiro coraz bardziej wymyka się spod kontroli. Walką z handlarzami narkotyków, wandalizmem, porwaniami i lokalnymi gangami zajmuje się przede wszystkim BOPE - Specjalny Policyjny Batalion Operacyjny, utworzony już w 1978 roku. Chris Ryan i jego ekipa towarzyszą oddziałom w Rio, które znane są z tego, że biorą udział w większej ilości wymian ognia, niż każda z brytyjskiej czy amerykańskiej jednostki w Iraku. Żołnierze batalionu noszą czarne mundury, mają zakryte twarze i są doskonale wyposażeni. Ich opancerzone skutery i cysterny pełnią funkcję tarana na nieprzyjaciela w twierdzach przestępców.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jako ciekawostka, jakby kogoś interesowało to dzisiaj o 00:00 w nocy na Discovery. Leci program "Elitarne Służby Specjalne" akurat odcinek poświęcony BOPE, favelom, gangom etc. tyle, że w Rio a nie Sao Paulo. Można obejrzeć jako "lektura uzupełniająca" przed Maxem heh.

 

Opis odcinka

 

 

 

Sytuacja w fawelach - dzielnicach biedoty Rio de Janeiro coraz bardziej wymyka się spod kontroli. Walką z handlarzami narkotyków, wandalizmem, porwaniami i lokalnymi gangami zajmuje się przede wszystkim BOPE - Specjalny Policyjny Batalion Operacyjny, utworzony już w 1978 roku. Chris Ryan i jego ekipa towarzyszą oddziałom w Rio, które znane są z tego, że biorą udział w większej ilości wymian ognia, niż każda z brytyjskiej czy amerykańskiej jednostki w Iraku. Żołnierze batalionu noszą czarne mundury, mają zakryte twarze i są doskonale wyposażeni. Ich opancerzone skutery i cysterny pełnią funkcję tarana na nieprzyjaciela w twierdzach przestępców.

 

 

na wkrętkę jeszcze polecam obie części Elitarnych, o ile już ktoś wcześniej tego nie polecał w temacie tym.

Odnośnik do komentarza

Komiks komiksem - bez szału, z drugiej strony to dopiero I część.

 

Natomiast nie wytrzymałem i obejrzałem na GTTV (jest już na yt) wcześniej niepokazywaną scenkę w klubie nocnym. Masakra jak świetnie, ba zajebiście prezentują się te nowe "wstawki-komiksy" na silniku, cudeńko. Najlepszy jest patent, że pojawią się kluczowe wyrazy, zdania.

 

Robią mnie jak nic - nowe>stare imo.

Odnośnik do komentarza

Też to oglądałem i dla mnie to najbardziej filmowa gra jaką w życiu widziałem :) a Max coś czuje że dostanie nagrodę Best Character in Video Games 2012

 

Noom bije filmowością jak nic.

 

W ogóle jaki kontrast

, bogate "dzieciaki" (Fabiana, jej siostra etc.) i Payne przeżarty gównem i na samym dnie życia. Już sam fakt pokazania Maxa w takim klubie niszczy. Uśmiałem się w tej scence jak ten pizduś podchodzi do Maxa i go zagaduje, a Payne go kwituje heh.

 

Odnośnik do komentarza

Coś czuję, że będą trzy linie czasowe w grze i fajnie, że będą przeplatane.

 

Nie wiem czy trzy ale tak gra ma być nieliniowa w sensie czasowym i ma "mieszać" wydarzeniami". W sumie to już mówili to na samym początku. Zobacz sobie nawet po strojach i wyglądach Maxa, że praktycznie co rusz inaczej wygląda. O tym też kiedyś Rockstar wspominał, że wygląd, strój ma pokazywać akurat stan Maxa etc. stąd golenie głowy.


 

O ten strój mi chodzi <3

 

max-payne-3-pc-screenshots01.jpg

 

Zaraz się okaże, że to nie policyjny to sorry ale w każdym bądź razie ten.

 

PS. Faktycznie teraz nie wygląda jak policyjny na filmiku tak heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...