Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

to duzo gorzej / trudniej, niz w Dead Space 2 :woot: ale i zarazem podobnie, bo trzeba poznac gre na pamiec.

bedzie ze 100h na liczniku - moze jest za to trofeum, heh..

 

 

(...)nie miałem też problemu żeby brakło mi naboi ale ja gram na normal

btw. dobrze że sobie sam podkreśliłes "holernie" bo trochę kluje w oczy :-P

nie o tyle chodzi tu o brak naboi, jak o koniec magazynku, co czeka kazdego :blum1:

ponoc nie wolno bluźnić na forach - staram sie tej zasady nie łamać, stad ten blad :yes:

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

w oldchoolu nie ma last standu (czy jak to tam się nazywa). I to chyba jedyna różnica, wydaje mi się że wrogowie nie są groźniejsi. Przechodzę to i wcale nie jest ten poziom trudny. Jestem w 10 chapterze i w zasadzie ani razu nie miałem jakiegoś problemu. Trzeba trochę bardziej uważać i pamiętać o painkillerach i tyle.

 

 

to duzo gorzej / trudniej, niz w Dead Space 2 :woot:

 

 

(...)nie miałem też problemu żeby brakło mi naboi ale ja gram na normal

btw. dobrze że sobie sam podkreśliłes "holernie" bo trochę kluje w oczy :-P

nie o tyle chodzi tu o brak naboi, jak o koniec magazynku, co czeka kazdego :blum1:

ponoc nie wolno bluźnić na forach - staram sie tej zasady nie łamać, stad ten blad :yes:

 

Jak Ci się skończy magazynek to możesz:

a) zmienić broń - max to robi błyskawicznie, w szczególności w czasie bullet time'u

b) podnieść broń z podłogi - jak to zrobisz w biegu, to max robi fikołka podnosząc nową broń i od razu możesz z niej strzelać

c) przeładować :ph34r:

Odnośnik do komentarza

skad ten news?

to pewne, czy tylko plotka?

 

 

Jak Ci się skończy magazynek to możesz:

a) zmienić broń - max to robi błyskawicznie, w szczególności w czasie bullet time'u

b) podnieść broń z podłogi - jak to zrobisz w biegu, to max robi fikołka podnosząc nową broń i od razu możesz z niej strzelać

c) przeładować :ph34r:

d) uzyc walki wrecz, jesli jest taka mozliwosc :blum2:

jeszcze do tego nie doszedlem... jestem wciaz w 3ch, a czas na granie mam wydzielany przez KObiete :wallbash:

moze mnie oswiecisz wiec? plz..

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

W koncu i ja moge w Maxa zagrac, wszystko elegancko ale Panowie wytlumaczcie mi od czego zalezy motyw na przyklad gdy strzelam do przeciwnika oczywiscie na free aim poziom hard czasem pojawi sie motyw spowolnionego tempa jak kula leci w goscia a czasem pozabijam wszystkich i nic - zapewne to zalezy od "efektownego" strzalu czy cos. Ale widac ze to produkcja rockstar bo sterowanie na poczatku wytlumaczone a pozniej nie ma wskazowek jak to sie robilo - taka odskocznia bo czlowiek przyzwyczajony ze na kazdym kroku pisze wcisnij to aby zrobic to. No ale gra klasa zapamietac sterowanie przyzwyczaic sie do niego i mozna grac w multi.

Odnośnik do komentarza

trójkąt. to już wiem dlaczego dla Was gry są trudne. ja yebie hehe

ja nie napisalem, ze jest trudny, tylko zaskakujacy przez przeciwnikow(przynajmniej to mialem na mysli), no moze sterowanie :ph34r:

wypraszam sobie :whistling: KZ2, DS2 - oplatynowane :yes: chyba to mowi za siebie, nie?

___

THX :banana:

Edytowane przez 4 mE
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wam się wygodnie strzela z tego R2? Ja pierwsze co zrobiłem to zmieniłem sobie na R1 ^^

 

BTW: Właśnie skończyłem na hard :) Za.je.bista gra - końcówka kojarzyła mi się:

 

 

 

z tym że Max Payne = John McClane

 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

trójkąt. to już wiem dlaczego dla Was gry są trudne. ja yebie hehe

W multi melee masz chyba tylko pod trójkątem, w singlu nie ma różnicy czy naciskasz strzał (R2) czy trójkąt (czyli, jako że i tak w tej grze się cały czas strzela i trzyma się palec na spuście to bez sensu kombinować z dodatkowymi przyciskami, skoro w singlu (a to temat o singlu) to się robi jednym przyciskiem). Nie wiedział, że melee jest też pod przyciskiem od strzału, ja yebie hehe

 

Wam się wygodnie strzela z tego R2? Ja pierwsze co zrobiłem to zmieniłem sobie na R1 ^^

 

BTW: Właśnie skończyłem na hard :) Za.je.bista gra - końcówka kojarzyła mi się:

 

 

 

z tym że Max Payne = John McClane

 

 

haha, tak samo zrobiłem :)

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Podobno latka dodająca PL napisy ma wyjść razem z premiera pc wersji max Payne

 

skąd te info ? z palca, z czapy ? czy po prostu chcesz żeby tak było i Sobie w mawiasz ? ale serio to jakieś sprawdzone info ? Bo jak tak to wstrzymam się jeszcze w czerwcu zmieniam miejsce zamieszkania na nowe (nowy większy tv + 5.1 wpadnie), więc bym jakoś wytrzymał.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Podobno latka dodająca PL napisy ma wyjść razem z premiera pc wersji max Payne

 

skąd te info ? z palca, z czapy ? czy po prostu chcesz żeby tak było i Sobie w mawiasz ? ale serio to jakieś sprawdzone info ? Bo jak tak to wstrzymam się jeszcze w czerwcu zmieniam miejsce zamieszkania na nowe (nowy większy tv + 5.1 wpadnie), więc bym jakoś wytrzymał.

 

Pisałem z pewnym użytkownikiem GOLa który pisał z gościem z Cenegi że latka PL ma się pojawić w okolicach premiery wersji PC.

 

jeżeli nie skasowalem wiadomości to podesle screena

Odnośnik do komentarza
Wam się wygodnie strzela z tego R2? Ja pierwsze co zrobiłem to zmieniłem sobie na R1

 

Też od razu zmieniłem na R1.

 

Jestem w połowie 3 chapteru, na razie jest super. Klimat przypominający Maxy oraz strzelanie, które daj w hooj radości. Współczuje ludziom, którzy obniżali jej oceny z powodu poziomu trudności (który tak naprawdę wcale nie jest taki trudny) albo tym, którzy grają w to jakby dopiero co skończyli partyjkę w Girsach (JAK MOŻNA NIE UŻYWAĆ BT oraz shootdodge'a?)

Odnośnik do komentarza

juz jakiś czas po premierze i niektórzy ograli już porządnie gre z tego co widze.

Czy w grze są jakieś bonusy do odblokowania? Raz na gameplayu widziałem chyba infinite ammo i jeszcze jakies inne opcje...

Jeśli się nie myle to odblokowawszy golden guns ma sie wiekszy damage i miejsce w magazynku?

Widziałem również że można wybierać konkretne misje, a czy można wybrać sobie jaką się broń chce do misji, nawet jesli takowa pojawia się pod koniec gry?

 

Z góry dzieki za odpowiedz!

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...