Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie żyć ,ani PES ani FIFA niema nic wspólnego z symulacją,wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy mecz w LM żeby to stwierdzić.

:thumbsup:

 

Ja mam pytanie co ma wspolnego PES z arcade ???

 

Kiedys ludzie pisali ze to mega symulacja :ninja: ..... a teraz w kazdej kolejnej czesci zero zmian i nagle jest arcade no prosze ........ :lol::lol::lol::lol::sweat:

 

Zero zmian? Albo jesteś laikiem albo moronem.

 

Właściwie każda część to inny gameplay, inna sprawa, że od części 08 coraz gorszy (aktualnie jest progres in plus)

 

Napisałem ze "ludzie" tak piszą ..... no i jestem jestem człowiekiem

Odnośnik do komentarza

Btw, takie ISS PRO 98, czy pierwsze PRO EVO rzeczywiście było uważane swego czasu za symulację ale:

 

1 czasy się zmieniły i ewolucja poszła do przodu, coś co kiedyś było cool, dziś jest arcadem

 

2 porównaj PES 5 z Pes 2010. Który jest bardziej nastawiony na symulację?

Odnośnik do komentarza

Btw, takie ISS PRO 98, czy pierwsze PRO EVO rzeczywiście było uważane swego czasu za symulację ale:

 

1 czasy się zmieniły i ewolucja poszła do przodu, coś co kiedyś było cool, dziś jest arcadem

 

2 porównaj PES 5 z Pes 2010. Który jest bardziej nastawiony na symulację?

 

Jaka ewolucja ? gdzie ? ... co w pes10 jest arcade ? jedyne co mi przychodzi na myśl to pokazany pasek siły strzału to moze miec cos wspolnego z arcade a reszta ???? smiech na sali ..........

Odnośnik do komentarza

podobno to demo zostało udostępnione grupie graczy aktywnie uczestniczących w rozgrywkach PESRankings oraz prasie.

 

http://level7.nu/spe...news&aid=192397 prawdopodbnie z finnalnej lub prawie finalnej wersji ;)

 

 

Nie wiem jak wy, ale ja nie dostrzegam roznic miedzy tym nowym demem w porownaniu ze starym w ktore gralem.

 

 

No i te fajne rajdy po skrzydlach, szczegolnie messim :yucky:

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

podobno to demo zostało udostępnione grupie graczy aktywnie uczestniczących w rozgrywkach PESRankings oraz prasie.

 

http://level7.nu/spe...news&aid=192397 prawdopodbnie z finnalnej lub prawie finalnej wersji ;)

 

 

Nie wiem jak wy, ale ja nie dostrzegam roznic miedzy tym nowym demem w porownaniu ze starym w ktore gralem.

 

 

No i te fajne rajdy po skrzydlach, szczegolnie messim :yucky:

No,bo w fife to nie da się Messim jeździć.

Chociaż odrobinę obiektywizmu.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś chce załapać się na online:

http://www.pesfan.com/news/8515070/PES-2010-Online-Test---Register-Your-Interest-Now!/

 

i w końcu wideo z finalnej wersji

 

http://www.youtube.com/user/WinningElevenBlog#p/u

http://www.pesfan.com/news/8515399/PES-2010-Gameplay%2C-Real-Madrid-vs.-Inter-Milan---Exclusive-Footage/

 

nie wiem, ale mam przeczucie, że jednak tegoroczny PES 2010 to równy konkurent dla FIFA 10. Widać, że znacząco poprawiono grę bramkarzy i teraz ich interwencje wyglądają przepięknie. Jeszcze jeden aspekt, który mnie po prostu zwaliłz nóg - twarze zawodników. Nosz ku... jak to wygląda - poezja.

Edytowane przez kiko
Odnośnik do komentarza

(pipi) już sam nie wiem co o tym myśleć i jaką grę wybrać w tym roku :/

Witaj w klubie. Ja też nie wiem, co wybrać. W każdym bądź razie poczekam na reckę PES'a w PSX Extreme.

 

Oczywiście że PES 10 :) Co do recki w PSX Extreme to już ich poważnie nie traktuję odkąd mają swój sklep z grami (polecą to na co mają lepszą marżę hehe).

Odnośnik do komentarza

(pipi) już sam nie wiem co o tym myśleć i jaką grę wybrać w tym roku :/

Witaj w klubie. Ja też nie wiem, co wybrać. W każdym bądź razie poczekam na reckę PES'a w PSX Extreme.

Wpis po raz trzeci. Już mnie (pipi)ica z tym bierze. Dobrze chociaż że, kumpel bierze na 100 % Pes-a to przetestuję fulla i mam nadzieję że, w końcu wybiorę. A jak to nie pomoże to nie będę grał w żadną piłkę w tym roku i tyle.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy już to pisałem, ale je biorę PES. Po latach gry w Fifę czas na zmiany. Demo nowej Fify odpaliłem 1 raz (wszystko wydało mi się takie samo jak zawsze), a w demo PES gram co chwilę. Od PES 2008 (który był kompletną żenadą na PS3) nie grałem w piłkę od Konami, i ta przerwa na nowo pozwoliła mi odkryć, jaki PES potrafi być fajny...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

podobno to demo zostało udostępnione grupie graczy aktywnie uczestniczących w rozgrywkach PESRankings oraz prasie.

 

http://level7.nu/spe...news&aid=192397 prawdopodbnie z finnalnej lub prawie finalnej wersji ;)

 

 

Nie wiem jak wy, ale ja nie dostrzegam roznic miedzy tym nowym demem w porownaniu ze starym w ktore gralem.

 

 

No i te fajne rajdy po skrzydlach, szczegolnie messim :yucky:

Zobacz co Messi robi na żywo ... nie widzę powodów żeby w takim razie nie mógł robić tego w grze??

Odnośnik do komentarza

A ja widze, bo 90% ludzi bierze wtedy barcelone zeby tylko wygrac i napierd.ala po skrzydle bo ma tam messiego, a reszta chcaca pograc normalnie dla rozrywki sie wkur.wia nie mogac go ani razu dogonic. Troche to zabija sens calej zabawy no nie.

 

 

 

Analgicznie, dam sobie reke uciac ze w meczach online, odkad w ManU nie ma C. Ronaldo, ten zespol straci na popularnosci drastycznie. Za to teraz narobi sie fanow Realu, itp. Nie dlatego ze ktos lubi ten zespol, tylko dlatego ze ma tam najlepszych zawodnikow, ktorymi latwiej cos zrobic nie majac tyle skilla co inni, lepsi gracze.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

No, ale tak jest w rzeczywistości. Trudno znaleźć gracza, który jest w stanie na pełnej szybkości równać się z Ronaldo i Messim. W takim przypadku potrzebna jest asekurcja ze strony innych graczy i tak też jest to rozwiązane w PES. Masz aluzję do czegoś, co tak samo prezentuje się w realu. Widziałem na przełomie ostatnich lat wiekszość meczu MU i zapewniam, że mało kto równał się z Ronaldo pod względem szybkościowym. Co Konami miało na siłę zrobić z niego i Messiego wolnych, przeciętnych graczy? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...