Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

nadal nie rozumiem xD. pytasz się czy jest już w sensie czy wyszedł? nie, jeszcze nie. a może czym jest? no to ci odpowiem: czerwona czaszka z telepatycznymi zdolnościami xaviera i zbroją onslaughta z siedzibą na genoshy gdzie zbudował obóz koncentracyjny dla mutantów + kilku villainów większego kalibru kontra wuchta avengerów i x-menów działających razem. będą się napier.dalać po mordach. przed startem koniecznie trzeba przeczytać "magneto" #9 i #10 i "uncanny avengers" #25. start jakoś w tym miesiącu.

 

ps: właśnie przejrzałem preview pierwszego numeru i zapowiada się nieziemsko. rozdział nazywa się "red supremacy" i rysuje go andy kubert.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

uwaga mam taką bombę aż muszę napisać posta pod postem:

 

Untitled-1-60e2f.jpg

 

w maju 2015 w marvelu szykuje się wielki roczny event nawiązujący do klasycznej historii z beyonderem. scenariusz napisze JONATHAN HICKMAN, a całość narysuje ESAD RIIBIC. wydarzenia będą bezpośrednią kontynuacją tego co od dwóch lat hickman skrupulatnie buduje w "avengers" i "new avengers", a aktualnie wydawane jest pod banerem "time runs out" gdzie opisywane wydarzenia dzieją się 8 miesięcy w przyszłości w stosunku do regularnego marvelowego continuity. chyba nie wspominałem jeszcze, że obowiązkowo należy to czytać. dokładna analiza obrazka promującego pozwala zauważyć postacie z najróżniejszych uniwersów marvela więc wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że szykuje się epickie marvelowskie infinite crisis. JARANKO PONAD NAJNTAŁZEND.

 

aha jeszcze gwen stacy ze spider-verse prawdopodobnie dostanie w przyszłym roku solowy komiks. nadal nic o spider-man noir :(.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

polecam marvel unlimited (teraz jest promocja - niecałe 70 dolców za roczną subskrypcję+) i comiXology. pamiętajmy, że piractwo nie jest tolerowane na tym forum, olszu - poszedł raport.

 

 

 

w sumie ostatni zeszyt dosc spoko. ciekawe kiedy go wskrzesza;)

 

ostatni panel goty. wg. mnie idealne pożegnanie z legendarną postacią. fajnie zapowiada się też seria death of wolverine - the logan legacy. w rolach głównych kilka postaci związanych z loganem (x-23, sabretooth, daken, lady deathstrike, mystique). scenariusz również pisze charles soule. będzie wychodzić chyba przez następne 12 tygodni. szykuje się też nowa seria o programie weapon X.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Komiksami nigdy specjalnie się nie interesowałem, ot. ostatnio jakoś mnie natchnęło i poczytuję. I nie wiem za co się zabrać. Zacząłem Civil War ale jakoś odpuściłem. Wrócę, ale pewnie za jakiś czas. Postanowiłem za to rozpocząć jakieś nowsze serie, coby być "na bieżąco", np. Ms. Marvel, którą kilka osób polecało, łykam Death of Wolverine i... Spiderverse.

 

I cholera, przeczytałem pierwszy odcinek "Edge of Spiderverse" (pominąłem Superior Spider-Mana, do którego wrócę w najbliższym czasie, przed kontynuacją czytania). Cholera, Spidey Noire jest super, starego dobrego Parkera też lubiłem... ale czy ja się nie pogubię nie przeczytawszy wcześniejszych serii? Jakieś rekomendacje?

Odnośnik do komentarza

Noir wyszły 4 numery. Możesz jeszcze łyknąć Scarlet Spider, ale tu już masz 25 numerów. Generalnie Spider-Verse póki co zapowiada się na jedną z lepszych opowieści ostatnich lat. Mnogość postaci (niektóre pomysły na Spider-cośtam naprawdę godne pochwały, szybka akcja, niezłe dialogi, dobra kreska, jak to mówi teraz młodzież "jaram się" ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...