Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie z powyzszym, jezdzilem bez monitorowania kilka miesiecy ale narobilem zakupow w Adidas i mi wcisneli na sile aplikacje do biegania na trzy miesiace to zainstalowalem zeby obliczyc odleglosci moich stalych tras i tak juz zostalo ale jak jezdze w miare regularnie od 2020 roku to caly czas bez pomiarow, szanuje taka filozofie i stosuje

Edytowane przez Ken Adams
Odnośnik do komentarza

Pomiar i statystyczki nawet jak sie jezdzi rekreacyjnie  zawsze moze zmobilizowac w nast roku na zasadzie "W tym roku zrobie wiecej km"

 

Ale jak ktos ma wyjebane w to, to tez luz, wazne aby sie ruszac. Znam niektorych w srodowisku ze juz ich tak pojebalo ze jakby zrobili trening bez zegarka to sa zdolowani tak jakby ten trening sie nie odbyl :yao:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

prawda, osobiscie nic mi do tego kto co sobie mierzy, kazdy ma swoje jazdy np. kolega z poprzedniej strony co przejechal te 250km w gorach to super miec pamiatke takiej trasy na obrazku, ale przysiegam, jesli na poczatek przyszlego sezonu, powiedzmy w kwietniu, przyjdzie mi do glowy, ze "musze" pobic zeszloroczny rekord odleglosci to ta aplikacja na 100% poleci do kosza, bo to wszystko zepsuje.

Od kiedy pedaluje to wylacznie po to, zeby sie zrelaksowac, uciec od ludzi do drzewek, nie wiem posluchac cos na sluchawce, po prostu poczuc sie lepiej

 

a wy jezdzicie kiedy jest zimno? ja zawsze na przelomie wrzesnia i pazdziernika daje sobie spokoj...

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja akurat trenuje wiec jezdze, z tym ze akurat pazdziernik to u mnie koniec sezonu a wiec i nie ma spiny, jezdze zazwyczaj do konca pazdziernika potem spierdalam do domu na trenazer. Zimno jakos nie przeszkadza bo co to za zimno jak i zima temp to ok 10 stopni przez wiekszosc czasu, bardziej chodzi o krotki dzien. A po nocach nie jezdze, jeszcze zycie mi mile ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...