Skocz do zawartości

Blur


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

http://kotaku.com/5222112/project-gotham-d...w-racing-series

 

Za grę odpowiedzialne jest studio Bizarre Creations, więc wszystko byłoby ładnie i pięknie, gdyby nie to, że zamiast czegoś po prostu PGRowego dostaniemy PGRa plus bronie ( :( ). W Blur będziemy ścigać się po ulicach takich miast jak Los Angeles, Tokio, Nowy Jork, San Francisco, Londyn czy też Barcelona. Jeśli chodzi o bronie/power-upy to na razie wiadomo o takich oczywistych oczywistościach jak porażanie prądem przeciwników, stawianie min, używanie tarczy czy też naprawianie swojego auta, a podobno będzie co naprawiać, ponieważ do akcji zaprzęgnięto nowy model zniszczeń.

 

Skany:

 

http://www.xboxygen.com/IMG/jpg/blur0.jpg

http://www.xboxygen.com/IMG/jpg/blur1.jpg

http://www.xboxygen.com/IMG/jpg/blur2.jpg

Odnośnik do komentarza
A tam, narzekacie... arcade racerow jest od zarąbania na rynku, przyda sie cos swiezego... poza tym to Bizarre, oni nie zrobia slabej gry ^_^ Mi ten pomysl jak najbardziej odpowiada :P

A The Club? :) Pomysl fajny ale z wykonaniem gorzej ;)

 

Co wy z tym PGR? Widzicie w nazwie PGR? Bo ja nie, widze BLUR...

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
A tam, narzekacie... arcade racerow jest od zarąbania na rynku, przyda sie cos swiezego... poza tym to Bizarre, oni nie zrobia slabej gry ^_^ Mi ten pomysl jak najbardziej odpowiada :P

 

 

?? A co w tym świeżego ??!! Ja piernicze... my gracze (jednak większość) czekam na proste wyścigi arcadowe w stylu NFS3 a oni za kazdym razem musza dodac jakies badziewne opcje w stylu broni... mega salt... i (pipi)nych skoczni... kule to juz jest nudne a nie świże... :(

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Ale wy macie zanik pamieci >_> , tez mi innowacyjnosc.

Na PS2 i Xboxa swego czasu wyszla pewna wyscigowa traktujaca styl underground, laczyla jazde ze strzelanina na drogach, zapomnialem tylko jaki miala tytul "ilestam Bullet's" czy cos takiego.

 

 

187 Ride Or Die, dokładnie ! ;p

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Ściągnij sobie recenzję z GameTrailers. Po jej oglądnięciu zdecydowałem się na zakup i cieszę się, że nie wybrałem ładniejszego Split Second. Blur jest bardzo skillowy, ale nie czuć w ogóle żeby przeciwnicy oszukiwali czy coś w ten deseń. Wiem, że choćby w takim SS ludzie narzekali na przeciwników, którzy jadą oddech za nami. Tego nie ma w Blur. Nie wiem dlaczego gra nie cieszy się powodzeniem. Czuć w niej ducha PGR, zwłaszcza w modelu jazdy. W PGR 4 zagrywałem się jak głupi, Blur dzięki dopałkom jeszcze bardziej mi się podoba. Na pewno w multi w chwili obecnej jest to najlepszy tytuł wyścigowy.

Odnośnik do komentarza

Probowales moze grac na Split-screenie? Ciekawi mnie, jak wyglada grywalnosc w tym trybie. Wiem, ze brakuje wtedy wstecznego lusterka - ale pozatym jak jest?

 

Niestety niektore gierki sporo traca na split screenie (slaby framerate, opoznione sterowanie, granie w okienku vide CoD / RE5, dziwnie ustawiona kamera itp), ciekawi mnie jak jest tutaj. Split screen to jak dla mnie jeden z najwazniejszych komponentow gier wyscigowych, a juz w szczegolnosci takich jak Blur - nie ma to jak zepchnac kumpla na slup, albo wysadzic jego woz w powietrze :D

 

Oprocz tych aspektow technicznych ciekawia mnie jakie tryby oferuje split screen - jest cos oprocz zwyklego wyscigu? Wazne jest tez dla mnie to, czy mozna ustawic, zeby jezdzily boty (nieciekawie gra sie na splicie w wyscigi, kiedy brakuje komputerowych przeciwnikow - jak dla mnie za bardzo wieje pustka).

 

Wiem - troche sporo pytan, ale w recenzjach niestety nie mowia o tym trybie zbyt wiele :P

 

Edit: Chcialbym sie jeszcze zapytac, czy sporo ludzi gra w multi oraz czy sa lagi.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...