Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz być połączony z Xbox Live!/PSN, wtedy gra wysyła replay na serwery EA, nie da się zapisać powtórki na dysk ;f.

Ale pyta. Niemadre posuniecie ze strony EA. :ninja:

 

No, kapa to jest na maxa, na dodatek występuje we wszystkich sportówkach od EA ;/.

Odnośnik do komentarza

Musisz być połączony z Xbox Live!/PSN, wtedy gra wysyła replay na serwery EA, nie da się zapisać powtórki na dysk ;f.

Ale pyta. Niemadre posuniecie ze strony EA. :ninja:

 

No, kapa to jest na maxa, na dodatek występuje we wszystkich sportówkach od EA ;/.

 

Niedługo aby dać w grze pauzę też będzie trza wykupić Golda - paranoja :confused:

Odnośnik do komentarza

Ej ludziska mam fifeczke na Ps3 i mam kamere pseye i jka gramy online z kumplem to sie wogole nie slyszymy bo za cicho slychac glos kolegi z glosnikow i nie wiecie jak to ustawic dobrze czy wogole sie da to ustawic czy trzena bedzie sie zapopatrzyc w sluchawke blutacz ?? jak tak to znacie jakis dobry model sluchawki.

Odnośnik do komentarza

Poradźcie mi coś, bo szlag mnie trafia :angry2:

 

Jak radzić sobie z zagraniami "one-two", tudzież podaniami na dobieg? Gram Chelsea, ustawiłem obrońcom "strzałki do tyłu" ale gdy idzie akcja często durnie jedne robią krok do przodu w kierunku atakujących, idzie podanie do przodu, za ich plecy...

 

Jak to okiełznać? Jakieś ustawienia, taktyki....

 

Tak tracę większośc bramek, odechciewa mi się grać. Na samym początku, grając z noobami nie było to tak widoczne, ale doświadczeni gracze stosują to notorycznie, echhhhh

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Dla mnie w tej Fifie obrona nie istnieje. Nie potrafię tego okiełznać. W 09 grając online traciłem max 2 bramki. Przeciwnik nie mógł podejść pod bramkę, większość meczy kończyłem z czystym kontem. Fifa coraz bardziej mnie wpienia, niedługo PES i dzieki bogu, piłka będzie chodzić jak sobie życzę. Random w Fife dobija.

Odnośnik do komentarza

Poradźcie mi coś, bo szlag mnie trafia :angry2:

 

Jak radzić sobie z zagraniami "one-two", tudzież podaniami na dobieg? Gram Chelsea, ustawiłem obrońcom "strzałki do tyłu" ale gdy idzie akcja często durnie jedne robią krok do przodu w kierunku atakujących, idzie podanie do przodu, za ich plecy...

 

Jak to okiełznać? Jakieś ustawienia, taktyki....

 

Tak tracę większośc bramek, odechciewa mi się grać. Na samym początku, grając z noobami nie było to tak widoczne, ale doświadczeni gracze stosują to notorycznie, echhhhh

 

A masz cofnieta obrone czy wysunieta? Agresje na jakim poziomie? Wyzsza agresja powoduje, ze zawodnik "szuka" kolesia z pilka. Podobnie wysunieta obrona ma odruchy na pulapke ofsajdowa (tylko ze zawsze jakas krowa zostaje).

Odnośnik do komentarza

Otóż mam cofnietych defensorów...na maxa, strzałki do tyłu, zaangażowanie w ataku ustawione na zero, w obronie wysokie (hmmm może paradoksalnie to ostatnie trzeba dać na niskie) a te kutafiuty robią krok do atakującego- a ten podanie na dobieg i właśnie "ten zrobiony krok" przeważa, że tracę bramkie.

 

Trochę jestem zniechęcony, ale...i tak nie ma lepszej alternatywy, PES mi się nie spodobał, jest zbyt szybki i arcadeowy

 

Aha- agresję i presing dałem na "1". Kurde patch potrzebny, pasowałoby te 1-2 ukrócić, to samo loby (chociaż to mnie mniej w.(pipi)ia)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Kobik , a przecież tak ją wychwalałeś nad niebiosa :) (zanim wyszła).

 

opierałem swoje zdanie, niepotrzebnie na podstawie wersji demo :/ niesłusznie bo i singiel nie przekonuje mnie od edycji 97 ;)

 

multi w tej edycji mi nie siadło kompletnie stając się niegrywalnym tytułem. 09 nadal rządzi i dzieli a random w 10 odstawiam na bok. To ja chcę decydować o wyniku grze a nie kod gry. Odpuszczam. Szkoda nerwów.

Odnośnik do komentarza

Otóż mam cofnietych defensorów...na maxa, strzałki do tyłu, zaangażowanie w ataku ustawione na zero, w obronie wysokie (hmmm może paradoksalnie to ostatnie trzeba dać na niskie) a te kutafiuty robią krok do atakującego- a ten podanie na dobieg i właśnie "ten zrobiony krok" przeważa, że tracę bramkie.

 

Trochę jestem zniechęcony, ale...i tak nie ma lepszej alternatywy, PES mi się nie spodobał, jest zbyt szybki i arcadeowy

 

Aha- agresję i presing dałem na "1". Kurde patch potrzebny, pasowałoby te 1-2 ukrócić, to samo loby (chociaż to mnie mniej w.(pipi)ia)

 

Spoko, mnie też to w(pipi)ia. ;) Nie jesteś sam(też gram Czelsi).

Przez neta pierd.olca dostaję, wczoraj wygrywałem 3-0 do 1 połowy(wolny z 30yrd rulz) i w sumie przegrałem 3-4. Potem mecz wygrywałem 2-0, ofc 2-3.

Odnośnik do komentarza

no ja już na obronę narzekałem we wcześniejszych postach ;/ ogólnie da się grać i idzie się przyzwyczaić, ale są mecze, że obrony nie da się ogarnąć. Ogólnie im dłużej gram, tym więcej rzeczy doceniam i powoli online z 10 zaczyna do mnie przemawiać w równym stopniu co ten z o9, aczkolwiek czasami mam wrażenie, że zbyt dużo zależy od przypadku. A i mam jeszcze problem ze strzałami ;/ notorycznie w sytuacjach sam na sam walę prosto w bramkarza, chociaż cisnę kierunki, aż pad trzeszczy ;]

Odnośnik do komentarza

Poradźcie mi coś, bo szlag mnie trafia :angry2:

 

Jak radzić sobie z zagraniami "one-two", tudzież podaniami na dobieg? Gram Chelsea, ustawiłem obrońcom "strzałki do tyłu" ale gdy idzie akcja często durnie jedne robią krok do przodu w kierunku atakujących, idzie podanie do przodu, za ich plecy...

 

Jak to okiełznać? Jakieś ustawienia, taktyki....

 

Tak tracę większośc bramek, odechciewa mi się grać. Na samym początku, grając z noobami nie było to tak widoczne, ale doświadczeni gracze stosują to notorycznie, echhhhh

 

puscic kwadrat :]

Odnośnik do komentarza

Bardzo smieszne.

 

Bez kitu, odstawiam tę grę na jakiś czas, mam nadzieję, że wyjdzie patch.

 

Grałem przed chwilą z jakimś typem, Chelsea, cofnięta defensywa na maxa. Przegrałem 2-1. Gole straciłem gdy:

 

A. Cole pobiegł gdzieś do przodu- po co kur.w.a, skoro ma strzałkę do tyłu?

 

To samo co wyżej tylko, że w roli głownej Bosingwa.

 

Dwa podania prostopadłe za plecy tych panów i kolejna porazka. Wspaniale.

 

Nie ogarniam tego, idiotyzm straszny

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj rano dostałem pianozy jak rozegrałem pierwszy meczyk tego dnia w online,myslałem że panowie z EA zlikwidowali mozliwość robienia dream team-ów,a tu patrz jakis odmieniec w Manchesterze ma Messiego,kake,pana z solarium (CR9,7)i innych tego typu robotów,całe szczescie niezepsuł mi całego dnia i pykłem go 1:0

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Bezsens bo - obrony nie można cofnąć ręcznie na max. Tak żeby jełopy stały przy bramkarzu, nie ma żadnej edycji pozycji zawodnika. Dwa - ustawiam na max defensywę i wbijam kontrę - NIC daje. Obrońcy nadal zostawiają swoje pozycje uj wie komu, znaczy wiadomo komu - Krystynce i Benzynie.

 

W 09 - dawałem max tyły, kontra i szło jak w masło. Tutaj defensywa nie istnieje, kontra przepadła. Wchodzą głupie podania które w realu nie mają miejsca - typu, tyłem do wszystkich, biegnąc w zupełnie innym kierunku. Śmierdzi mi tutaj starymi Fifami i używaniem jak najgłupszych zagrań i błędów gry.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, czemu nie mogę ustawić obrońców gdzie chcę? Czemu granicą jest 16 metr?

 

O tym, że obrońcy gonia sobie momentami gdzie chcą (te momenty często równają się stracie gola) pisze kolo powyżej, sam już o tym wspominałem

 

Ciekawe czy wyjdzie patch, coś się o to obawiam a to dlatego, że:

 

1 w Fifie 09 do samego końca nie poprawili tak banalnej rzeczy jak zrypanego przywileju korzyści

 

2 spekuluję- może EA celowo zryło grę obronną- by casuale też strzelali gole?

 

Pogram sobie, różnymi klubam, tak dla relaksu, nie patrząc na ranking.

 

 

(sad)

 

 

Edit- co wkur.wi.a mnie najbardziej to recenzja w PE. Koso najwidoczniej grał za mało by zdążyć wyłapać błędy (wiem, że online nie było ale kilka sparów z żywym przeciwnikiem by nie zaszkodziło). W recenzji nie wspomina o spierdo.lo.nej grze obronnej, co zabija tę grę. Tu nie opłaca się bronić, warto grać ofensywnie bo jeśli nie strzelisz min 2 bramek to idiotyczni defensorzy ci je spreparują.

 

Czas się zastanowić czy warto mieć reckę "koniecznie w tym miesiącu za wszelką cenę". Dzięki PE straciłem 189 zł, które wydałem na grę. Dzięki chłopaki.

 

Czy mi się wydaje czy demo było lepsze?

 

Poczekam z 2 tygodnie, nie będzie patcha pozbywam się Fify (PESa raczej nie kupię, demo mnie odrzuciło)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Musisz być połączony z Xbox Live!/PSN, wtedy gra wysyła replay na serwery EA, nie da się zapisać powtórki na dysk ;f.

Ale pyta. Niemadre posuniecie ze strony EA. :ninja:

 

No, kapa to jest na maxa, na dodatek występuje we wszystkich sportówkach od EA ;/.

 

Niedługo aby dać w grze pauzę też będzie trza wykupić Golda - paranoja :confused:

 

"Jak to mowi dzisiejsza mlodziez- MASAKRACJA" :teehee::teehee::teehee:

Odnośnik do komentarza

Możecie mi powiedziec czy w fifie jest możliwośc wyboru jezyka ?

 

zastanawiam się nad kupnem angielskiej wersji i zastanawiam się czy będe mógł wybrac polski język( co by manu w gzre było po PL ) tak jak to ma miejsce w demku ?

na czym w ogole polega problem? kupujesz polska wersje i masz tam wiele jezykow do wyboru, w tym polski i angielski. jezeli tak jak ja nie chcesz sluchac Szpakowskiego i Szaranowicza to po prostu wybierasz jezyk polski i potem w ustawieniach zmieniasz jezyk komentarza z polskiego na jaki tylko inny chcesz. po co bawic sie w kupowanie wersji angielskich?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...