Skocz do zawartości

Lost sezon 6 [spoilery]


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

odcinek dobry w stylu ,,wyciskacz łez'' jednak masa wpadek/niedoróbek.

 

6 i ostatni sezon to mogli zaszaleć i wydać więcej kasy na efekty bo strzelanina z terminatorem dymkiem bardzo zabawne.

 

1- terminator dymek jest nie zniszczalny a debile którzy do niego strzelają mają inteligencję jak przeciwnicy w grach fpp z przed 15lat

2 dymek wpada do wody pchnięty przez Sawyera i jak 90 letnia babcia wychodzi z niej

3- kamikaze Sayid, śmieszne ale zrobił to co robią jego sąsiedzi w Iraku ,,wysadził się z bombą''

4- Tytanic Azjatów hmmm

5- jak 200kg Hugo z ranną Kate wydostał się ?

6- dzień/noc w ciągu 10min ? wtf?

7- Ben, Miles i R. zgubili się ? Pozostali Lostowicze już z 4 razy przeszli wyspę dookoła

 

@major - skąd masz te gify ?

 

1 fakt

2 a co, mial być pokazany double speed czy coś? czepianie sie na sile

3 mogl rzucic w sumie, chcial sie poswiecic, juz od dawna ma wszystko gdzieś

4. gdzie tu widzisz niedoróbkę czy wpadkę?

5 fakt, tak jak w 4 sezonie gdy helikopter spadywał, to jak dzieciak przeżył :F

6 no nie wiesz w ile minut, może w dodatku było rychło... dobra, nvm :P

7 no, nie ma ich 2 odcinki, nie wiesz co robią, a po drugie nie zdziwiłbym się gdyby to oni podłożyli te c 4 w samolocie

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

odcinek dobry w stylu ,,wyciskacz łez'' jednak masa wpadek/niedoróbek.

 

6 i ostatni sezon to mogli zaszaleć i wydać więcej kasy na efekty bo strzelanina z terminatorem dymkiem bardzo zabawne.

 

1- terminator dymek jest nie zniszczalny a debile którzy do niego strzelają mają inteligencję jak przeciwnicy w grach fpp z przed 15lat

2 dymek wpada do wody pchnięty przez Sawyera i jak 90 letnia babcia wychodzi z niej

3- kamikaze Sayid, śmieszne ale zrobił to co robią jego sąsiedzi w Iraku ,,wysadził się z bombą''

4- Tytanic Azjatów hmmm

5- jak 200kg Hugo z ranną Kate wydostał się ?

6- dzień/noc w ciągu 10min ? wtf?

7- Ben, Miles i R. zgubili się ? Pozostali Lostowicze już z 4 razy przeszli wyspę dookoła

 

@major - skąd masz te gify ?

 

1 fakt

2 a co, mial być pokazany double speed czy coś? czepianie sie na sile

3 mogl rzucic w sumie, chcial sie poswiecic, juz od dawna ma wszystko gdzieś

4. gdzie tu widzisz niedoróbkę czy wpadkę?

5 fakt, tak jak w 4 sezonie gdy helikopter spadywał, to jak dzieciak przeżył :F

6 no nie wiesz w ile minut, może w dodatku było rychło... dobra, nvm :P

7 no, nie ma ich 2 odcinki, nie wiesz co robią, a po drugie nie zdziwiłbym się gdyby to oni podłożyli te c 4 w samolocie

 

2. nie bo chwilę wcześniej dymek jak terminator zabija kilka osób, zaś pchnięty do wody jak stara babcia z niej wychodzi. No ale może chodziło o to że specjalnie tak zwlekał.

4. nigdzie, po prostu rozbawiło mnie to :)

7. ciekawa teoria.

Odnośnik do komentarza

No tak, popchnięcie do wody może wiele zdziałać w przypadku kogoś kto w kilka sekund potrafi wykończyć świątynie pełną ludzi. Aż się roześmiałem na głos jak usłyszałem plan "doktorku, po prostu popchnij go do wody", ale jak Jack to zrobił i to naprawdę poskutkowało zrobiło mi się smutno. Może przesadzam, bo od kilku stron jest nagonka na ten odcinek i szukanie głupich motywów, ale poważnie odcinek się nie udał z powodu tych baboli.

 

I ten cały plan dymka - "Cały czas ich oszukiwałem, że chce ich zabrać z wyspy, sesese, ale moj prawdziwy plan, od samego początku był inny. zaprowadzę ich do łodzi, ale wiem, że ponownie mnie wykiwają, dlatego podmienię Jackowi plecaczki i dam mu ten z niespodzianką, tylko zaraz? Ja ich nie mogę zabić, nie wiem czemu, ale nie mogę. O wiem! Nastawie odliczanie tak, żeby bomba nie wybuchła! Głupi Sawyer na pewno będzie chciał rozbroić bombę i wtedy booom. Bede miał wyspę tylko dla siebie"

 

 

 

Niestety ładunek okazał się tak słaby, że wysadził w powietrze jedynie Saida, który zdecydował się w ostatniej chwili zabrać bombę na spacer po łodzi.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Bo to było głupie

 

A w tej alternatywnej rzeczywistości coś im się za dobrze powodzi. Finał będzie taki, że na wyspie wszyscy zginął, a jedyną słuszną rzeczywistością będzie ta, którą teraz oglądy we wstawkach

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Flocke jest uwięziony na wyspie a tą otacza woda. Resztę sobie dopowiedzcie

 

No to w ostatnim odcinku będzie finał jak Sawyer, Hugo, Kate i Jack napierdzielają w Dymka z pistoletów na wodę :)

Odnośnik do komentarza

Ale jak wiadomo dymek nie może podróżować po wodzie, może dlatego tak powoli się wydostawał, bo naprawdę jest pokemonem elektrycznym i to jego weakness. Jakby woda mu nie wadziła to by przecież przeleciał przez ocean jak przez dżunglę do ameryki i odcinki byłyby kręcone w Nowym Jorku.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

hmmm no ale tak samo miał setki okazji by zawinąć samoloty/łodzie i pędzić na NYC.

Tutaj chyba jakieś prawo/zakład ? z Jacobem działa że nie może opuścić wyspy, dopiero jak wszyscy kandydaci zginą.

 

Z drugiej strony był motyw jak posłał Araba i Sawyera na drugą wyspę i sam nie chciał płynąć, może faktycznie elektryczny pokemon?

Odnośnik do komentarza

Hmm.. On nie mógł zabić Jacoba, który go bloczył na wyspie, sprowokował do zabicia Bena. Teraz jest kilku kandydatów na następce Jacoba i Flock również nie może sam ich zabić, więc musi ich sprowokować by pozabijali się sami. Prawie mu się udało na łodzi, zostało ich kilku, więc zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@major - skąd masz te gify ?

 

Tajemnica.

 

Fajnie by było gdyby w finale wszystkie zmarłe postaci pojawiły się i pomogły naszym herosom.

 

LOL jeszcze puszczały by fireball-e i wzywały magiczne wróżki...za dużo Final Fantasy.

No i Lostowiczów nie można nazwać Herosami :ermm: z wyjątkiem terminatora Dymka.

Odnośnik do komentarza

ciekawe rzeczy dartloni powiedzieli w nowym podcaście:

nie bać się, nie ma spoilów zbytnich, raczej zapewnienia

 

 

- The editing of the finale is done in a ?storytelling? way, but they still have to work on visual effects and soundtrack

 

- Sun and Jin?s deaths were meant to show that FLocke is really evil and that the show is really ending [nobody is safe]

 

- They will not talk about the next episode, but it is ?important?

 

- Frank was not mentioned on the beach by Hurley, Kate or Jack, because they wanted to focus the moment on the original characters who died and are more emotionaly appealing to the audience

 

- Why Kate is not a candidate will be addressed on the show

 

- ?Rules? which Ben mentioned to Widmore will not be specified directly, but might become more clear when the whole situation unfolds

 

- The whispers do not work for MIB, there is no link between them

 

- It is ?probably safe to bet? that Hurley saw Isabella and not a manifestation of MIB

 

- The episode before the finale has the title the meaning of which might be surprising

 

- They are wondering when the people will stop calling them Darlton after the finale. Damon misses to be called Damon

Read more: http://spoilerslost....l#ixzz0nHFN6LnR

 

 

 

 

edit: Gunfire rang out near the home of "Lost" star Malcolm David Kelley this morning as cops apprehended a person suspected of breaking into his L.A. area pad ... while Malcolm was inside!!!!

 

TMZ has learned the L.A. County Sheriff's Dept. received a call from Malcolm -- who plays Walt on the ABC show -- to report a burglary in progress at the actor's home in Bellflower, CA at 9:28 AM.

 

Sources close to the investigation tell us the bad guy first attempted to knock on the front door of the house -- and when no one answered, the perp tried to break in through the back.

 

We're told Malcolm heard the noise and immediately called 911.

 

When cops arrived to the scene -- we're told the bad guy tried to flee when he heard the sirens. We're told officers fired at least one shot at the suspect outside the home -- but no one was hit.

 

Eventually, we're told one person was taken into custody -- and is currently being detained.

 

Cops are still investigating the situation.

 

TMZ spoke to Malcolm's rep, Dominic Friesen, who tells us, "Malcolm and his family are incredibly grateful that no one was injured during today's incident."

 

He adds, "While it has been a frightening ordeal, the family is working closely with law enforcement on the case and applaud their quick response and efforts."

 

 

 

;o

 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Kumpel wymyślił niezłą teorię, dlaczego Desmond został ściągnięty na Wyspę. Co jeśli wraz z nie naciśnięciem przycisku w bunkrze (po raz pierwszy) uwolniona energia pozwoliła Dymowi wcielać się w innych ludzi, a jedynym sposobem, by znów zamknąć go w pierwotnej postaci, jest skupienie tej energii, czego jakimś sposobem mógłby dokonać tylko Desmond?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...