Skocz do zawartości

Lost sezon 6 [spoilery]


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt, myślałem że chodzi o moment wysadzenia bunkru. Ale i tak nie sądzę, by miało to jakikolwiek związek.

 

Aha, Ezaw pojawił się przed Richardem jako Izabella.

Wtedy nie było jeszcze bunkra.Kolejne odcinki mają nam pokazać, że końcówka była planowana od pierwszych sezonów. Jedynym powodem dla wciskania przycisku było "ratowanie świata" więc może coś być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego Clair i dlaczego to ma być śmieszne?

 

 

IO dzizas, oglądam własnie pierwszy sezon, żeby sie nastawić przed finałem. Początkowo miałem zamiar obejrzeć kilka odcinków (z3-4), ale okazało się, że świetnie się to ogląda i pomiędzy sezonem 1 a 6 jest co najmniej 2 klasy różnicy w poziomach, na korzyść 1 sezonu oczywiście. Co oni potem zrobili z tym serialem?

Odnośnik do komentarza

Dlaczego Clair i dlaczego to ma być śmieszne?

To było jak Claire zginęła gdzieś w dżungli w 4. sezonie (poszła za Christianem niby). Szedł sobie Sawyer z nią i z Chinolcem, rozbili obóz, wstają rano, a Claire nie ma. Znaleźli dziecko, ale jej nie było. Wtem Sawyer zaczął drzeć mordę jak skur.wysyn wykrzykując spazmatyczne (tutaj nastąpi zapis fonetyczny) "KLEŁ!" "KLEŁ!" "KLEEEEEEEEEEEŁ!". Tak, to było zabawne.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

nie mogę się doczekać tego specjalnego odcinka show jimmiego kimmela z dużą częścią obsady gościnnie gdzie mają być zaprezentowane 3 alternatywnymi zakończeniami. ciekaw jestem tylko czy podejdą do tego z jajem czy serio pokażą alternatywne rozwiązania zagadki całego serialu.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

No 6 sezon to chyba najgorszy ze wszystkich (wraz z 3). Coz zrobic.

 

a pi.erdolisz bo

 

a) 6 sezon dobry

b) 3 sezon też był zaje.bisty

 

najgorszy był 5, totalne chu.jowe epizody typu 5x11 czy 5x09, w 6 serii nie ma tylu mdłych dialogów i idiotycznych odcinków (oprócz 3 i 5 i 10)

 

 

edit: o rotfl, aktor grający Charliego

http://www.darlton.p...onaghan-szaleje

 

co za cham, gwiazdor yebany.

 

 

tak teraz czytam jakieś forum i przyznam że przeczytałem ciekawą teorię:

 

a co jeśli te super poświęcenie Sayida i niby przejście w jasną stronę to bzdura a kolejny ruch ze strony Flocke'a? Sayid może już zawsze był tym złym. Może arab powiedział Jackowi, że ma pójść do studni bo tam jest przygotowana kolejna pułapka od MIB? To by tłumaczyło skąd Flocke wiedział, że nie wszyscy zatopili się i teraz zmierza do studni ;f

jedynie fakt, że Sayid okłamał Flocke co do zabójstwa Desa tu się kupy nie trzyma...

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
najgorszy był 5, totalne chu.jowe epizody typu 5x11 czy 5x09, w 6 serii nie ma tylu mdłych dialogów i idiotycznych odcinków (oprócz 3 i 5 i 10)

Nie pisz głupot, 5 sezon jest rewelacyjny, nie miał ani jednego słabego odcinka.

6 sezon jest najgorszy to nie podlega dyskusji.

 

jedynie fakt, że Sayid okłamał Flocke co do zabójstwa Desa tu się kupy nie trzyma...

A skąd pewność że okłamał Flocke'a a nie Jacka?

Poza tym Dymek mógł się domyślić że Sayid kłamie, zresztą umie przecież "skanować" wspomnienia.

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Ktoś tu się śmiał ze strzelaniny w 6x14, że jakim cudem Jack nie dostał kulki, ale może właśnie ludzie Widmore nie celowali w Jacka bo jest kandydatem, a taka Kate dostała - bo nią nie jest i w sumie już nie raz dali do zrozumienia, że ją mogą udupczyć. Gdyby Widmore nie chciał kandydatów już dawno by ich ukatrupił, np. przy klatkach. Ale zabicie ich byłoby na rękę dymowi :F

Odnośnik do komentarza
Myślę, że każdy wymieni odcinek Kate.

Wg mnie był to jeden z lepszych odcinków tego sezonu (mnie też to przeraża). Naprawdę dobre były tylko dwa- 9 i 14.

 

;o chyba sobie jaja robisz... Ja cię kojarzę z innego forum gdzie też robiłeś niezłe sensacje :F

Poczytaj sobie dyskusje na lostowych forach, większość ludzi uważa tak jak ja.

Z jakiego forum mnie kojarzysz? Nie wiedziałem że jestem tak znany xP

 

1x01 i nie mieliśmy pojęcia, że nie może im się stać krzywda od dymka

myślę że podczas kręcenie pilota twórcy sami do końca nie wiedzieli czym będzie potwór, mnie bardziej po tym co pokazali bardziej przypominał jakiegoś dinozaura :P

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Poczytaj sobie dyskusje na lostowych forach, większość ludzi uważa tak jak ja.

 

Kto jeszcze uważa 6x03 za najlepszy? :F Podaj mi nicki ;d

 

myślę że podczas kręcenie pilota twórcy sami do końca nie wiedzieli czym będzie potwór, mnie bardziej po tym co pokazali bardziej przypominał jakiegoś dinozaura :P

 

 

no tak, ale dla widza, który nie wie, że sami twórcy nie wiedzieli wtedy to nie ma znaczenia. No ale wpasowali te wydarzenia.

Odnośnik do komentarza

Kurcze oglądnąłem 2 Sneak Peak i teraz żałuje nie mogę się doczekać jutra ;(

Nie spoilerując mogę powiedzieć, że będzie motyw Backgammona (nawiązanie do 1 sezonu), zostanie jeszcze lepiej wyjaśnione dlaczego Smokey nienawidzi Jacoba.

Dobra już i tak za dużo powiedziałem... Sorry :whistling:

Edytowane przez AdriAnima
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...