Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Zalogowałem się na nowym PPE.pl i od razu mam jedenasty poziom, choć prawie wcale nie udzielam się w komentarzach na portalu :]

 

Tak, wszystko się zgadza :). Jak zauważysz w swoich Osiągnięciach, masz dodane dwa za staż na portalu. Ukłon z naszej strony w kierunku użytkowników, którzy są z nami od dłuższego czasu (a jak widać po Twojej dacie rejestracji, mowa tutaj o 2009 roku). 

Odnośnik do komentarza

Nie mogę się na razie zalogować. Portal wygląda fachowo. Dobra robota.
Nurtują mnie ciągle pytaniai wątpliwości które postawiłem na PPE a nie uzyskałem odpowiedzi ( Wiem wiem byliście zagonieni). Więc ponawiam je na forum.

@ Redakcja- recenzje na PPE ?- przed publikacją w PE czy po?
w formie recenzji alternatywnej wykonanej przez innego redaktora, czytelnika( takie rozszerzone 3Grosze )?
Myślałem że PPE ma uzupełniać PE a nie konkurować ( PPE -newsy, PE - recenzje ,publicystyka)
Dla niektórych będzie to pożegnanie z magazynem ( co w nim pozostanie ekskluzywnego?)
Obym się mylił i nie stało się to gwoździem do trumny PE w tak trudnych dla prasy w ogóle czasach.
Jedno jest pewne -jako człowiek starej daty zostaję ciągle stałym czytelnikiem PE :)
A co zrobią młodsi ,wychowani w "Sieci" Czytelnicy , strach pomyśleć

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrazenia po (bardzo) szybkim przejrzeniu:

 

schludny wyglad

 

wideorecenzje - no w koncu. nie napisze nic o jaksci bo tylko poczatek wlaczylem

 

jamaj - to byl prowadzacy gramitacji?

 

sklad redakcji portalu ograniczony do 6 osob tylko?

 

jak zrobicie jeszcze w miare regularne podcasty z podsumowaniem bierzacych wydarzen to bedie mega git

 

Poki co bardzo ladnie i na plus.

Odnośnik do komentarza

Wszystko super fajnie, ale bardzo ogolnie muli to nowe PPE, przy ocenaniu gier, ustawianiu ze sie ukonczylo, ze sie posiada itd itp trzeba sporo odczekac, a jak sie cos zle zaznaczy i chce sie naprwic, to pojawia sie blad ze opcja dostepna po premierze, trzeba odwiezac, znowu czekac... to chwilowe problemy czy przeoczenie z Waszej strony? 

Odnośnik do komentarza

Przepraszamy za jeszcze chwilowe zawieszki - testujemy jeden z modułów, który dopiero pod napływem użytkowników dał o sobie znać. 

 

Nie mogę się na razie zalogować. Portal wygląda fachowo. Dobra robota.
Nurtują mnie ciągle pytaniai wątpliwości które postawiłem na PPE a nie uzyskałem odpowiedzi ( Wiem wiem byliście zagonieni). Więc ponawiam je na forum.

@ Redakcja- recenzje na PPE ?- przed publikacją w PE czy po?
w formie recenzji alternatywnej wykonanej przez innego redaktora, czytelnika( takie rozszerzone 3Grosze )?
Myślałem że PPE ma uzupełniać PE a nie konkurować ( PPE -newsy, PE - recenzje ,publicystyka)
Dla niektórych będzie to pożegnanie z magazynem ( co w nim pozostanie ekskluzywnego?)
Obym się mylił i nie stało się to gwoździem do trumny PE w tak trudnych dla prasy w ogóle czasach.
Jedno jest pewne -jako człowiek starej daty zostaję ciągle stałym czytelnikiem PE :)
A co zrobią młodsi ,wychowani w "Sieci" Czytelnicy , strach pomyśleć

 

Recki są zupełnie niezależne, pisane przez osoby z portalu. PE w tej materii ma priorytet i tutaj nie ma zmian - materiały ekskluzywne zawsze idą w pierwszej kolejności do pisma. 

 

Pierwsze wrazenia po (bardzo) szybkim przejrzeniu:

 

schludny wyglad

 

wideorecenzje - no w koncu. nie napisze nic o jaksci bo tylko poczatek wlaczylem

 

jamaj - to byl prowadzacy gramitacji?

 

sklad redakcji portalu ograniczony do 6 osob tylko?

 

jak zrobicie jeszcze w miare regularne podcasty z podsumowaniem bierzacych wydarzen to bedie mega git

 

Poki co bardzo ladnie i na plus.

 

http://www.ppe.pl/redakcja.html

 

Uuuuu..... optymalizacja na urządzenia mobilne by się przydała - nie da się tego przeglądać, muli niemiłosiernie

 

Przygotowujemy dedykowaną apkę pod urządzenia mobilne, optymalizacja obecnej wersji nie wchodziła w grę, po prostu trzeba napisać coś w stylu m.ppe.pl. 



Wszystko super fajnie, ale bardzo ogolnie muli to nowe PPE, przy ocenaniu gier, ustawianiu ze sie ukonczylo, ze sie posiada itd itp trzeba sporo odczekac, a jak sie cos zle zaznaczy i chce sie naprwic, to pojawia sie blad ze opcja dostepna po premierze, trzeba odwiezac, znowu czekac... to chwilowe problemy czy przeoczenie z Waszej strony? 

 

Zamułka to wyniki chwilowych problemów, zapewne akurat wtedy na to trafiłeś. Oceniani gry przed premierą i problem z anulowaniem? Poproszę konkretny przykład. 

Odnośnik do komentarza

W koncu jest mozliwosc edycji wpisow - na to najbardziej czekalem.
Szkoda, ze w informacji o profilu nie mozna dodac posiadanej konsoli - powinno cos takiego byc.
 

Zauwazylem, ze po dodaniu gry do listy "moje gry", ostatnio dodana automatycznie ustawia sie jako gra, w ktora aktualnie gramy - troche bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...