Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Na gamescom ogrywają jakiś nowy etap z kampanii, mam nadzieję że będą później jakieś filmiki.

 

OBY NIE. Nie chcę żadnych filmików z kampanii aż do 14 września. Owszem, jak wyjdzie to mogę nie oglądać - ale ciekawość jest silniejsza... jak dla mnie to mogą gó.wno co pokazać na gamescom, conajwyzej multi i firefight, nic więcej.

 

btw. jak oglądam modele postaci i wygląd twarzy na tym filmiku, a potem wracam do Halo 3 które przechodzę ponownie, to mi się śmiać chce. :lol:

 

EDYTA: ta muzyka na samym końcu buduje takie napięcie, że JUŻ TERAZ chcę się wypier.dolić tych Covenantów w kosmos, arghhh

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=6790

 

Autorzy naturalnie zgrabnie uzasadnili wszystko fabularnie ? otóż, jak wiadomo, akcja toczy się 20 lat przed wydarzeniami z ?jedynki?.

 

ja pier.dole...

 

Psyko --> chyba chodziło o nową mapę do Firefighta i trailer.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

nie lubię za bardzo tych trailerów z żywymi aktorami, ale coś innego mi wpadło na myśl - czy to dobrze są takie smutne, dołujące? Oczywiście wiadomo jak się kończy historia planety Reach, ale patrzę na to z marketingowego punktu widzenia, czy to zdaje egzamin...?

Odnośnik do komentarza

Patrzcie na to

 

 

1:01 czy to oznacza że Armor Locka zastąpili jednak Bubble Shieldem? A może są to oddzielnie istniejące perki...

 

edit: nie kumam was, ja nawet tego filma z kampanii nie oglądam :> BTW. ponoć puszczali Reacha w 3D. Ciekawe czy w jakimkolwiek stopniu oddaje wrażenia które są przy Killzone 3.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

świetnie to wygląda :good:

 

design, oświetlenie, kolorystyka, obszar gry.

 

Oby tylko singiel nie był na 5h

 

W 100% się zgadzam, to nie jest kolejny ciasny FPS. Do tego bardzo ładny. I to co rzadko się widuje w grach - krzaczki się uginają jak się przez nie przechodzi :D Widać, że się przyłożyli: Kat np. biega inaczej niż męscy Spartanie, chociaż to może dlatego, że trzyma pistolet zamiast karabinu.

 

MaZZeo: Tam jest tylko początek pierwszej misji, nawet nie dochodzą do momentu kiedy walczą.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...