Skocz do zawartości

Poddział Mass Effect


Rekomendowane odpowiedzi

Składam wniosek i prośbę o założenie działu w dziale xbox 360 -> Mass Effect. Mamy dział Gaiden'a a gra o przygodach Sheparda rozpala nie mniejszą wyobraźnię i posiada takie tabuny rozważań fabularnych i growych, że można o niej gadać godzinami.

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzeba. Nie pitol raven ;)

 

Naprawdę świetny pomysł Zer. W dziale Sony jest klasyk MGS, jest Killzonowy dział bo ludzie zachłysnęli się dwójką więc i dział powstał, a ma nie być działu o najbardziej rozbudowanym ekskluzywnym erpegu w dziale Xboxowym? No ja ciebie proszę. Nie interesuję mnie, że zgredzi przeważnie leją na RPGi. Interesuje mnie fakt, że ME ma obecnie tak wielu fanów jego uniwersum, że dział z pewnością nie byłby martwy. Wystarczy spojrzeć na fakt, e temat o tej grze nadal żyje pomimo prawie dwóch lat na karku.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak. Przez te wszystkie miesiące od premiery, po skończeniu Mass Effect z 5 razy, po przeczytaniu leksykonu wdłuż i wszerz oraz doczytaniu reszty w zasobach intenetu śmiem twierdzić, że jest o czym rozmawiać. Dyskusje w takim subforum byłyby zapewne niezwykle interesujące.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...