Skocz do zawartości

Final Fantasy XIV


Marchi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nowe klasy sa bardzo bardzo bardzo fajne 

 

Nowe dungeony maja normalnie jakis poziom trudnosci normalnie mamy mechaniki 

 

Story nie wiem bo bylo press Esc to continue xD ale jakos od 2/3 gry zaczynalo sie cos ciekawego dziac I nawet sie zlapelm na ogladaniu kilku cutscenek. 

 

Na razie 3 klasy na lvl 100 skill DRK to smuteczek :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wróciłem do grania i ciągnę dalej MSQ, już questy na 50 lvl i niejako koniec podstawowej :) podstawki ARR za mną,.  jeszcze masa patchy itp.

 

Kurde no w sumie podobało mi się, kilka miesięcy spokojnego odpalania 2-3h tygodniowo, zdaję sobie sprawę, że ARR to właściwie tylko wprowadzenie do świata, a patrząc na listę "głównych questów" to jestem pewnie kilka lat grania w tyle, może kiedyś dojadę do końca. 

 

Samo ARR to typowe MMO podejście do tematy, trzeba się naszykować na mnóstwo fetch questów, dungeonów (które jednak robi się dosyć szybko) biegania od jednego NPC do drugiego, mało scenek jest z audio, co podobno potem się zmienia, będę na pewno kontynuował w przyszłości dodatki, no kilka lat contentu przede mną, ale to głównie dlatego, że uwielbiam każde Final Fantasy i po prostu pasuje mi ten świat :). ARR jest o świecie, dodatki są podobno bardziej o konkretnych postaciach, się zobaczy:). 

 

Grałem w to do tej pory jak w singla, jedyna interakcja w pełni online podczas robienia MSQ do 50 lvl to dungeony z randomami. 

 

Według licznika zajęło mi to około 50 godzin. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.07.2024 o 19:44, tlas napisał(a):

Już? Szybko poszło 

A Tobie ile zajęło ARR? U mnie jakoś od pierwszego odpalenia do "przejścia" (teraz w patchu 2.2 jestem) 4 miesiące, co się przełożylo na 60h, ale teraz jak odkrywam mechaniki poza MSQ to dopiero nabrałem ochoty na granie większe :)

 

SE prowadzi gracza po mistrzowsku w tym RPGMMO, bo tak bym to nazwał. 

 

FFXIV to RPGMMO, a WoW to MMORPG :). 

Odnośnik do komentarza
8 hours ago, KrYcHu_89 said:

Dopiero poznałem się z Gold Saucer i Triple Triad w tej grze, oj będzie grane, z tego co widze, to teraz można się napierdalać w karty z NPC po świecie też, czy tylko w Saucer będą? 

+ w multi?

npców do tripla jest w pierniki po całym świecie ktorzy zazwyczaj daja karty jak wygrasz i masz szczęście,z graczami na mapkach też się da ,są też turnieje w saucerze. i jakieś 1500 kart do zebrania

mahjong w saucerze, wyscigi kurczaków razem z bawieniem się w statsy i hodowanie. minionowe pokemony z turniejami tez sa :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, banzai napisał(a):

npców do tripla jest w pierniki po całym świecie ktorzy zazwyczaj daja karty jak wygrasz i masz szczęście,z graczami na mapkach też się da ,są też turnieje w saucerze. i jakieś 1500 kart do zebrania

mahjong w saucerze, wyscigi kurczaków razem z bawieniem się w statsy i hodowanie. minionowe pokemony z turniejami tez sa :D 

Niesamowicie rozbudowana jest tutaj ta karcianka już na pierwszy rzut oka i fajnie, że jest tak dużo różnych zasad gry. Jedyne co wkurza, to, że karty od NPC są randomowymi nagrodami, walczyłem z jednym 6 razy i ciągle wpadała ta karta, którą akurat miałem, podczas gdy druga nie chciała wypaść. Niby nic, ale nie wiem w sumie po co to zrobili randomem. 

 

Inne rzeczy w saucerze na razie odpuszczam, bo trochę mnie przytłacza ta ilość minigier tam, a karcianki zawsze na propsie:). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...