Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

On 7/7/2024 at 10:04 PM, Słupek said:

całkiem spoko ten nowy, czerwony doze chyba zurawina-mieta. poza tym, że czułem cukier w mordzie po wypiciu to całkiem orzeźwiający 

 

Dalej łysy sprzedaje ten sam smak co wszyscy ale za 5zł za mała puszkę? Widziałem ostatnio Doze nawet do Lidla dotarło, cała paleta stała nawet nieruszona :kaz:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

15 hours ago, Faka said:

Bo to nie energetyk tylko gówniana herbata co wylądowała lidlu, która nadaje się do kibla, kupiłem dla spróbowania i rzygłem. Zielona herbata z miodem, podróba Arizony, która też jest w sobie samym gównem. 

 

Wiadomo, bo małolaty mają kupować, a to pewnie 50% fanów łysego.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, nie jadłem. Jeżeli kupowałeś dlatego, że były faktycznie smaczne, to spoko, śmieję się tylko z tych, którzy kupowali bo widzieli fiuta Friza na papierku i koniecznie musieli go wsadzić sobie do mordy. 

 

 

Also, próbowałem wiśniowe Frugo i tak jak się obawiałem: syf przeokrutny. Bardziej soczek niż energol, w dodatku bardzo mało gazowany. Dzisiaj będę testował jeszcze wiśniowego Tigera.

Odnośnik do komentarza

20240720-094649.jpg

 

Równe 14 kilo aluminium oddałem do skupu. 70 zł za tą przyjemność. To już trzeci taki wór który zgromadziłem przez ostatnich kilka lat. Dziś jak na to patrzę to z przerażeniem stwierdzam że 90% to po Monsterkach. Ale skoro Hamiltonki czerwone zostały wycofane i nic innego mi nie smakuje. To zrezygnowałem z energetyków.

Opuszczam temat, żegnajcie :hi:

  • Lubię! 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Volvo v50 :banderas:

39 minutes ago, darkos said:

20240720-094649.jpg

 

Równe 14 kilo aluminium oddałem do skupu. 70 zł za tą przyjemność. To już trzeci taki wór który zgromadziłem przez ostatnich kilka lat. Dziś jak na to patrzę to z przerażeniem stwierdzam że 90% to po Monsterkach. Ale skoro Hamiltonki czerwone zostały wycofane i nic innego mi nie smakuje. To zrezygnowałem z energetyków.

Opuszczam temat, żegnajcie :hi:

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...