Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Krótki filmik z MP:

http://www.killzone.com/kz/news.psml?kz_news_article=Behind+the+Scenes+at+Gamescom&kz_news_page=0

 

Widać już, na czym polega umiejętność medyka - jeśli nie zostanie dobity, to może się "odrodzić" tam gdzie oberwał.

HP szybciej się odnawia bo otrzymywaniu obrażeń, a przy okazji widać, że mniej dmg trzeba zadać by kogoś zabić. Respawn chyba skrócony został do 5 sekund.

Fajnie wygląda skręcanie karku snajperowi w kamuflażu. :P

Natomiast mapka zapowiada się świetnie.

Czekam na więcej szczegółów. :D

Odnośnik do komentarza

Krótki filmik z MP:

http://www.killzone....&kz_news_page=0

 

Widać już, na czym polega umiejętność medyka - jeśli nie zostanie dobity, to może się "odrodzić" tam gdzie oberwał.

HP szybciej się odnawia bo otrzymywaniu obrażeń, a przy okazji widać, że mniej dmg trzeba zadać by kogoś zabić. Respawn chyba skrócony został do 5 sekund.

Fajnie wygląda skręcanie karku snajperowi w kamuflażu. tongue.gif

Natomiast mapka zapowiada się świetnie.

Czekam na więcej szczegółów. biggrin.gif

 

No i to właśnie mnie strasznie martwi. Ja się cały czas modlę, aby nie za bardzo spłycili rozgrywkę względem KZ2, bo będzie kicha :/

Odnośnik do komentarza

Bardzo ladnie sie prezentuja. Akurat GG przy publikowaniu nowych screenow jak juz musza, to nie za bardzo sie trudza w retuszowaniu, bo nie ma za bardzo co poprawiac ;)

 

Swoja droga ciekaw jestem czy doczekamy sie trailera K3 w stylu "Anatomy of a Nuke". Oczywiscie, dotyczylby czego innego, ale wykonany w podobnej konwencji. ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem absolutnie zachwycony dynamika multi. Widac znacznie szybsze przejscie do namierzania z perspektywy "red dot" oraz ogolnie poruszania sie. W to bedzie mozna grac! :turned:... Juz widze te pomruki niezadowolenia fanow "mulowatego" sterowania. Na szczescie jest ich tak samo malo, jak malo jest serwerow KZ2.

 

Nie moge doczekac sie tych meel attacks. Noz w Bfbc2 daje duzo frajdy, ale te meel'e w kz3 sa genialne. Gdyby byly one zaimplementowane w Kz2 to 3/4 kills na Radec Academy mialbym wlasnie z meel'ow.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

 

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to celownik przyklejający się do przeciwnika. Widać jak na dłoni, że opóźnienia są i dlatego taki mocny auto-aim.

 

Co do KZ3. Kiedyś słyszałem, że będzie dżungla prawda to ? :) Tereny pustynne chyba też będą skoro są takie mapy w multi, hm ?

Odnośnik do komentarza

Nic dziwnego, ze GG zmieniajac troche dynamike, robi uklon do wiekszosci graczy i fanow bardziej arcadowego stylu rozgrywki. Jednak zmiany nie sa az tak duze, jak mozna bylo sie tego spodziewac. Ja przynajmniej przypuszczalem, ze bedzie gorzej. Co prawda, ocena zapadnie po konakcie z fullem, ale po tym filmiku to mozna wywnioskowac

201009041923112.jpg

Wlasnie. Tego z ISA po prawej, ktos widzial w dwojce? Na artach byl juz w K2, a w grze nie widzialem go ani razu. :P

Odnośnik do komentarza

tocz to snajper :) chyba ze to ironia

ja po tych filmikach widze starego dobrego Killzona :) niech dadza ta bete

konkretny filmik

swietnie sie prezentuje na tym etapie killzone pod wzgledem grafiki

 

a tu troszke lobby po respawnie

 

tak bedzie dzungla...te fotki to w hd by sie przydaly, fajna tapetka byla :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Mozliwe ze snajper (choc nie ma w reku snajperki ;p) ale gdzie on byl w ISA? Pojawiali sie wsrod Helghastow, ale w ISA? Kurde, nie wierze ze bym to przeoczyl :P

 

No tak, na wiesci o becie czekam z wywieszonym jezykiem, podobnie jak bete LBP2. Termin juz w zasadzie nie gra pierwszej roli, tylko ich oficjalne zapowiedzi ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...