Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie tutaj jest dlc z reptile, a ponoc na innych stronkach byly inne postacie, to prawda?

 

Sprawdziłem Ultimę, Sklep PSX, gram.pl, Robsona, Game Over, allegro, zavi i nawet sklep cenegi (wydawca Mortala u nas). I żaden sklep włącznie z wydawcą cenegą oprócz Ultimy póki co nic nie dorzuca, żadnego klasycznego fightera, fatala tylko Ultima.

 

Myślę, że może się to zmienić bliżej premiery to znaczy wtedy sklepy mogą coś dorzucać.

 

A jeszcze wczoraj napisałem bezpośrednio do Ultimy czy będą dorzucać innych fighterów itd. Facet powiedział, że raczej nie czyli pozostanie Reptile. Spytałem się również o wersje kolekcjonerskie czy będą mieli, powiedział, że tak, że czekają na informacje.

 

A jeżeli chodzi o inne strony/sklepy które dorzucają inne postacie to chyba chodzi o zagraniczne sklepy: Amazony, Gamestop itd.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jak tam u was wygląda sytuacja z preorderami na Killzone 3 złożonymi w Ultimie?

 

U mnie dalej widnieje wiadomość: "Zamówienie zaakceptowane" ;o

 

W ogóle, dostał już ktoś od nich swoją kopię??

 

Mam taki sam status, dzwoniłem do nich przesyłka zostanie wysłana do mnie dzisiaj (zamówienie z 21.01.11) edycja kol. Steelbox. Statusy zamówień na stronie zmienią się dopiero po południu, jutro rano.

Odnośnik do komentarza

Ktoś wie jaka jest sytuacja z Kz 3 w Lublinie?

Dzwoniłem wczoraj do centrum Sony(Video top) Killzone 3, zwykły i steel box będzie jutro, cena do poznania jutro. Zaraz dzwonie do MM.

 

Edyta: W MM Killzone 3 będzie jutro, ale tylko zwykła wersja za (prawdopodobnie 199zł) i z Dual Shockiem 3 za 299zł, Steelboxa mają ponoć nie mieć, śmiech na sali!!!

 

Edyta 2: Empik na Krakowskim Przedmieściu będzie miał steel box za 239zł

 

Na ich stronie jest ciekawa promocja, ale to jak komuś nie zależy na czasie:

Zwykła wersja 180zł

Steelbox 199zł

Helgast Edition 399zł

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...