Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem preorder Max Payna3 w empiku dla koszulki która fajnie prezentowała się na kartonie. W domu okazało się że Tshirt jest dla bardzo szczupłego dziecka z 150cm :angry: a kody będą dopiero przy odbiorze (Ja kupiłem dla koszulki, gry nie zamierzam nabywać) Więc zostałem z fajnym kartonikiem za 30zł :) Mam 2 pytania- jak był brał w premierę to piszę ze mam wziąć ten box, to zabiorą mi ? Jakie mają ceny w premierę? 200zł? Nie orientuje się bo unikam zakupów u tych dziadów

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Widział ktoś już Devil May Cry HD Collection w jakimś Tesco/MM/ME/Euro etc.?

Właśnie (chyba niepotrzebnie) obejrzałem sobie parę filmików na YT i się strasznie napaliłem na grę dla której kupiłem swojego czasu PS2 xD

 

E: Nieważne - zamówione na zavvi ze zniżka za 115zł już z wysyłką ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi na moje pytanie ;)

Mam kolejne - kupiłem z empiku bluzkę Max Payne 3 a razem z nią dostałem zniżkę na grę. Jest ona ważna przez 60 dni od momentu premiery MP3.

Moim pytaniem jest - jakie są ceny gier na premierę w EMPIKu i czy w przeciągu 60 dni można spodziewać się jakieś znaczącej obniżki?

Odnośnik do komentarza

odpowiedź - ceny w empiku są z kosmosu, zwykle 229 albo nawe 239zł

zniżki nie ma co sie spodziewać, większośc gier nawet po 2 latach ma cene powyzej 200zł (nawet crapy)

 

empik to nędzny sklep jesli chodzi o kupowanie gier. założę sie że w mniejszych sklepach typu ultima itp znajdziesz gierke za 179 albo 189zł , no chyba że ta zniżka z empiku jest na tyle duża że sie opłaci

 

ps. czasami w empiku są wyjątki że gra na premiere nie kosztuje 229zł tylko mniej, ale są naprawde rzadkie i nie ma co sie nastawiac

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...