Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również nie mam platyny (kod dostałem godzine temu). Od czasu do czasu jednak gram (zbieram odłamki a że to cholernie nudne to bardzo wolno mi to idzie). Gram więc z przerwami przez ponad rok. Myślę, że jak ktoś ma platyne zrobioną szybko i potem gry nie włączył to nie do konca jest brany pod uwagę (w pierwszej kolejności). Trophy whores to jednak marnowanie kodu (nie twierdze, że kazdy kto zrobił platyne i odłożył grę jest graczem tego typu). Jak dla mnie to starają się celować w ludzi co grają dla grania a nie pucharków. Druga moja teoria głosi że jest jakiś cholerny automat co losowo zapodaje kody do losowych ludzi :P W kązdym razie to tylko beta, więc nie do końca jest czego żałować jeżeli się człowiek nie dostanie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś zrobi kod, to bardzo proszę, niech wpisze go w jakieś nowe konto i wyśle mi nick i hasło na pw. :)

 

+ Dodał MODERATOR
wszyscy by chcieli - tak wiec przeniescie się do tematu o kodach do psn (przyklejony taki) i nie róbcie tutaj ani tam burdelu. -C.

 

Pisałem w tamtym temacie, jakiś mod z niewiadomej mi przyczyny usunął posta ;)

Edytowane przez CritiCalz
Odnośnik do komentarza

Ja też. Nie chce się żalić, ale dostają osoby, które mają zaliczoną gre raz (do nikogo nie dymie :P) a osoby z platynami wiszą na skrzynkach i nic. Ja mam ok 90% a platyny nie wybiłem bo mi się znajdziek szukać nie chciało. Zapowiadali, że na podstawie trofeów będą dobierać ludzi... Yeah, right... <_<

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Ja też. Nie chce się żalić, ale dostają osoby, które mają zaliczoną gre raz (do nikogo nie dymie :P) a osoby z platynami wiszą na skrzynkach i nic. Ja mam ok 90% a platyny nie wybiłem bo mi się znajdziek szukać nie chciało. Zapowiadali, że na podstawie trofeów będą dobierać ludzi... Yeah, right... <_<

Beta chyba tylko dla PS+

Odnośnik do komentarza

Napiszcie jak jest z płynnoąscią, jedynka potrafiła często fpsy gubić.

Moim zdaniem jest dużo płynniej niż w części pierwszej. Owszem zdarzają drobne dropy, ale stosunkowo rzadko. Trzeba też mieć na uwadze to że to jednak beta i w pełnej wersji może/powinno być lepiej. Na plus zaskoczyło mnie też dużo mniej widoczne doczytywanie otoczenia. Co by tu nie mówić gra wygląda DUŻO lepiej. Jeśli zaś chodzi o gameplay to stary, dobry inFAMOUS. Już się nie moge doczekać premiery.

Tylko ja mam wrażenie ze budynki są niższe od tych z jedynki?

EDIT: Próbowałem zdobyć kod do bety na trzech kontach i udało mi się na maila powiązanego z kontem US, mimo że na nim nie grałem:) A na swoim głównym mam platynę. Do trzech razy sztuka ;)

Edytowane przez TAILOR
Odnośnik do komentarza

Mi to nie przeszkadza. Ba, nawet lepiej że dzięki tłumaczeniu gra ma szanse dotrzeć do większej ilości ludzi. A to, że na okładce będzie napisane nieSławny? Trudno. To może przeszkadzać tylko jakimś zatwardziałym purystom, bo nawet przy wymianie/sprzedaży raczej klientami są inni Polacy, więc problemu nie będzie. No chyba, że ktoś kupuje w PL i sprzedaje za granicę (są tacy? ;) ). Wtedy taki Brytol czy Niemiec rzeczywiście mogą się zastanawiać o co chodzi.

 

Jeżeli dadzą możliwość wyboru angielskiego dubu i napisów to może nawet rozważę zamówienie z polskiego sklepu niż sprowadzanie z UK.

Odnośnik do komentarza

Mi to nie przeszkadza. Ba, nawet lepiej że dzięki tłumaczeniu gra ma szanse dotrzeć do większej ilości ludzi. A to, że na okładce będzie napisane nieSławny? Trudno. To może przeszkadzać tylko jakimś zatwardziałym purystom, bo nawet przy wymianie/sprzedaży raczej klientami są inni Polacy, więc problemu nie będzie. No chyba, że ktoś kupuje w PL i sprzedaje za granicę (są tacy? ;) ). Wtedy taki Brytol czy Niemiec rzeczywiście mogą się zastanawiać o co chodzi.

 

Jeżeli dadzą możliwość wyboru angielskiego dubu i napisów to może nawet rozważę zamówienie z polskiego sklepu niż sprowadzanie z UK.

Yano; gdzie jestes ?? :P nie moglem

 

mam identyczne zdanie..nie przeszkadzaly mi napisy polskich aktorow w Kz3...nie beda przeszkadzac i tu

ciekawe czy 28 na tym evencie w Warszawie pokaza cos nowego i uslyszymy polski dubbing

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Bardziej boję się o fabułę, bo jeśli będzie to bzdura dla intelektualnych eunuchów jak w Motorstorm Apokalipsa to sobie inFamous 2 odpuszczę.

 

Ale chwilka... Wada Motorstorma nie jest tresc fabuly tylko w ogole jej umieszczenie w grze. Przeciez to wyscigi arcade. InFamous 2 to gra przygodowa a wiec fabula odgrywa najwazniejsza role. Wiec porownanie nie na miejscu :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Bardziej boję się o fabułę, bo jeśli będzie to bzdura dla intelektualnych eunuchów jak w Motorstorm Apokalipsa to sobie inFamous 2 odpuszczę.

 

Ale chwilka... Wada Motorstorma nie jest tresc fabuly tylko w ogole jej umieszczenie w grze. Przeciez to wyscigi arcade. InFamous 2 to gra przygodowa a wiec fabula odgrywa najwazniejsza role. Wiec porownanie nie na miejscu :thumbsup:

Oj, wadą Motorstorma jest jego fabuła... Nie powiesz mi chyba, że podobała Ci się to bzdurna historyjka? Jest niepotrzebna to fakt, ale to co ona sobą prezentuje to jest jakaś kpina i dno... Nieważne. Boję się że fabuła będzie przeraźliwie infantylna, tak dla fanów Justina Biebera i Jonas Brothers.

Odnośnik do komentarza

Bo gra nie jest w 3D to kampania jest długa :potter: ;p

 

12 godzin jak na sandboxa to i tak mało ale skoro to tylko sama kampania. A nie było liczone zbieranie, zaliczenie 100% (choć pierwszy Infamous oprócz znajdziek i misji pobocznych nic więcej nie oferował) no i najważniejsze, że gra jest na 2 razy.

 

W sensie kampania jako zły i dobry więc czas powinien być jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...