Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

specjalnych też nie będzie (chyba ze ktos wyskoczy jak filip z konopii i w ostatnej chwili ktos wykupi na wyłącznosć sobie, jak empik z pierwsza czescią gry) bedą dostępne wersje samej gry i gra+pad. infamose nie jest popularnym tytułem w polsce, po preorderach widac jakie jest zainteresowanie tą grą (bardzo małe) dlatego sony rzuca nam infamouse 1 by zbic ew czokobonsy z 2 cześci. tyle. a co do kodów dlc to było tak ze sony poinformowało ze beda kody a potem okazało sie ze przy zamówieniu ponad (tu 3 cyfrowa liczba) szt gry dostaje sie kody. a, tak figa z makiem :turned:

Odnośnik do komentarza

O jaaaa to z taką polityką... czyli zero bonusów dla Polski. Pomijając edycje z padami ;/ ale z tego co się orientuje (czytam) to nie tylko w Polsce jest małe zainteresowanie Infamousem. Co mnie osobiście dziwi (Imo bdb dobra gra oczywiście jedynka) może to przez kijową datę premiery (E3)!?

 

Btw Edycje Specjalną jedynki można było dostać bez problemu. Sam kupiłem w pre orderze na 3 miesiące przed w Ultimie.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

i tak sie zlitowali z datą premiery. na początku premiera miała byc tego samego dnia co duke nukem forever. niesławny dla mnie tez byl dobrą gierą i tez nie rozumiem dlaczego ludzie tego nie kupują :whistling:

Odnośnik do komentarza

O jaaaa to z taką polityką... czyli zero bonusów dla Polski. Pomijając edycje z padami ;/ ale z tego co się orientuje (czytam) to nie tylko w Polsce jest małe zainteresowanie Infamousem. Co mnie osobiście dziwi (Imo bdb dobra gra oczywiście jedynka) może to przez kijową datę premiery (E3)!?

 

Btw Edycje Specjalną jedynki można było dostać bez problemu. Sam kupiłem w pre orderze na 3 miesiące przed w Ultimie.

 

Sony jak zwykle nie potrafi dobrze reklamować swoich gier. Do tego ta premiera w okolicach E3, kiedy wyczekuje się zupełnie nowych gier i pokazu hitów z końcówki roku (Batman Arkham City, Uncharted 3...). Szkoda, bo I2 zapowiada się na taki odpowiednik tego, czym był Uncharted 2 dla pierwszej części.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie wiem czego się spodziewaliście po sequelu gry, która rozeszła się głównie w platynach za 50 zł i gratisowych bundlach z konsolą. Jak się spodoba to sprzeda się dobrze w dłuższym okresie czasu jak każdy taki wewnętrzny restart serii, najlepszy przykład obok Uncharted 2 to pierwsze Modern Warfare.

 

W porównaniu do pierwszej części to inFamous 2 i tak dobrze sobie radzi.

Odnośnik do komentarza

Niemożliwe, jeżeli Bestia okaże się jakimś potworem. Też liczyłem na taki twist, ale to przejdzie tylko jeżeli Bestia będzie Conduitem o przeogromnej mocy, ale nadal człowiekiem.

 

Mimo wszystko bardzo wątpie w taki obrót wydarzeń. Zauważcie, że Bestia ma najprawdopodobniej moce "ognia" (pyrokineza etc.), natomiast Cole to po prostu elektryk. Poza tym w linii czasowej Kesslera też pojawiła się Bestia. Gdyby Bestia i Cole byłyby tą samą osobą to znaczyłoby, że Bestia to też Kessler a to by już nie miało sensu. No chyba, że to Cole z jakimiś mocami czasu, który po prostu przenosi się w czasie i niszczy, ale to również nie jest zbyt prawdopodobne.

Akurat Cole również bedzie miał opcję posiąśc moc ognia w 2 cześci wiec niby mogloby sie zgadzac...

Jest prawdopodobe poniezaż np. Kesslera z 1 czesci mogłby odwiedzić następny Kessler pod postacią Bestii z jeszcze dalszej przyszłości i tak dajej...

 

Mylisz się również na temat E3 ponieważ są tam promowane gry które mialy swoja premeiere podczas targów (np. I2) lub w niewielkiem odstepie czasowym od nich tzn. ok. 0.5 miesiąca w tyl(uuu tutaj dużo przykładów można wymyślić)

 

Jeśli mowa o ed. kol. to bedzie dostepna w polsce tylko z tego co wiem nie ma oficjalnego sklepu który by wykupił wyłacznosc (np. empik itp.), co stawia pod znakiem zapytania dostepnośc ich w tego typu dużych sieciach handlowych...

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

1. Cole nie posiądzie mocy ognia tylko moc napalmu. Niby różnica kosmetyczna, ale to gdyby to był ogień to tak by to nazwali twórcy.

 

2. Wydaje mi się, że za bardzo komplikujesz. Taka fabuła średnio by trzymała się kupy.

 

3. Być może. Nigdy nie byłem na E3, więc nie wiem na pewno, ale jak co roku oglądam konferencje i jakieś relacje to prawie zawsze główna uwaga skupiona jest na premierach głośnych tytułów, które zazwyczaj wydawane są po wakacjach.

Odnośnik do komentarza

1. Cole nie posiądzie mocy ognia tylko moc napalmu. Niby różnica kosmetyczna, ale to gdyby to był ogień to tak by to nazwali twórcy.

 

2. Wydaje mi się, że za bardzo komplikujesz. Taka fabuła średnio by trzymała się kupy.

 

3. Być może. Nigdy nie byłem na E3, więc nie wiem na pewno, ale jak co roku oglądam konferencje i jakieś relacje to prawie zawsze główna uwaga skupiona jest na premierach głośnych tytułów, które zazwyczaj wydawane są po wakacjach.

 

1. nie słyszałem że napalm, ale możesz mieć racje bo ten ogień nie wygląda zwyczajnie...

 

2. komplikuje czy nie dość czesto spotykamy się z tego typu rozwiązaniami np. w filmach...(albo bardzo podobne rozwiązanie).

 

3.tak jest, wystarczy zobaczyć line up np. na poprzedni rok itp.

Odnośnik do komentarza

Jakie spoilery? Przecież to są najczystsze spekulacje, bo tak naprawdę o Bestii nic nie wiadomo. Ta teoria jest tak samo prawdopodobna jak to, że Bestią jest sam Cole albo Kessler, albo Trish (O.o)

 

Mimo wszystko wrzuciłem w spoiler tak jak chcieliście.

 

Edit: @QTF

Zauważ, że na trailerze jest urywek ręki, która należy do jakiegoś giganta. Prawdopodobnie pokrytego magmą. Mimo, że pierwszy Inf teaserował, że Bestia będzie człowiekiem z ogromną mocą, po ostatnim trailerze bardziej stawiałbym na jakiegoś potwora. Ewentualnie człowieka, który tak daleko "odpłynął" na mocy, że więcej wspólnego ma z

gow3conc.jpg

niż z jakimkolwiek człowiekiem ;)

 

Edit2: Nauczyłem się używać plusików i minusików ^^

Edytowane przez estel
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

A teraz za co dostałem minusika? Odwet jakiś, czy też powinienem coś w spoiler wrzucić?

 

Odnośnie edycji specjalnej to IMO nie warta tych pieniędzy. Przecież granaty tak czy siak będą w grze dostępne, ta wersja ofertuje jedynie dodatkowe ich ulepszenie, które pewnie w i tak okaże się nieprzydatne.

 

Mam tylko nadzieję, że wszystkie te bonusy pojawią się wcześniej czy później na PSN. Jako fan serii odczuwam wewnętrzny obowiązek ich kupna, gdy stanieją ;)

 

I kolejna informacja, którą wyczytałem na oficjalnym forum - skórek nie można łączyć. Czyli przykładowo nie można biegać Kesslerem ze złotym Ampem.

Odnośnik do komentarza

W ultimie wystawili na sprzedaż Edycję Specjalną oraz Edycję z padami (czerwony i niebieski). Edycji Hero najprawdopodobniej nie będzie. Ale za to beta Uncharted 3 na 100% ma być w każdym pudełku z tą grą przeznaczonym na nasz kraj.

 

O dziwo normalna edycja jest bardziej opłacalna niż specjalna. Normalna, to nie dość że 30zł tańsza to jeszcze soundtrack + elektryczny hak + Kessler, a w specjalnej jakieś granaty, złota broń i stary Cole za 30zł więcej. No chyba, że komuś podoba się ta trójwymiarowa okładka (ale moim zdaniem normalna nawet okładkę ma ładniejszą).

 

P.S. Choć i tak się zastanawiam nad iF2 + DS3, w końcu od dawna szykowałem się na zakup DS3, a za 100zł nówkę nigdzie nie zdobędę. Szkoda tylko że do tej edycji (z padem) nie dają żadnych bonusów.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

No i elegancko z tego co poczytałem nie ma mowy o zawodzie. Największy minus jedynki wyeliminowany - kiepskie miasto (to znaczy dla mnie minus):

 

"New Marais is a totally unique location that is a more living, breathing locale than Empire City ever was."

 

Gra jest długa (do tego obowiązkowo 2 przejścia), są stunty, są znajdźki, side questy, jest rozpierducha aż miło. Jak dla mnie pozostała ostatnia ale cholernie ważna kwestia żeby SceP nie dało pupy i była możliwość wyboru napisów i oryginalnego dubbu.

 

<modli się>

 

"Kreator misji" puki co średnio mnie jara.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No i elegancko z tego co poczytałem nie ma mowy o zawodzie. Największy minus jedynki wyeliminowany - kiepskie miasto (to znaczy dla mnie minus):

 

"New Marais is a totally unique location that is a more living, breathing locale than Empire City ever was."

 

Gra jest długa (do tego obowiązkowo 2 przejścia), są stunty, są znajdźki, side questy, jest rozpierducha aż miło. Jak dla mnie pozostała ostatnia ale cholernie ważna kwestia żeby SceP nie dało pupy i była możliwość wyboru napisów i oryginalnego dubbu.

 

<modli się>

 

"Kreator misji" puki co średnio mnie jara.

 

Dokładnie. Nigdy nie myślałem, że miasto w jedynce jest słabe dopóki nie zwrócono na ten element uwagi w recenzji. Rzeczywiście New Marias prezentuje się bardziej interesująco pod względem architektury. Dodatkowo Cole zdobędzie kilka nowych mocy ułatwiających nawigację po mieście, więc będzie miód ;) np. pokazywane na trailerach

 

moc ognistego dasha w powietrzu i lodowego wyskoku

 

 

Np. na Ultimie piszą, że to jest wersja ENG/PL, więc myślę że będzie możliwość wyboru.

 

Kreator misji mnie w ogóle nie jara, bo twórca ze mnie żaden. Za to jako pasożyt już nie mogę się doczekać co też inni gracze wymyślą. Dzięki temu ta gra może naprawdę bardzo długo utrzymywać swoją wartość. Rewelacyjny pomysł, któremu bardzo kibicuję.

 

BTW: Póki co, a nie puki co ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...