Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Wiadomo coś więcej na temat importu info z pierwszej części gry ? Specjalnie inFamous sobie kupiłem :P

 

Z tego co słyszałem to ma być jakiś wyższy poziom zdrowia/umiejętności na starcie i wcześniejsze decyzje mają się odbić w postaci smaczków w dialogach, dobrze prawię ?

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Wiadomo coś więcej na temat importu info z pierwszej części gry ? Specjalnie inFamous sobie kupiłem :P

 

Z tego co słyszałem to ma być jakiś wyższy poziom zdrowia/umiejętności na starcie i wcześniejsze decyzje mają się odbić w postaci smaczków w dialogach, dobrze prawię ?

 

  • Have good or evil Trophies from Infamous: Start Infamous 2 at level 1 good karma or level 1 evil karma.
  • Infamous Trophy for 25 percent of the Blast Shards: Free energy core in Infamous 2.
  • Infamous Trophy for 50 percent of the Blast Shards: Two free energy cores.
  • Finished Infamous with any karma standing on any difficulty: 1,000 bonus XP for Infamous 2.
  • Specific Trophies for Specific Infamous decisions: Reflect side missions, Dead Drops and dialog variety in Infamous 2.

 

 

http://ps3.ign.com/articles/117/1170993p1.html

Odnośnik do komentarza

Jestem tak napalony na tą grę jak swego czasu na U2 :P Mam nadzieje, że 8 już dorwe gre z padem w swoim miescie. A propo tej wersji z padem, dostane te bonusy ze zwykłej wersji czy nie? Bo w końcu wersja z padem ma zwykłą wersje, więc byłoby mega bzdurą, gdyby to był golas z padem :/

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

InFamous kojarzy mi się po prostu z solidnym, konsolowym tytułem... Takim... no nie wiem jak to określić - growym :P Ma w sobie trochę klasycyzmu jak i współczesności. Gra nie jakaś megawybitna, ale po prostu dobra.

 

Twoje zdanie. Dla mnie inFamous to jest właśnie esencja gamingu. Kuwa, już od małego marzyłem o byciu superbohaterem. Sucker Punch wcelował w moje gusta wprost idealnie. Absolutnie nie byłem nigdy tak zajarany jakimś tytułem, no może poza Prototype który też mi sie baardzo podobał ;)

Odnośnik do komentarza

fani Infamousa1 będą zachwyceni - wszystko lepsze niż w części pierwszej - gra jest wyraźnie ładniejsza(modele postaci w cutscenach wow), chodzi perfekcyjnie płynnie, więcej efektów cząsteczkowych i zniszczalnego otoczenia. Do tego same akrobacje i cios wyprowadza się z wielką przyjemnością.

 

W demku polski dubing i tutaj już mieszane odczucia - w I2 na moje ucho inny aktor podkłada głos pod Cole'a...cieszą natomiast smaczki typu hasełka "łyknąłeś pigułkę gwałtu?" lub "pokaż na co Cię stać" z wyraźnym zaakcentowaniem :D

 

Preorder czeka :)

 

ps. graficznie to jednak Uncharted2 w sandboxie nie jest żeby nie było

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

No właśnie graficznie wcale nie jest tak super jak na filmikach. Jakby mogło się wydawać, mocno się zdziwiłem do Uncharted 2 czy God of War 3 dalekaaa droga. No ok ale to sandbox do tego fajnie, że teraz większa zadyma jest i środowisko zniszczalne.

 

Szczerze mówiąc troszkę się ostudziłem. Jak dla mnie to w 100% jest jedynka trochę więcej sobie wyobrażałem ale i tak mi się podoba. W końcu jedynkę sobie cenię ale inna tragedia która była do przewidzenia, oczywiście tak jak w jedynce nie można wybrać angielskiego dubbu i PL napisów. I wątpię żeby w fullu było można, co za padaka z tymi lokalizacjami 2.0. Najpierw nie było wyboru potem był, teraz znowu nie ma.

 

Dziękuję jak mam dostać Uncharted 3 w roli głównej z Boberkiem <wymiotuje> Btw a mi się wydaje, że to ten sam aktor co w jedynce.

 

Nowa moc - podnoszenie przedmiotów (fur) i ciskanie nimi jest zaje.bista.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

 

ps. graficznie to jednak Uncharted2 w sandboxie nie jest żeby nie było

 

Delikatnie mowiac. Jak dla mnie AC2 i ACB prezentuja sie lepiej (no ale tam nie mozna takiej demolki robic). Slabe AA tez nie pomaga.

 

PS. Polski dubbing nienajgorszy, chociaz rzucony przez Cole'a "chłystek" zniszczyl moja psychike.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

co do grafiki to od razu rzuca się w oczy ta sama wada co w jedynce - dość mocno widać brak AA, do tego dużo średnich tekstur. Poprawili ale niesamowicie samego Cole'a(na cutscenach widać nawet chropowatość na policzkach), oświetlenie, efekty cząstkowe(rozpierduche można robić niesamowitą) oraz zniszczalność otoczenia.

 

W każdym razie o ile przed zagraniem w demko byłem skłonny pisać, że graficznie to Uncharted2 w sandboxie to tak po zagraniu w demko mam kłopoty z osądzeniem bez zastanowienia czy przebija oprawą taki RDR czy AC:B.

 

No i kończąc demko potwierdzam - cała mechanika i gameplay to po prostu Infamous1 z lekkimi poprawkami. Mnie cieszy niezmiernie,że Ci co grają w fulla potwierdzają,że fabuła jest świetna.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

ja mam angielski w demie zakładam że to zależy od tego jaki jezyk ma sie ustawiony w menu konsoli, ja caly czas mam angielski i demko też właczylo sie po angielsku (CALE SZCZESCIE (pipi)!)

 

Ale polskie napisy mogłeś ustawić?

 

Noom na cut-scenkach najbardziej widać "lepszą, poprawioną" grafikę.

I w sumie tyle ;p IMO taki RDR czy teraz L.A. Noire nie wiem czy nie wygląda lepiej (w pewnych aspektach).

 

 

To samo było w jedynce, dokładnie to samo; w jedynce np. przy molo, przy obrzeżach mapy po prostu nie w środku miasta. Fremerate automatycznie podskakiwał do 60 fps-ów a wystarczyło pójść w głąb miasta i od razu spadał.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

O to, że nie można wybierać angielskich głosów i polskich napisów to raczej powinniście mieć pretensje do Sucker Punch a nie SCEP ;)

 

A co do samej gry: jeśli ktoś był fanem inFamous to tutaj będzie się czuł jak w domu :D Rozpierducha na całego, a rzucanie autami rządzi :thumbsup: Pierwsze swoje przejście gry będę robił z dobrą karmą bo jednak moce wydają się lepsze: rakieta i granat bardziej mi pasuje od tych ze złej karmy.

Szkoda tylko, że chyba żadnego AA nie zaimplementowali w tej grze bo ząbki trochę rażą.

 

 

8 czerwca lecę do sklepu po moją kopię :turned:

 

EDIT: Dograłem do końca (poprzednio mi się zawiesiła konsola) i zmieniam zdanie. Rzucanie autami ssie. Tornado Jonowe rządzi :potter:

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Coż, demo pobrane, ograne, więc i są pierwsze przemyślenia.

 

Gameplay? Jest konkretnie. Fani jedynki napewno będą zadowoleni, bo ja jako jeden z nich zdecydowanie jestem. Trzeba się do niego trochę przyzwyczaić, ale ogółem jest świetnie. Animacje Cola w tej grze to małe mistrzostwo świata, choć brakuje mi czegoś - zwykłego chodu. W jedynce tego nie było i sądziłem, że w dwójce będzie można chodzić, poza zwykłym bieganiem.

 

Graficznie to gra wysoko stoi. Bardzo dobre tekstury, modele postaci. Cutscenki na silniku gry reżyserką zalatują Uncharted, ale to bardzo dobrze. Świetne wrażenie zrobiło na mnie również miasto, które od razu widać, że jest bardziej zróżnicowane od Empire City.

 

Niestety spotkałem się z kilkoma dropami animacji, ale najbardziej denerwuje brak AA, kiedy stoimy np. w dymie. Fatalnie to wygląda i bardzo kontrastuje z gładkimi krawędziami w innych momentach w grze.

 

Jednak co by nie powiedzieć, jest świetnie. Fani jedynki muszą ograć dwókę, bez dwóch zdań. To zakup obowiązkowy.

 

A do tego bardzo pozytywnym zaskoczeniem jest długie demo, w którym możemy się wyszaleć. Czad.

Odnośnik do komentarza

Jest jakaś szans, że twórcy dodadzą AA? Czy po prostu jest to fizycznie już niemożliwe. :wacko:

 

Już niemożliwe. Gra poszła do tłoczni jakiś tydzień temu.

 

Ja swoich wrażeń nie opiszę, bo po co. Wiadomo, że jestem zajarany i micha mi się cieszy na myśl, że za tydzień ogram fulla. Tyle.

 

BTW: Wiecie, że około 80% graczy wybierało grę po dobrej stronie karmy? A wy jak planujecie? Ja i1 pierwszy raz przeszedłem jako zły i ten trend zamierzam kontynuować w dwójeczce ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...